PELĒJUMA UN SĒNĪTES LIKVIDĀCIJA

Vai jūs zināt, ka uz Zemes ir vairāk nekā 200 000 dažādu pelējuma sēnīšu paveidu? Desmitā daļa no tām dzīvo mūsu mājokļos. Vēl tikpat daudz plaukst rūpnieciskajās ēkās, pārējās atrodas blakus esošajās teritorijās. Cilvēks, viņa mantas un aprīkojums ir sēnīšu sporu izplatītāji. Tāpēc cilvēku atrašanās vietai ir vajadzīga periodiska tīrīšana ,tāpat kā regulāri notiek grīdu mazgāšana un cita veida uzkopšana. Dabiski regulāri, bet arī pelējuma likvidācijai un tā veidošanās iespējai ir savas normas.

PELĒJUMA SĒNĪTES PĀRTIKAS PRODUKTOS

plesenj na produktah krViens no bīstamākajiem pelējuma sēnīšu paveidiem ir Aspergillus fumigatus. To sadzīvē sauc par “melno puvi”. Šis pelējuma sēnīšu paveids visbiežāk attīstās uz dārzeņiem un augļiem, un šo pelējumu daudzums produktos var palielināties desmitiem reižu. Vienkārša notīrīšana noņem pelējumu tikai no virsmas, bet sporas ieplūst dziļi produktu iekšienē, un, lai gan tās neredz ar neapbruņotu aci, tās aktīvi vairojas. Šīs pelējuma sporas ir gan gaisā, gan arī uz citiem priekšmetiem, uz kuriem var turpināt vairošanos. Ja cilvēks ieelpo šīs sporas, plaušās notiek to aktīva pavairošanās.

Citi pelējuma un sēņu veidi ir mazāk bīstami, bet to daudzveidība un daudzums padara apkārtējo vidi cilvēkiem nedrošu.

Tāpēc pēc ugunsgrēka vai appludināšanas kompānija LV GROUP nenodarbojas ar pelējuma sēnīšu likvidāciju no pārtikas produktiem. Mēs utilizējam pārtikas produktus, kas ir pārklāti ar kvēpiem vai ir applūduši vairāk nekā diennakti, jo ir ārkārtīgi liels risks nodarīt kaitējumu cilvēku veselībai.

Tikai produktiem hermētiskajās bankās ir iespējams atjaunot preču izskatu.

MĪKSTO MĒBEĻU UN APĢĒRBA TĪRĪŠANA NO PELĒJUMA

Daudzi pārdevēji domā, ka, tiklīdz pelējums nonāk apšuvuma šķiedrā vai citā audumā, neko nevar darīt, kā vien izmest preci.

ikonka vnimanie 50x53Zvaniet pa tālruni +37167262636 pirms to izdarāt!

ocistka mebeli ot pleseniPat ja jūs jau izmēģinājāt dažādus tīrīšanas veidus un pat mazgājāt, bet pelējums jau ir dziļi iekļuvis audumu šķiedrā, joprojām saglabājas cerība, ka mantas var glābt.

Mūsu pieredzējusī mīksto mēbeļu un apģērbu tīrīšanas komanda zina, ka ir simtiem pelējuma sēnīšu paveidi, kas sabojā audumus, un mēs spējam katru no tiem likvidēt no desmitiem dažādu materiālu. Pēc mūsu tīrīšanas un apstrādes varat būt pārliecināti, ka jūsu prece tiks atjaunota, un pircējiem netiks nodarīts kaitējums veselībai.

Jūs varat ietaupīt naudu. Turklāt mēs varam paņemt Jūsu preci glabāšanā un realizācijā.

Detalizētāk par pelējuma likvidāciju veidiem lasiet rakstā par applūdināšanu ar ūdeni..

KORPUSA MĒBEĻU TĪRĪŠANA NO PELĒJUMA

Pelējums no korpusa mēbelēm tiek likvidēts kā aprakstīts rakstā «Cieto virsmu tīrīšana», un rakstā par pelējuma likvidāciju. Šādas mēbeles arī mēs palīdzam realizēt (Preču realizācija).

PELĒJUMA LIKVIDĀCIJA NO BĒRNU ROTAĻLIETĀM

Bērnu rotaļlietas prasa augstāku drošību, tāpēc mēs pievēršam tām īpašu uzmanību.

plesenj na mjagkih igrushkahMīkstās rotaļlietas ar pelējuma pazīmēm tiek izpētītas par pelējuma veidu. Mūsu sertificētie pelējuma inspektori izmanto jaunākās testēšanas un pārbaudes procedūras, lai noteiktu, kāda pelējuma suga jau izveidojusies, un cik dziļi tā iekļuvusi rotaļlietā.

Ja pastāv tikai alergēna pelējuma veida sporas, tās var noņemt bez pēdām. Mēs pielietojam visdrošākās un visefektīvākās,visekonomiskākās pelējuma likvidācijas metodes.

Ja uz rotaļlietām nonāk toksiskas vai patogēnas pelējuma sugas, kuru likvidācijai mūsdienu zinātne vēl nav atklājusi efektīvas un tajā pašā laikā drošas metodes, lai garantētu pilnīgu drošību bērniem, tāpēc visas bīstamās rotaļlietas bērna veselībai mēs iesakām pēc iespējas ātrāk utilizēt, lai sporas neinficētu tās lietas, kuras vēl var glābt. Jo ātrāk speciālists sāks darbu, jo vairāk lietu var glābt.

plesenj na igrushkahPlastmasu un tamlīdzīgu cietu un mīksto materiālu rotaļlietas pēc testēšanas var glābt. Par to vairāk lasiet rakstā par cieto virsmu tīrīšanu..

Zīdaiņu rotaļlietas neatkarīgi no sēnīšu veidiem un to bojājumu pakāpes ir nekavējoties jālikvidē.

Pēc vairāk nekā divdesmitgadīgu darbu cīņā ar pelējumu mēs esam uzkrājuši lielu pieredzi cīņā ar dažādām sēnīšu sugām no dažādām virsmām. Un kā jūs saprotat vienā rakstā to visu neaprakstīt.

24 na 7 kruglosutochnoTāpēc, ja šajā un citos rakstos mūsu mājaslapā neatradāt atbildi uz savu jautājumu, tad noteikti zvaniet mūsu konsultantam pa tālruni +371 67 262 636, un viņš palīdzēs, atbildot uz visiem jautājumiem.

Mūsu dispečerdienests strādā bez brīvdienām un svētkiem, visu diennakti.

        

Tālrunis: +371 67 262636
WhatsApp: +371 29 606 838
Esam: Linkedin, Facebook
Dzirkaļu iela 44, Rīga, LV-1057
Mēs izmantojam sīkdatnes
LV Group, izmanto sīkdatnes (cookies) un trešās personas reklāmas un analītikas sistēmas. Ja Jūs turpināt izmantot šo vietni Jūs dodat piekrišanu sīkdatņu savākšanai un uzglabāšanai savā ierīcē.