PREČU REALIZĀCIJA

KO DARĪT, JA JŪSU PRECE IR BOJĀTA?

Ja vieta, kur glabājas prece, ir bojāta pēc ugunsgrēka, applūdināšanas, avārijas vai stihiskas nelaimes, tad

Pirmkārt, kas nav jādara, nav jālikvidē bojāto preci : tie var būt gatavi izstrādājumi, pusfabrikāti, sagataves vai izejvielas.

Otrkārt – nevajag pašiem mēģināt atjaunot bojāto preci.

пострадал товар

Pat pirmajā acu uzmetienā ir viegli atgūt korpusa mēbeļu izskatu – notīrīt ar lupatu, un viss ir gatavs. Bet arī tādai, šķietami vienkāršai tīrīšanai ir zemūdens akmeņi. Nav vērts mēģināt pašiem attīrīt , piemēram, skapi, ja uz tā ir nosēdušies pat neliels daudzums kvēpu. Redzamās daļiņas, iespējams, noslaucīsiet, ja atradīsiet pareizo līdzekli, nesaskrāpējot virsmu. Bet smaka, kas iesūkusies materiāla struktūrā, būs jūtama no šī skapja daudzus gadus, pie katras temperatūras paaugstināšanās telpā, kur tas atradīsies.

visokaja temperaturaProblēma ir tāda, ka pie augstas temperatūras, ugunsgrēka laikā kvēpu daļiņas iesūcas izstrādājuma materiāla struktūrā. Atdziestot, kas notiek pēc ugunsgrēka un vēdināšanas, šīs daļiņas tiek noslēgtas. Savukārt, paaugstinoties temperatūrai, piemēram, vasarā materiāla poras pamazām atveras, atbrīvojot kvēpus, un deguma smaka izplatās visā telpā. Neviens pircējs nepriecāsies par šādu pārsteigumu, un pārdevējs tiks pieminēts sliktiem vārdiem daudzus gadus, ja negriezīsies ar sūdzību pie attiecīgajām institūcijām.

Visradikālākais veids, kā cīnīties ar smaku, ir likvidēt visu preci.

Bet LV GROUP ir “slepenais ierocis”, kas spēj likvidēt noslēgto deguma smaku gandrīz jebkuras preces struktūrā.

Interesanti?

Zvaniet mums pa tālruni: +371 67 262 636, lai saņemtu bezmaksas konsultāciju pie mūsu eksperta.

AR KO ATŠĶIRAS ATTĪRĪŠANAS SPECIĀLISTS NO ILUZIONISTA?

Godprātīgam speciālistam ir dažādu iekārtu arsenāls, zināšanas un pieredze kā dot reālu otro dzīvi precei, kas bojāta no ugunsgrēka un appludināšanas. Viņš padarīs savu darbu tā, ka visi paliks apmierināti.

Šie speciālisti ir pretstats iluzionistiem, kuri atgriezīs sabojātai precei tādu izskatu,lai to varētu pārdot. Piemēram, pēc ugunsgrēka dzēšanas applūdušu vistu reanimē un dod tai otru pārdodamo dzīvi. Bet pēc tam, kad to nepārdos otrreiz, atkal reanimēs, izgatavojot no tās grilu, tad, treškārt, pievienos salātiem...

Mums šāda pieeja ir pircēja krāpšana un risks viņa veselībai, uzticības zaudēšana pārdevējam, un mūsu reputācijas,ar kuru mēs ļoti lepojamies, sagraušana.

Neviena godīga kompānija tādas viltības nedarīs.

Kompānijai LV GROUP ir visas nepieciešamās ie-kārtas un līdzekļi preču attīrīšanai un dezinfekcijai. Visas preces tiek atjaunotas ar drošiem līdzekļiem cilvēkiem un ekoloģijai.

Ikviens, kurš vēlas saņemt bezmaksas konsultāciju pie mūsu preču attīrīšanas eksperta, var zvanīt pa tālruni +371 67 262 636.

        

Tālrunis: +371 67 262636
WhatsApp: +371 29 606 838
Esam: Linkedin, Facebook
Dzirkaļu iela 44, Rīga, LV-1057
Mēs izmantojam sīkdatnes
LV Group, izmanto sīkdatnes (cookies) un trešās personas reklāmas un analītikas sistēmas. Ja Jūs turpināt izmantot šo vietni Jūs dodat piekrišanu sīkdatņu savākšanai un uzglabāšanai savā ierīcē.