MANTAS UN SVARĪGU DOKUMENTU ATJAUNOŠANA

ĪPAŠUMA ATJAUNOŠANA PĒC UGUNSGRĒKA UN/VAI APPLUDINĀŠANAS

Ja noticis ugunsgrēks, avārija vai stihiska nelaime un tika applūdinātas mantas un dokumenti, tad cietušās mantas atjaunošanu labāk uzticēt profesionāļiem, kuriem ir plašas zināšanas par to, kā izžāvēt, attīrīt no kvēpiem, likvidēt pelējumu, dezinficēt un restaurēt dažādus priekšmetus, lietas un citu cietušo mantu.

Nepareizas žāvēšanas, tīrīšanas un dezinfekcijas metodes var radīt vēl lielāku kaitējumu jau bojātai mantai.

Bet dažu tīrīšanas un dezinfekcijas līdzekļu lietošana var ne tikai sabojāt mantu, bet arī radīt kaitējumu veselībai. Īpaši nepieciešams būt uzmanīgiem ar priekšmetiem, un lietām, ar kurām kontaktējas bērni. Vielmaiņa bērnu organismā notiek ātrāk nekā pieaugušajam, tāpēc kaitīgās pelējuma sēnīšu vai dezinfekcijas vielu atliekas aktīvāk iedarbojas uz bērna organismu, neizvadās tik ātri no organisma un var radīt nopietnas saslimšanas.

Tāpēc LV GROUP eksperti kategoriski neiesaka vismaz bez speciālista konsultācijas necensties atjaunot īpašumu, ar kuru saskaras bērni.

Bērnu mantas un rotaļlietas, ja nevēlaties iesaistīt speciālistus, lai izvairītos no bērna veselības problēmām – likvidējiet. Bērnu mantas pēc ugunsgrēka un applūdināšanas, mūsu sertificētie speciālisti neat-jauno, jo bērna veselība ir vērtīgāka par jebkurām mantām.

ikonka vnimanie 50x53Jebkurā gadījumā, ja cilvēkam nav zināšanu, pieredzes un atbilstoša sagatavotība, tad viņš var vairāk nodarīt kaitējumu, nevis uzlabot stāvokli.

Veikt restaurāciju pēc mēģinājumiem pašiem bez zināšanām un at-bilstošām atjaunošanas iekārtām ir praktiski neiespējami. Biežāk pēc pašdarbības mantas un lietas jāutilizē. Ja jūs tomēr izlemjat pats izmēģināt atjaunot īpašumu, tad sāciet ar mazāk vērtīgām lietām, un pazvaniet pa tālruni +371 67 262 636, lai saņemtu bezmaksas konsultāciju, un nebojātu lietas aiz nezināšanas.

LV GROUP speciālistu rīcībā ir vairāk nekā desmit dārgu iekārtu, kas ir paredzētas dažādu veidu tīrīšanai, dažādiem piesārņojumu līmeņiem, uz dažādām virsmām, ņemot vērā turpmākos ekspluatācijas apstākļus.

Par daudzveidīgajām metodēm, ko LV GROUP izmanto , atjaunojot dažāda veida īpašumu pēc stihiskas nelaimes, ugunsgrēka vai appludināšanas, lasiet rakstos vietnē.

Kā redzat, mūsu kompānija nav divas meitenes ar vienu putekļsūcēju, bet respektabla organizācija, nokomplektēta un apmācīta pēc pasaules standartiem, kurai ir plašs aprīkojuma arsenāls, un ,kura spēj atjaunot pat ļoti cietušu mantu.

Tagad jūs zināt, kur vērsties, ja vēlaties atjaunot īpašumu pēc uguns-grēka vai appludinājuma. Zvaniet uz LV GROUP pa tālruni +371 67 262 636, lai saņemtu kvalificētu bezmaksas konsultāciju, vai pasūtiet meistarus, lai tie atjaunotu īpašumu līdz ideāli jaunam stāvoklim.

        

Tālrunis: +371 67 262636
WhatsApp: +371 29 606 838
Esam: Linkedin, Facebook
Dzirkaļu iela 44, Rīga, LV-1057
Mēs izmantojam sīkdatnes
LV Group, izmanto sīkdatnes (cookies) un trešās personas reklāmas un analītikas sistēmas. Ja Jūs turpināt izmantot šo vietni Jūs dodat piekrišanu sīkdatņu savākšanai un uzglabāšanai savā ierīcē.