ATJAUNOŠANA PĒC ŪDENS BOJĀJUMIEM

REMONTA UN ATJAUNOŠANAS DARBI

Pēc tam, kad ūdens ir likvidēts, ir veikta telpu izžāvēšana, veikta pelējuma likvidācija un dezinfekcija, pēc pasūtītāja vēlēšanās varam uzsākt pēdējo posmu, - tas ir mājokļa, biroja noliktavu vai ražošanas telpu atjaunošanas procesu ,lai telpas būtu tādas,kā pirms bojājuma no ūdens. Dažreiz pasūtītāji vēlas uzlabot savas telpas vai veikt pārplānošanu, vai būvmontāžas, santehniskos un citus darbus.

Mēs vienmēr esam priecīgi palīdzēt mūsu klientiem, īpaši tad, ja viņi vēlas padarīt savas telpas labākas nekā iepriekš.

Tātad pirmais solis - ir Elektromontāžas darbi. Uzzināt vairāk. Pēc applūdināšanas un izžāvēšanas vispirms ir jāorganizē piekļuve elektrībai visās telpās, lai varētu uzsākt tiešus santehniskos darbus, sienu, griestu, grīdu un citu telpu atjaunošanu. Applūstot parasti elektrika tiek bojāta minimāli, tāpēc veicam elektrības tīkla darbspējas standartpārbaudi visās telpās.Pēc tam pievienojam iepriekš attīrītos gaismekļus un sagatavojam sadzīves ierīces.

Nākamais remontdarbu solis - ir Santehniskie darbi. Uzzināt vairāk. Ja applūdināšana notikusi apkures, ūdensvada vai kanalizācijas dēļ, tad veicam šo cauruļvadu remontdarbus un atjaunojam pieslēgumus centralizētajam tīklam. Mūsu pieredzējušie santehniķi var nomainīt un pārinstalēt jebkuru santehniku.

Grīdas

ikonki remontnie raboti polApplūstot parasti visi grīdas segumi un grīdas tiek atvērtas līdz pārsegumam, lai žāvēšana notiktu ātri, cik vien iespējams, un zem speciālista kontroles. Ja tas netiek darīts, tad bez ventilācijas mitrie pārsegumi netiek izžāvēti, un mitrums tur tiek noturēts gadiem un ietekmē visu ,ar ko mitrums saskaras, bet tā ir labvēlīga puvuma, sēnīšu un pelējuma vides veidošanās.

Kad pārsegumi un materiāls, no kura izgatavotas grīdas nožuvušas, sākam klāt grīdas, izmantojot saglabāto materiālu, bet stipri cietušo materiālu nomainām pret jaunu. Atsevišķos gadījumos pēc pasūtītāja vēlēšanās mēs varam pilnībā nomainīt grīdas materiālu. Piemēram, linoleju varam aizvietot ar parketu.

Grīdlīsti uzstāda, kad sienas un griesti ir savestas kārtībā.

Griesti

ikonki remontnie raboti potolokAppludināšanai no augšas, vai, dzēšot lielu ugunsgrēku, griesti stipri cieš no liela ūdens daudzuma. Īpaši cieš piekaramie griesti, īpaši, ja aizdegšanās notikusi starp griestiem un pārsegumu. Šajā gadījumā, ja karkass bija metālisks, mēs to izžāvēsim un uz tā uzkārsim jaunas plātnes. Koka karkasi ir pakļauti papildu inspekcijai. Pēc iespējas cenšamies restaurēt jau esošo, vai aizstājam ar jaunu.

Ja griesti bija nokrāsoti vai uz tiem bija uzlīmētas tapetes, tad mūsu brigāde visu notīrīs,nošpaktelēs , nokrāsos vai uzlīmēs jaunas tapetes.

Sienas un starpsienas

ikonki remontnie raboti stenaSienu un starpsienu žāvēšanas un dezinfekcijas laikā mēs likvidējam visas bojātās un neatjaunojamās daļas, vai tas ir plāksnes, apmetums vai mūris. Pēc telpas izžūšanas, pēc pasūtītāja vēlēšanās veicam atjaunošanas darbus. Tie var būt ne tikai krāsošanas darbi vai jaunu starpsienu uzstādīšana. Jebkurā gadījumā mēs veicam jebkuru sienu un starpsienu atjaunošanu, kā arī veicam pārplānošanu. Ja līdz appludināšanai esat iecerējuši remontēt vai pārplānot savas telpas, tad tas ir vislabvēlīgākais laiks padarīt Jūsu īpašumu labāku.

Durvis un logi

ikonki remontnie raboti dveri oknaPēc lielas applūšanas un pie ilgas dabiskas izžūšanas durvis un logi tiek deformēti. To visu noteikti jāsalabo vai jānomaina. Mūsu komanda, kas veic remontdarbus pēc applūšanas, veic arī šo darbu.

Vairāk par mūsu būvniecības pakalpojumiem.

Mēbeles

ikonki remontnie raboti mebeljLai izvairītos no deformācijas, pagaidām kamēr mēbeles tiek izžāvētas. Šajā laikā mēs neveicam tās restaurācijas darbus, jo varam traucēt dabisko izžūšanu.

Pēc tam, kad sensori rāda, ka mēbeļu mitrums ir atgriezies normālā stāvoklī, mēs uzsākam remonta un restaurācijas darbus.

Mēbeļu atjaunošanas noslēguma posms ir tās novešana līdz ideālam stāvoklim. Šajā restaurācijas fāzē izmantojam vasku vai citus komerciālus tīrīšanas un pulēšanas līdzekļus, kas paredzēti šim materiāla tipam.

ikonka vnimanie 50x53Mūsu darba mērķis ir atgūt telpu un mantu kvalitatīvu stāvoklī,labāku kā sākotnējo.

MŪSU PAPILDUS AVĀRIJAS REMONTA PAKALPOJUMI IETVER

  • Uz laiku uzklājam brezentu jumtu un citus objektus, novēršot tālāko samirkšanu.
  • Nostiprinām strukturāli bojātu konstrukciju atbalstam.
  • Sagatavojam durvis, logus un garāžas ailas, ja redzam, ka esošās nevar glābt.
  • Veicam ārkārtas santehniskos, elektriskos vai mehāniskos darbus.
  • Ievietojam un apsargājam savā noliktavā cietušā mantu.
  • Aprīkojam pagaidu norobežojumus.
  • Uzstādīsim pagaidu sienas vai starpsienas neskartu ēkas posmu izolācijai.

BŪVPAKALPOJUMI UN REKONSTRUKCIJA

LV GROUP var vienkāršot atjaunošanas procesu, veicot gan bojājumu samazināšanos sākotnējā posmā pēc applūšanas, gan cie-tušo ēkas daļu un mantas atjaunošanu pēc ūdens un netīrumu likvidācijas.

Viena kvalificēta uzņēmuma piesaiste atjaunošanas un remonta darbiem visam procesam var ietaupīt laiku un samazināt izmaksas. Jo mūsu speciālisti jau darbu sākuma posmā plāno, ko un kā var glābt, un, ja ir bojājumi, kā nomainīt ar minimāliem zaudējumiem.

Mēs varam nodrošināt šo pēctecību kontrolējot pilnu restaurācijas pakalpojumu klāstu, kas atgriež ēku pilnīgai funkcionalitātei.

LV GROUP piedāvā avārijas reaģēšanas pakalpojumus 24/7/365, kas nozīmē, ka mūsu apkalpes vienmēr ir gatavas palīdzēt, kad esam jums vajadzīgi. Sazinieties ar mums pa tālruni

 +371 29 606 838    +371 67 262 636

lai saņemtu konsultāciju vai pasūtītu avārijas remonta pakalpojumus pie LV GROUP speciālistiem.

Image

        

Tālrunis: +371 67 262636
WhatsApp: +371 29 606 838
Esam: Linkedin, Facebook
Dzirkaļu iela 44, Rīga, LV-1057
Mēs izmantojam sīkdatnes
LV Group, izmanto sīkdatnes (cookies) un trešās personas reklāmas un analītikas sistēmas. Ja Jūs turpināt izmantot šo vietni Jūs dodat piekrišanu sīkdatņu savākšanai un uzglabāšanai savā ierīcē.