GRAFITI NOŅEMŠANA

Graffīti, kas izpildīts bez īpašnieka atļaujas, uzskatām par vandālismu.

Pēc statistiskas, jo ātrāk tiek likvidēti graffīti, jo mazāk vandāļu vēlas atgriezties un atkārtoti atstāt savus “mākslas darbus” un bojāt īpašumu.

Ja jūs pirmo reizi esat saskāries ar šo problēmu, varat mēģināt patstāvīgi noņemt šos “klinšu” attēlus no žoga, sienām u.c.. Vienkāršākais likvidēšanas paņēmiens ir nokrāsot ar krāsu, kas harmonēs ar jūsu īpašumu. Diemžēl graffīti krāsošanai lieto agresīvas krāsvielas, un ar vienu reizi nokrāsošana nav pietiekama. Nokrāsotais zīmējums ir caurredzams, un tas jāaizkrāso atkal un atkal. Un arī nokrāsotie plankumi nerada estētisku harmoniju, ka komerciālam nekustamam īpašumam ir negatīvs faktors.

Cits, dārgāks un darbietilpīgāks process – mēģināt noņemt krāsu ar šķīdinātājiem vai speciālām ķīmijām. Ķīmija tiek aprēķināta uz konkrētām krāsām, kas ir noteiktas konkrētam materiālam. Piemēram, spreji, kas aprēķināti, lai likvidētu graffīti no stikla ir neeftektīvi graffīti likvidēšanai no ķieģeļiem un betona.

Turklāt, jo ilgāk krāsas ir noturējušās, jo grūtāk tās noņemt, īpaši no raupjām virsmām.

Tagad tirgū ir līdzekļi ātrai virsmu attīrīšanai no graffīti. Šis aerosola šķidrums jāuzklāj uz vietām, kur iespējams veikt vandālismu.

Ja apstrādātais apgabals tiks apzīmēts, krāsa tiks viegli noņemta. Ja paredzamās vandālisma vietas nav lielas, piemēram, kabīnes tualetēs, tā ir efektīva metode. Bet, ja jūsu objekts ir daudzstāvu un daudzdzīvokļu dzīvojamā māja vai biroja ēka, tad aizsargslāņa uzklāšana uz lielām plaknēm ir ekonomiski neizdevīga.

Mūsu prakse rāda, ka lielos īpašuma apjomos saimniekam ir izdevīgāk nolīgt profesionāļus attīrīšanai un aizsardzībai pret vandālismu nekā mēģināt pašam cīnīties ar tiem.

LV GROUP var droši noņemt graffīti-krāsu vai tinti no visdažādākajām virsmām nesabojājot pamatni. Smilšu strūkla, sausais ledus vai tvaika attīrīšana nav pilnībā viss vandālisma pēdu iznīcināšanas saraksts, ko mēs izmantojam. Specializētās ierīces ir ļoti efektīvas, lai noņemtu pat sen sakaltušas krāsas. Mūsu speciālistu prasmes un pacietības rezultātā pat visnovecojušākā krāsa tiek likvidēta bez pēdām.

Mūsu attīrīšanas pakalpojumi no vandālisma neaprobežojas tikai ar ārējām sienām un žogiem.

Vandāļi izsmidzina zīmējumus praktiski uz jebkura pieejama apgabala, un daudzos gadījumos mēs esam izsaukti, lai tos noņemtu no brauktuves, ietvēm, ceļa zīmēm, vitrīnām, kāpņu telpām un daudzām citām vietām.

Šajā darbā ir ļoti piemērots teiciens: “neizmanto veseri, lai pāršķeltu riekstus”, kas mūsu gadījumā nozīmē, ka mēs neizmantojam neproporcionālas pūles un iekārtas viegli likvidējamu bojājumu attīrīšanai.

grafiti noņemšana

Atkarībā no krāsojuma tipa, pamatnes struktūras, apkārtējās temperatūras un citiem faktoriem lietojam graffīti iznīcināšanai vienu no veidiem:

 • Šķidrie specializētie šķīdinātāji ideāli piemēroti dēļiem, plastikātiem, pulverveida segumiem, krāsu segumiem, stikliem, spēļu iekārtām, tualetes starpsienām, ceļa zīmēm, autobusiem, reklāmas plakātiem un uzlīmēm.
 • Tīrīšana ar tvaiku. Viens no ekoloģiski tīrākajiem un bezatkritumu attīrīšanas veidiem. Viegli noņem svaigu krāsu no gludiem objektiem, turklāt pilnīgi nebojājot attīrāmo materiālu.
 • Spiedieniekārtas izmantošana. Tā ir metode, kas ietver spiedieniekārtas un šķīdinātāju lietošanu krāsu noņemšanai. Tā ir efektīva metode metāla attīrīšanai, bet tā var pasliktināt tās kvalitāti, piemēram, izsaukt rūsas rašanos.
 • Attīrīšana ar smilšu strūklas aparātu - šī metode ir efektīva, noņemot krāsu, kas ir dziļi ievilkusies un izžuvusi. Izmanto speciālu aprīkojumu un ietver smilšu attīrīšanas pamatprocesu, kur sīkie smilšu graudiņi izsit krāsas daļiņas. Ideāli piemērots lielu platību attīrīšanai uz ārsienām, žogiem.
 • Attīrīšana ar sauso ledu. Mīkstāks un smalkāks veids, kā attīrīt no zīmējumiem virsmas. Piemērots ķieģeļu sienu, betona un delikātu materiālu tīrīšanai. Ar sausā ledus apstrādi mēs izdedzinām oglekļa dioksīda kristālus uz attīramajām platībām, kas noņem netīrumus un piesārņojumus, bet nenozīmīgi ietekmē materiāla struktūru, kas padara to par ideālu tehniku izmantošanai ļoti trauslos vai delikātos materiālos. Otra priekšrocība apstrādei ar sauso ledu ir tāda, ka oglekļa dioksīda kristāli iztvaiko gandrīz uzreiz pēc tam, kad tie nonāk saskarē ar krāsu, ko tie attīra, tāpēc paliek ļoti maz mitru atlieku vai netīrumu attīrīšanai, un attīrāmais materiāls izžūst gandrīz uzreiz. Attīrīšana ar sauso ledu ir tik tīra un sausa, ka to var izmantot pat elektriskajiem un elektroniskajiem komponentiem.

Smagiem un delikātiem gadījumiem izmantojam dažādu tīrīšanas metožu kombināciju.

Likvidējam graffīti no visiem virsmu tipiem, ieskaitot:

 • Ķieģeļu mūris;
 • Akmens mūri un apšuvumu;udalenie grafiti
 • Keramikas un sintētiskās flīzes;
 • Stikli un spoguļi;
 • Nokrāsotas vai nošpaktelētas virsmas;
 • Krāsotas koka vai PVC virsmas;
 • Logi un vitrīnas;
 • Organiskais stikls u.c. plastmasa;
 • Koka izstrādājumi.

Profilakse ir labāka par ārstēšanu

Pēc pilnīgas attīrīšanas no “klinšainiem” attēliem, profilaksei uzklājam bezkrāsainu aizsargpārklājumu, jo tas radīs krāsu atgrūstošu šķērsli, kas novērš jaunas graffīti krāsas saskari ar pamatni. Krāsu uz šāda slāņa uzklāt ir grūti un tā ir viegli noņemama.

Kāpēc ir svarīgi nolīgt profesionāli graffīti noņemšanai?

Vienmēr labāk nolīgt profesionāļus, lai padarītu attēlu iznīcināšanu efektīvāku, jo viņi ir labi informēti, kādi līdzekļi ir piemēroti un kādiem mērķiem. Viņi zin, kur un kādā apjomā izmantot, kādas metodes konkrētajā situācijā darbojas labāk un piemēros visoptimālāko variantu.

LV GROUP kvalificētie speciālisti, ekspertu zināšanas un inovatīvas vandālisma attīrīšanas metodes ļauj mums noņemt zīmējumus no daudziem rūpnieciskiem un dzīvojamiem objektiem ātri un kvalitatīvi, kā vien tas iespējams. Likvidēti graffīti gandrīz jebkurā atjaunotā objektā acumirklī paceļ noskaņojumu.

krāsas noņemšana no sienām

Lai iegūtu papildinformāciju par mūsu grafiti iznīcināšanas dienestu un citiem jautājumiem par mūsu metodēm un izcenojumiem, zvaniet mums pa tālruni

 +371 29 606 838    +371 67 262 636

        

Tālrunis: +371 67 262636
WhatsApp: +371 29 606 838
Esam: Linkedin, Facebook
Dzirkaļu iela 44, Rīga, LV-1057
Mēs izmantojam sīkdatnes
LV Group, izmanto sīkdatnes (cookies) un trešās personas reklāmas un analītikas sistēmas. Ja Jūs turpināt izmantot šo vietni Jūs dodat piekrišanu sīkdatņu savākšanai un uzglabāšanai savā ierīcē.