PREČU REALIZĀCIJA

INVENTARIZĀCIJA

Veikt preces inventarizāciju pēc ugunsgrēka vai appludināšanas var ikviens noliktavas pārzinis. Taču īpašniekam nav vērts tērēt tam laiku vairāku iemeslu dēļ.

  1. inventuraApdrošināšanas sabiedrība uzskata, ka dokumentam, ko sastādījusi iein-teresētā persona, nav juridisks spēks.
  2. Izmeklēšanas pasākumiem, lai noskaidrotu negadījuma vaininieku, šis papīrs nav dokuments.
  3. Ja cietušais vēlas atjaunot preci vai tās daļu, tad viņš nespēj atrisināt adekvāti kāda prece atjaunojama, bet kādu nepieciešams utilizēt. Jo nav pazīstams ar attiecīgajām normām. Attiecīgi arī apdrošināšanas sabie-drība nevar iegūt objektīvu zaudējumu ainu.

Tāpēc, ja cietušais vēlas samazināt savus zaudējumus, tad vislabāk vērsties specializētā un neatkarīgā kompānijā. Šis uzņēmums veiks in-ventarizāciju saskaņā ar visiem noteikumiem, un tas būs oficiāls doku-ments, ko akceptēs visas organizācijas ,iestādes un institūcijas. Turklāt speciālisti, piemēram, kompānijā LV GROUP zina vidējo tirgus cenu inventarizācijas brīdī, tāpēc norādīs spēkā esošo ce-nu, nevis to, kas bija pirms vairākiem gadiem.

Preču saraksts ar zaudējumiem ir sarežģīts uzdevums, un tas var būt milzīgs.

LV GROUP ir plaša pieredze bojātās/likvidējamās preces inventarizācijas veikšanā, kas ietaupa jūsu laiku, nervus un, pats galvenais,viss tiks izdarīts pareizi, lai nodrošinātu zaudējumu kompensāciju. Mēs būsim jūsu aizstāvis, lai jūs saņemtu katru centu, uz kuru jums ir tiesības saskaņā ar apdrošināšanas atlīdzību.

NEPRASIET KOMPENSĀCIJU PAR PRECI, KURAS NEBIJA!

Cilvēki bieži uzskata, ka apdrošināšanas kompānijas apzināti samazina izmaksu summas, un tāpēc viņiem ir nepieciešams “papildināt” savas prasības ar neesošiem zaudējumiem, lai iegūtu taisnīgu kompensāciju. Cietušie uzskata, ka viņu pieteiktā summa tiks samazināta, tāpēc viņi izmaina vērtību, kvalitāti vai bojātās preces daudzumu, lai kompensētu tiem pienākošos summu. Atkārtotā pārbaudē vai recenzēšanai mēs bieži redzam nelielas kļūdas, un tās ir ļoti izplatītas ar pretenzijām saistītajos dokumentos un tā nav krāpšana apdrošināšanā.

Apdrošināšanas krāpšana (apzināta faktu sagrozīšana) ir smags noziegums. Pretenzija uz preci, kura nav bijusi, var apdraudēt visu pre-tenziju un pakļaut dokumenta sastādītāju nopietnām juridiskām sankcijām. Ja apdrošināšanas aģents vai uzņēmums uzskata, ka jūs esat lielā mērā “papildinājis” vai izmainījis savu prasību, ceļš uz taisnīgu un ātru prasības izskatīšanu būs ilgs un sarežģīts.

Kompānija LV GROUP nekad nenodarbojas ar šādām lietām, un mēs atspēkosim katru centu, kas pienākas cietušajam. Tāpēc mums uzticas visas strīda puses.

IETAUPIET NAUDU, ATJAUNOJOT PRECI

ekonomti denjgiBieži cietusī puse sāk patstāvīgi veikt inventarizāciju, īpaši tad, ja prece nav bijusi apdrošināta, nav vaininieka, bet tas nozīmē ,ka nav no kā saņemt kompensāciju. Bet drīz vien pārliecinās, ka cietušie nezin, kādas preces vēl var glābt un kādas ir jāutilizē. Kompānijas LV GROUP speciālisti, kuriem ir pieredze un,kuru rīcībā ir iekārtas un dezinfekcijas līdzekļi sašķiro preci , kas reāli jāatjauno, lai tā atbilstu visām normām, un kāda ir jāutilizē, ja tā ir bojāta. Protams, mūsu speciālistu lēmumam ir ieteikuma raksturs, un vienmēr pēdējais vārds paliek pārdevējam.

Pēc inventarizācijas veikšanas uzņēmuma LV GROUP var palīdzēt utilizēt preci, kuru nevar atjaunot.

Preci, kuru var atjaunot – atjaunosim (sk. Preces atjaunošana), kā arī varam piedāvāt mūsu apsargājamo noliktavu un varam veikt pre-ces realizāciju.

Vairāk par to, kā mēs veicam inventarizāciju, kā jūs varat sev palīdzēt, lai maksimāli samazinātu savus zaudējumus, uzzināsiet, ja zvanīsiet mūsu vērtētājam pa tālruņiem +371 67 262 636.

        

Tālrunis: +371 67 262636
WhatsApp: +371 29 606 838
Esam: Linkedin, Facebook
Dzirkaļu iela 44, Rīga, LV-1057
Mēs izmantojam sīkdatnes
LV Group, izmanto sīkdatnes (cookies) un trešās personas reklāmas un analītikas sistēmas. Ja Jūs turpināt izmantot šo vietni Jūs dodat piekrišanu sīkdatņu savākšanai un uzglabāšanai savā ierīcē.