Graffiti

GARANTIJAS

Uzskatām, ka labākās garantijas ir:

  • starptautiskie garantijas sertifikāti;
  • valsts sertifikāti;
  • mūsu klientu atsauksmes;
  • mūsu filozofija.

MŪSU SERTIFIKĀTI

Starptautiskais IICRC after fire damage

Logo IICRC Certified FirmIICRC sertifikāts par atjaunošanu pēc ugunsgrēka apliecina, ka mūsu uzņēmums LV GROUP atbilst pamatprasībām, tehniskajām iemaņām un ir nodrošināts ar materiāliem līdzekļiem, lai praktiski atjaunotu zaudējumus pēc ugunsgrēka, vai citiem bojājumiem uguns iedarbības rezultātā.

Lai saņemtu šo sertifikātu, ir jāzina pasaules darba pieredze, jābūt atbilstošam aprīkojumam un profesionāli jāprot to lietot.

Pamatprasības sertifikāta saņemšanai ir jāmāk ar mūsdienīgiem līdzekļiem attīrīt virsmas no kvēpiem un sodrējiem, restaurēt cietušās lietas tādā mērā , cik tas ir iespējams.

Starptautiskais IICRC after water damage

IICRC sertifikāts atjaunošanai pēc applūdināšanas ar ūdeni (WRT) apliecina, ka uzņēmums atbilst pamatprasībām, tehniskajām iemaņām, iekārtām un citiem līdzekļiem praktiskai žāvēšanai un kaitējuma no ūdens iedarbības samazināšanai līdz minimumam.

Sertifikāts ietver pelējuma likvidācijas pamatnosacījumus un procedūras.

Sertifikāts reglamentē atjaunošanas darbus, lai atgūtu bojātai no ūdens mantai , cik iespējams sākotnējo stāvokli. Turklāt mūsu uzņēmumam LV GROUP ir nepieciešamās zināšanas un prasmes cīņā ar dažādām pelējuma sēnītēm.

Mūsu speciālisti ir nokārtojuši arī eksāmenu un par konstrukciju un īpašuma žāvēšanas metodēm.

Tagad mums ir dzīvojamo, komerciālo un rūpniecisko telpu apkalpošanas sertifikāts, un esam pazīstami ar visām procedūrām, kas nepieciešamas, lai cīnītos ar applūšanas sekām, ar dažādiem ūdeņiem, ieskaitot kanalizāciju, ķīmisko piesārņojumu un pelējuma veidošanu.

Valsts sertifikāti.

Mūsu uzņēmumam LV GROUP (BMS Technologies) ir arī visi esošie ventilācijas tīrīšanas sertifikāti, sertifikāti visu veidu santehniskiem darbiem, elektrības montāžai un demontāžai, durvju atslēgu atvēršanai, un visi citi sertifikāti, un dokumenti šāda veida darbības veikšanai pilnā apjomā.

KLIENTU ATSAUKSMES

otzivi nasih klientov bms baltic 300x274Kompānija LV GROUP ciena savus klientus, nekad nemaldina tos, un vienmēr veic godīgu biznesu.

Tāpēc jūs vienmēr varat lasīt par mūsu darbu presē un sociālajos tīklos dažādos saitos.

Visas atsauksmes par mūsu kompāniju tiek publicētas atklātā piekļuvē un ir rekomendācijas citiem lietotājiem, tāpēc ieteikumi strādāt ar kompāniju LV GROUP lasiet trešās puses saitos un sociālajos tīklos.

Pēc mūsu darba specifikas ne visi uzņēmumi vēlas atstāt atsauksmes publiski, jo maz kurš vēlas, lai zinātu par viņu problēmām, pat par tām, kas bija lieliski atrisinātas. Tāpēc jūs neatradīsiet daudz atsauksmju par mums, labāk atbrauciet, un mēs priecāsimies iepazīties ar katru potenciālo klientu, pat, ja jums vajadzēs tikai veikt ventilācijas attīrīšanu vai noņemt grafiti, vai notīrīt grīdu vai ietvi.

MŪSU ATTIEKSME PRET DARBU, KO VARAT PĀRBAUDĪT

Mūsu pastāvīgie klienti dažkārt mūs sauc par ideāliem darbiniekiem. Seku lik-vidēšana pēc ugunsgrēka vai appludināšanas ir vairāk kā tikai uzkopšana. Jebkura uzkopšanas kompānija var censties nodrošināt klientu apkalpošanu: nomazgāt lo-gus, noberzt putekļus u.tml. Bet LV GROUP likvidē sekas pēc ugunsgrēka un appludināšanas un atjauno mantu.

Mēs zinām, ka klientu apkalpošana nav pilnīga, kamēr tā neietver klientu vajadzību pilnīgu apmierinājumu, bet klientu vajadzību apmierināšana ir mūsu uzņēmuma sirdslieta. Tas ir mūsu galvenais mērķis un virziens.

Mēs uzskatām, ka mūsu komanda spēj sasniegt klientu apmierinātību ar dažādiem veidiem, jo mēs efektīvi palīdzam mūsu klientiem visos atjaunošanas darbos un tīrības uzturēšanā. Mūsu darbs ir profesionālo, personisko telpu, kā arī rūpniecības un noliktavu telpu atjaunošana.

Vieni no svarīgākajiem un tajā pašā laikā visvienkāršākajiem veidiem, ar kuriem mēs konsekventi sasniedzam klientu apmierinātību, ir mūsu uzņēmuma ideoloģija, saskaņā ar kuru atjaunošana un tīrīšana tiek uzskatīta par MĀKSLU.

Labs darbs, turklāt tīrīšana pēc ugunsgrēkiem un applūdināšanas nav pietiekami laba, kamēr nav paveikta teicami.

Tīrīšanā ir uzticība savai lietai, rūpes, detaļas, novatorisms un meistarība, kas sagādā prieku gan izpildītājam , bet galvenais - cietušajai pusei. Mūsu vēlme izmantot mūsdienīgāko iekārtu, progresīvāko tehnoloģiju, tīrīšanas līdzekļus, kas nekaitē apkārtējai videi, un procedūras palīdz mums panākt, lai mūsu rezultāti būtu labāki,nekā klients gaidīja.

Vēl viens veids, kā panākt klientu apmierinātību, ir mūsu saistība ar ekoloģisko tīrību.

LV GROUP ir arī ekoloģiskā kompānija, un mēs vērtējam apkārtējo vidi, kurā mēs visi dzīvojam katru dienu, kā dzīves telpa, kuru nedrīkst saindēt.

Mūsu ekoloģiskā pieeja garantē, ka netoksiskie produkti, ko izmantojam, lai iegūtu kosmisku spīdumu, ir ne tikai spēcīgi, bet arī ne mazāk svarīgi. Attīrīšanai,ko mēs veicam, ir jābūt drošai jums, jūsu kolēģiem, ģimenei un draugiem.

Kad mūsu klientu telpas ir tīras un drošas gan iekšpusē, gan ārpusē, darbinieki LV GROUP arī izjūt prieku un lepnumu par viņu paveikto darbu.

Visi mūsu klienti vēlas, lai tīrīšana pēc ugunsgrēka vai appludināšanas būtu augstas kvalitātes, un, lai to apmierinātu, mēs rūpīgi sekojam, lai mūsu darbinieki,kuri veic attīrīšanas un atjaunošanas darbus, būtu spējīgi to nodrošināt. Mēs savus darbiniekus apgādājam ar vismodernākajām iekārtām un tīrīšanas līdzekļiem.

Personāls, kas nodarbojas ar tīrīšanu, ir apmācīts gan ārpus darba, gan darbā, būt orientētam uz drošību, draudzību, labi informēts un ar lielu darba pieredzi.

Mēs saprotam, ka darbinieks, kurš veic faktisko tīrīšanu, ir tiešs un vitāli svarīgs aktīvs mūsu klienta apmierinātības augstumam, tāpēc mūsu stingrie darbā pieņemšanas nosacījumi un apmācības metodes garantē, ka jūs iegūstat izcilu personālu, kuru jūs un jūsu īpašums ir pelnījuši. Ar mūsu klientiem garantēti strādā mūsu darbinieki, kuri nodarbojas ar tīrīšanu, kuri saprot, ka “pietiekami labi, nav pietiekami labi, līdz tas ir labi, jo “izcili” rezultāti ir tas, kas noved pie klientu sajūsmas un apmierinātības.

Laiks ir nauda, bet klienta apmierinātība nav iespējama bez efektivitātes, labiem tarifiem un cenām. Pateicoties mūsu pieaugošajam klientu skaitam, mēs varam uzturēt mūsu izcenojumu konkurētspēju.

Mūsu darbinieka laiks ir dārgs, tāpēc mēs rūpējamies par visām mūsu darbinieku vajadzībām, ieskaitot apdrošināšanu, biogrāfisko datu pārbaudi, darba algas savlaicīgu izmaksu, apmācību un daudz ko citu, lai mūsu darbinieki varētu pilnībā atdoties darbam, bet klienti varētu justies drošībā un koncentrēties uz savu biznesu un dzīvi.

Kad mūsu klienti ir apmierināti, kompānija LV GROUP ir apmierināta, jo Jūsu gandarījums ir mūsu mērķis.

100% rezultātas

Sīkāku informāciju varat saņemt no mūsu konsultanta menedžera, zvanot uz tālruni:

 +371 29 606 838    +371 67 262 636

Privātuma politikaKas ir sīkdatnes?

© BMS Baltic. All Rights Reserved

        

Tālrunis: +371 67 262636
WhatsApp: +371 29 606 838
Esam: Linkedin, Facebook
Dzirkaļu iela 44, Rīga, LV-1057
Mēs izmantojam sīkdatnes
LV Group, izmanto sīkdatnes (cookies) un trešās personas reklāmas un analītikas sistēmas. Ja Jūs turpināt izmantot šo vietni Jūs dodat piekrišanu sīkdatņu savākšanai un uzglabāšanai savā ierīcē.