ATJAUNOŠANA PĒC ŪDENS BOJĀJUMIEM

TELPU UN MANTAS ATTĪRĪŠANA PĒC APPLUDINĀŠANAS AR ŪDENI

Pēc tam, kad telpas ir izžāvētas, tiek likvidētas appludināšanas sekas un iestājas nākamais posms: virsmu attīrīšana un galīgā dezinfekcija.

Sienas, grīdas un griesti, visticamāk, prasīs profesionālus uzkopšanas pakalpojumus.

Papildus nekustamā īpašuma atjaunošanai sākotnējā stāvoklī un bojāto sienu, griestu, un visa kā cita atjaunošanai, mēs sakopsim mēbeļu, apšuvuma, apģērba un citu sadzīves priekšmetu un biznesa priekšmetus , kas ir bojāti appludināšanas laikā.

Lielākajai daļai mantas ,kas bojātas pēc appludināšanas ir vajadzīga profesionāla smaku izņemšana un dezodorācija, jo mitrajiem materiāliem ir ļoti nepatīkama smaka pat pēc to izžāvēšanas.

Ja apakšējās lietas un gultas veļa bija saskarē ar šķidrumu vairāk nekā diennakti, tad tās parasti neatjauno un utilizē tāpēc, ka tur jau ir sākusies pelējuma attīstība. Tikai izņēmuma gadījumos dezinfekcija var glābt šīs lietas.

ATJAUNOŠANA PĒC ŽĀVĒŠANAS

LV GROUP specializējas kustamās un nekustamās mantas atjaunošanā, kas bojāta ar uguni, ūdeni vai pelējumu. Mūsu pieredze un mentalitāte “atjaunot” un/vai “aizstāt” ieekonomēs Jums naudu, saglabājot vērtīgas lietas, priekšmetus, suvenīrus, kurus nav iespējams aizvietot.

Atjaunojot pēc appludināšanas, mēs piemērojam:

 • Dažādu veidu ķīmiskā tīrīšana.
 • Papildu mitro uzkopšanu, ja manta bijusi saskarsmē ar agresīviem šķidrumiem, piemēram, fekālijām vai citiem netīrumiem.
 • Apstrādājam ar attiecīgajiem sprejiem.
 • Apstrādājam ar putām – tas ir īpašs uzkopšanas veids.
 • Veicam abrazīvu cieto virsmu attīrīšanu, ja bojājumi bijuši dziļi.
 • Ievietojam īpašos šķīdumos vērtīgu lietu pilnīgai dezinfekcijai.

SMAKAS LIKVIDĀCIJA UN DEZODORĀCIJA

Kā apgalvo zinātnieki, mūsu oža uztver attālumu starp molekulām kā smaku. Piemēram, ciānkālija molekulas un mandeles molekulas ir novāktas viena no otras uz vienādu attālumu, un mēs to uztveram kā vienādu smaku, kaut arī vielas ir dažādas.

Mūsu komanda ir apmācīta atklāt un novērst tās attāluma molekulas, kuras mēs uztveram kā smirdoņu.

Tehniskā pieredze, rūpnieciskie gaisa skruberi un citas miglas veidošanās iekārtas ir tālu ārpus dažādu smaku maskēšanas. Mēs nemaskējam nepatīkamo gaisu ar citiem spēcīgākiem aromātiem. Izmantotā metodika ļauj fiziski noņemt molekulas, kas atrodas viens no otra noteiktā attālumā.

Tāpēc mēs veicam:

 • Molekulāro vielu utilizācija, kas rada nevēlamu smaku.
 • Smaku atlikumu dezodorācija, mainot attālumus starp molekulām.
 • Izmantojam gaisa skruberi un iekārtas miglas veidošanai.

Tie ir visjaunākie izstrādātie darbi sfērā:attīrīšana no smaga gaisa. Pēc šādas dezinfekcijas Jūs varat būt pārliecināti, ka nevajadzīgas un nepatīkamas smakas ir likvidētas uz visiem laikiem.

SANITĀRĀ APSTRĀDE

Atkarībā no piesārņojuma pakāpes mēs varam izmantot antibakteriālus vai dezinfekcijas līdzekļus dažādu virsmu attīrīšanai un dezinfekcijai.

Šim nolūkam izmantojam:

 • antimikrobu un antibakteriālos ķīmiskos savienojumus.
 • dezinfekcijas līdzekļus.

ikonka vnimanie 50x53Pēc izžūšanas baktēriju un vielu, kas negatīvi ietekmē veselību,iznīcināšana ir ilgs un grūts process.

Īss izplatītotāko attīrīšanas veidu saraksts pēc ūdens likvidēšanas:

Notīrām un dezinficējam katru virsmu ar speciāliem jaudīgiem tīrītājiem. Pēc tam dezinficējam ar mikrobu iznīcināšanas līdzekļiem, padarot visas virsmas sterilas.

1. Virtuvē

Virtuvē daudzus darbus cietušie veic patstāvīgi mūsu speciālista vadībā. Tas ir

 1. Stikla, fajansa, porcelāna, plastmasas un emaljas trauku iegremdēšana dezinfekcijas šķīdumos. Tad bez berzes izžāvējam gaisā vai speciālā ierīcē.
 2. Galda sudraba, metāla trauku, katlu un pannu dezinficēšana, uzvārīšanās. Neizmantojam hloru saturošas vielas, jo t;as reaģē ar daudziem metāliem un izraisa to bojājumus.
 3. Galdi, skapji un plaukti nomazgāti un noslaucīti ar hloras balinātāja šķīdumu vai citiem dezinfekcijas līdzekļiem.

2. Mēbeles un sadzīves priekšmeti

 1. Iznesam mēbeles, paklājus, gultas veļu un drēbes svaigā gaisā, lai pēc piespiedu izžāvēšanas tie vēlreiz izvēdinātos. Ja mēbeļu konstrukcijas ir apjomīgas, tad pēc piespiedu ventilācijas un mitruma noņemšanas tās izvēdina uz vietas, caurvējā.
 2. Matrači, pat nedaudz skarti no mitruma, tiek izmesti. Pasaules prakse rāda, ka to atgriešana sākotnējā stāvoklī nav iespējama, tur pēc samirkšanas vienmēr rodas sēnīte, ērces un citi parazīti.
 3. Mīkstās mēbeles iesūc piesārņojumu un tās attīra tikai profesionāļi ar speciāliem līdzekļiem.
 4. DVP un DSP izstrādājumi, ja ir samirkuši parasti nav izmaksu un atjaunošanas centienu vērti. Pat apjomīgu lietu utilizāciju arī mēs veicam. Mēbeles no viengabala koka, kas nav stipri bojāta,mēs atjaunojam.
 5. Rotaļlietas un dzīvniekus, iespējams, nāksies izmest, ja tie ir samirkuši. Tikai speciālists var novērtēt bīstamības pakāpi turpmākajai saskarei ar tiem. Bērnu lietas pēc samirkšanas iesakām bez nožēlas izmest.
 6. Fotogrāfijas, grāmatas un svarīgus dokumentus sasaldēsim, sūtām glabāšanā. Laboratorijas apstākļos tos atkopsim un atjaunosim.
 7. Ja elektronika applūdināšanas laikā bija izslēgta, iespējams to izglābt pēc nopietniem profilaktiskajiem darbiem. Ja, nokļūstot uz mikroshēmas, sīkrīki tika ieslēgti, tad sadegušās detaļas maksās dārgākas par jaunu ierīci.

3. Griesti un sienas

 1. Sienu apdare mitrā stāvoklī iesūc mitrumu kā sūklis. Noņemam sienas plātnes, apmetumu un paneļus vismaz līdz to izmirkšanas līmenim. Ja tie ir piepildīti ar piesārņotu šķidrumu, tad tās ir pastāvīgas briesmas veselībai. Visus paneļus, plīti u.c. iesakām likvidēt , jo tajos notiek ķīmiskas un bioloģiskas pārmaiņas, kas negatīvi ietekmē veselību. Ja appludināšanas ūdens bija tīrs , iespējams saglabāt apmetumu un apšuvumu, bet sieniņu dobumos jācirkulē gaisam, lai izžāvētu statņus un sliekšņus.
 2. Parastu trīs veidu izolēšanu aplūkojam dažādi. Putuplastu, iespējams, var noskalot no šļūtenes. Stikla šķiedras izmet, ja tās ir netīras, bet tās var izmantot atkārtoti, ja ir rūpīgi izžāvētas. Nenostiprinātu vai iepūstu celulozi nomaina, jo tā ilgi notur ūdeni un var zaudēt savas pretsēnīšu un ugunsaizsardzības īpašības.

4. Grīdas

Grīdas segumi (vinils, linolejs, kavrolīns u.c.) tiek noņemti, lai grīda varētu pilnībā nožūt. Izžāvēsim speciālas iekārtas. Par to lasiet žāvēšanas sadaļā..

5. Grīdu pārklājums

 1. Paklāju tīrīšana pēc applūšanas jāpabeidz pēc iespējas ātrāk. Mēs attīrām un cenšamies izžāvēt paklājus pēc iespējas ātrāk. Ja grīdu pārklājumi ir pilnībā piesūcināti ar netīrumiem, tad mēs iesakām, lai aizsargātu veselību, tos utilizēt. Arī iesakām utilizēt, ja paklājs bija pat zem neliela applūdes 24 stundas vai ilgāku laiku. Ātrākai paklāju izžāvēšanai izmantojam speciālos putekļsūcējus un nosusinātājus. Par to vairāk lasiet žāvēšanas sadaļā.
 2. Dažreiz ir jānoņem vinila segumi un grīdas flīzes, lai izžāvētu grīdas pamatu, jo zem šāda pārklājuma ūdens paliek gadu, bet tie ir labvēlīgi apstākļi sēnītes un pelējuma vairošanai.

6. Koka grīdas

Attīrīšanu pēc koka grīdu appludināšanas veicam lēni un pakāpeniski. Ātra žāvēšana var novest pie plaisāšanas vai izliekuma un deformācijas. Mēs samazinām dabiskās izžūšanas laiku, izspiežot gaisu caur rievoto grīdas dēļu apakšējo daļu no dažādām koku sugām. Notīrām un izžāvējam koku pirms remonta. Par remontu vairāk lasiet attiecīgajā rakstā..

Utilizēt visu, kas nav derīgs turpmākai lietošanai, pasūtītāja vadībā.

Nodrošinām labi apsargājamas noliktavas telpas.

Ja Jums nepieciešami steidzami profesionāli uzkopšanas un at-jaunošanas pakalpojumi pēc appludināšanas, LV GROUP ek-sperti ir šeit, lai palīdzētu. Mums ir profesionāla sagatavotība, prasmes un aprīkojums, lai risinātu jebkādas problēmas, kas saistītas ar ūdens izdarītu bojājumu, un jūsu kustamās un nekustamās mantas ātru at-jaunošanu.

Varat sazināties ar LV GROUP jebkurā laikā 24/7/365 pa tālruni

 +371 29 606 838    +371 67 262 636

        

Tālrunis: +371 67 262636
WhatsApp: +371 29 606 838
Esam: Linkedin, Facebook
Dzirkaļu iela 44, Rīga, LV-1057
Mēs izmantojam sīkdatnes
LV Group, izmanto sīkdatnes (cookies) un trešās personas reklāmas un analītikas sistēmas. Ja Jūs turpināt izmantot šo vietni Jūs dodat piekrišanu sīkdatņu savākšanai un uzglabāšanai savā ierīcē.