ATJAUNOŠANA PĒC ŪDENS BOJĀJUMIEM

KĀ ATBRĪVOTIES NO PELĒJUMA?  PIEZVANIET MUMS! 

Vai jūs zināt, ka uz ārējās virsmas orbītas stacijās, bezgaisa telpā, mežonīgā aukstumā attīstās pelējums? Uz Zemes ar pelējumu cīnīties ir daudz vieglāk, bet bez speciālām zināšanām, iekārtām un darba pieredzes to nevar likvidēt.

Pelējums vienmēr ir grūti likvidējams, bet par tā klātbūtnes bīstamību cilvēka un dzīvnieku veselībai ir dzirdējuši visi.

PELĒJUMS VAR IZRAISĪT ŠĀDAS VESELĪBAS PROBLĒMAS

 • Alergēnus;plesenj vizivaet problemi so zdorovjem kr
 • Kairinātājus;
 • Mikotoksīnus;
 • Šķaudīšanu;
 • Plaušu un elpošanas problēmas;
 • Alerģiska un astmatiska rakstura ilgtermiņa slimības.

Ja jums ir aizdomas, ka jūsu mājā, dzīvoklī vai birojā var būt pelējuma sporas, tad aiciniet mūsu speciālistus, lai viņi veic speciālus mērījumus ar attiecīgajām ierīcēm, kas atklāj pelējuma, sēnītes, sporas un micēija un gifa fragmentus aizdomīgo telpu gaisā.

Pat tad, ja jums nav bijušas lielas problēmas ar ūdeni, šāda vienkārša problēma, ka ūdens lietus laikā iekļūst caur logu, var izraisīt pelējuma veidošanos ūdens uzkrāšanas vietās.

Nemākulīga ūdens pārpalikumu likvidācija un/vai nepareiza telpu un mantas izžāvēšana var kļūt par labvēlīgu faktoru pelējuma veidošanai. Ja pelējums atstāts bez kontroles, tas var izraisīt gaisa kvalitātes samazināšanos telpā un apkārtējā vide kļūst bīstama. Ja jūsu mājā, birojā, ražošanas ēkā vai noliktavā ir problēma ar pelējumu, kas radusies pēc apludināšanas ar ūdeni, nekautrējieties vērsties pie mūsu sertificētajiem restaurācijas speciālistiem, kas palīdzēs jums likvidēt šo problēmu no īpašuma, un padarīt gaisu jūsu telpās tīru.

SAMAZINĀT PELĒJUMA IETEKMI

Visnopietnākā problēma pēc bojājuma ar ūdeni ir pelējums. Kā jūs droši vien zināt, pelējums vairojas mitrā un siltā vidē. Ja jūsu māja ir pakļauta lielam bojājumam ar ūdeni, jums parasti ir 24 līdz 48 stundas, pirms pelējums sāk intensīvi attīstīties un izplatīties visās telpās. Un tā nav tikai māja vai citas telpas, kas ir apdraudētas - pat jūsu īpašums var būt apdraudēts. Īpašums, nav svarīgs kāds, bet, kas ir pakļauts mitruma ietekmei vairāk nekā diennakti, var būt bojāts ar pelējumu vai sēnīti.

Par laimi, mēs zinām, kā pelējuma pieaugumu var kontrolēt un apturēt.

Ir daudz pelējuma veidu, daži ir ļoti toksiski. Tāpēc jums ir vajadzīgi profesionāli pelējuma un īpašuma atjaunošanas pakalpojumi.

Atjaunošana un restaurācija no LV GROUP palīdzēs Jums atrisināt problēmas ar pelējumu un pagarinās Jūsu īpašuma lietošanas termiņu. Mēs piegādājam atbilstošas iekārtas un droši un efektīvi apstrādājam jebkuru pelējumu, tā sporas un sēnīti.

Pelējuma bojājumu likvidācija

Viss, kas nepieciešams, ir 24 līdz 48 stundas pelējuma attīstībai mājā, kur bijuši ūdens bojājumi. Tāpēc, lai neiekļautu papildu izdevumus cīņā ar šo problēmu, ir svarīgi, cik ātri vien iespējams likvidēt ne tikai ūdens pārpalikumu, bet arī mitro saturu no visa, tai skaitā no paklājiem un gultas veļas.

Daži eksperti iesaka, ka, ja priekšmets bija slapjš mazāk par 48 stundām, to var izglābt. Tomēr šī glābšana patiešām noved pie tā, ka, ja uzskatāt, ka priekšmetam ir pietiekami liela sentimentāla vai naudas vērtība, tad tas jāglābj. Ja ne, tad nav vērts to darīt.

ikonka vnimanie 50x53Ja priekšmets ar porainu vai auduma virsmu ir bijis pakļauts mitruma iedarbībai ilgāk par 48 stundām, to labāk izmest, ja vien tas tiešām nav ļoti vērtīgs.

VAI MĒS VARAM KONTROLĒT PELĒJUMA PIEAUGUMU PĒC BOJĀJUMA?

Var kontrolēt pelējuma pieaugumu uz noteiktām virsmām, izmantojot pareizu attīrīšanas formulu.

Izmantojam modernus instrumentus un aprīkojumu pelējuma novēršanai. Mūsu pelējuma likvidācijas ekspertu komanda izmanto tikai mūsdienīgākos instrumentus un aprīkojumu, lai pārliecinātos, ka Jūsu mājā vai birojā nav pelējuma, un Jūsu ģimene un darbinieki ir drošībā.

Mūsu galvenais aprīkojums ir šāds:

 • Inspekcijas ierīces. Pelējums var viegli paslēpties grūti pieejamās vietās, kur to var neredzēt uzreiz. Mūsu speciālisti vienmēr izmanto special-izētas kontroles ierīces, lai pārliecinātos, ka pelējuma sporas nepaliek telpā pat nenozīmīgā daudzumā.
 • Termohidrometrs. Šis efektīvais instruments nodrošina temperatūras un relatīvā mitruma rādījumus.
 • Mitruma sensori un mitruma mērītāji. Mitrums var izraisīt pelējuma pieaugumu pat bez reāla bojājuma no ūdens . Mūsu sensori un mitruma mērītāji mums palīdzēs atklāt mitruma klātbūtni, lai likvidētu tikko parādījušās sporas.

Lai papildus pareizi notīrītu virsmas un novērstu plašu pelējuma izplatīšanos, izmantojam neamonjaka mazgāšanas līdzekļus vai attīrīšanas līdzekļus no priedes eļļas un dezinficējam ar 10% balinātāja šķīdumu.

Vienmēr testējam šo attīrīšanas variantu nelielā attīramā priekšmeta vai virsmas iecirknī, lai pārliecinātos, ka tas neizraisa plankumus vai izbalējumus.

UZMANĪBU: Ja vēlaties veikt dezinfekciju patstāvīgi, tad nekad nejauciet amonjaku un balinātājus, jo izveidojošies tvaiki var būt ļoti toksiski.

KĀPĒC IR LĒTĀK NOLĪGT PROFESIONĀLI PELĒJUMA DZĒŠANAI?

Kad runa ir par pelējuma likvidācju no īpašuma, jums ir vajadzīgs mierīgs prāts un dvēseles miers. Tikai svešinieks ar darba pieredzi šajā jomā ir spējīgs reāli novērtēt bojājuma lielumu un iespēju veikt restaurācijas darbus, kas saistīti ar pelējuma likvidāciju.

Tajos gadījumos, kad pelējumam jau var būt izaugsmes pazīmes, labākais veids ir nolīgt profesionāli. Ja jums ir vajadzīgi profesionāļi, lai palīdzētu atgūt jūsu īpašumu normālu stāvokli, jums ir jāsāk ar bojājumu likvidēšanu,kas radušies ūdens bojājumu rezultātā. Ja vēlaties nolīgt vajadzīgo uzņēmumu, kas palīdzēs novērst bojājumus no ūdens un palīdzēs novērst pelējuma pieaugumu, meklējiet tos, kuriem ir Attīrīšanas un atjaunošanas sertifikāts, piemēram, LV GROUP. Pretējā gadījumā Jums var būt papildus izdevumi un Jūs riskējat ar veselību.

PELĒJUMA PĀRBAUDE UN NOŅEMŠANA

Pēc mitruma kartēšanas īpašumam jābūt sagatavotam pelējuma un sēnītes atspulgam. Jebkurš paliekošs ūdens līmenis zem linoleja, parketa vai citās spraugās veicina labvēlīgu vidi sēnīšu izveidei, tāpēc ir nepieciešams minimizēt mitrumu, lai izvairītos no nepatīkamām sekām. Notekūdeņu attīrīšanas speciālisti izmanto speciālos mazgāšanas līdzekļus zonas sterilizācijai un padara to nelabvēlīgu pelējuma augšanai. Mēs izmantojam dezodorāciju un ventilāciju šajā posmā, lai noņemtu gaisā esošos piesārņojumus un nepatīkamās smakas.

Mūsu speciālisti bija rūpīgi apmācīti visprogresīvākajās pelējuma novēršanas metodēs.

Viņu apmācībā ietilpa:

 • drošības pasākumi, veicot darbus,
 • tehniskie līdzekļi sēnītes un pelējuma attīstības kontrolei,
 • to lokalizācijas metodes,
 • kā izmantot standartizētas darba metodes un citas profesionālas metodes.

Protams,

kad nolīgāt kompāniju LV GROUP savām vajadzībām, jūs nolīgāt kvalitāti, pārredzamību un efektivitāti pēc taisnīgas cenas.

CĪŅA AR PELĒJUMU DZĪVOJAMĀS TELPĀS

Image

Pelējums vai sēnīte, kas atrastas dzīvojamās, biroja un ražošanas telpās, var izraisīt nopietnas respiratoras slimības, ilgstošas mokas un pat nāvi.

Lai gan pēdējais ir reti sastopams, riskēt ar savu veselību nav vērts. Ja atradīsiet pat vismazāko pelējuma vai sēnes pazīmi jūsu telpās - vai tā ir bēniņos, pagrabā vai citā vietā - sazinieties ar LV GROUP. Mēs sniedzam tūlītēju pelējuma novēršanas pakalpojumus telpu īpašniekiem un nomniekiem.

Mūsu speciālisti pelējuma un sēnītes novēršanai izmanto mūsdienīgas tehnoloģijas un iekārtas, un visas tās garantē jūsu telpas atbrīvošanu no šīs problēmas. Mūsu pelējuma speciālisti zina, kur meklēt. Piemēram, viņi pirmām kārtām pārbauda, kas slēpjas zem piekaramajiem griestiem, nišās, bēniņos, pagrabos un sienās no reģipša, lai izsekotu, apturētu un likvidētu šos ienaidniekus uz visiem laikiem.

CĪŅA AR PELĒJUMU KOMERCTELPĀS

Kā biznesa īpašnieks, jūs, protams, rūpējaties par saviem darbiniekiem, klientiem un savu veselību. Ja pelējums ir biroja vai rūpniecības telpās, tas viss ir apdraudēts.

Pasaules Veselības organizācija , PVO komunikācijas darbinieka Fadela Chaib personā, vienā no saviem ziņojumiem informēja, ka veicot pētījumus par pelējuma kaitīgumu dzīvojamajās un ražošanas telpās, secināja, ka, klātesot gaisā pelējuma un sēnīšu sporām, bet īpaši gifa micēliju fragmentiem, var dubultot darba nespēju, bet ilgstošas atrašanās šādās telpās izraisa nopietnas plaušu slimības, kuras ārstē ambulatori, ilgstoši, un ne vienmēr veiksmīgi.

Tā uz pirmā acu uzmetiena nekaitīga pelēcība kaktā vai pat zem tapetēm var aizslēgt pat veiksmīgu biznesu.

LV GROUP cenšas atbrīvot jūsu biznesu no jebkādām pelējuma pazīmēm.

Ļaujiet LV GROUP sniegt apkopes un pelējuma dzēšanas ekspertu pakalpojumus!

Mūsu sertificēto tīrīšanas un restaurācijas speciālistu komanda var atrisināt pat vecas,iesīkstējušas problēmas. Jo, izņemot zināšanas un praktisko pieredzi, mums ir vismodernākās iekārtas, tehnoloģijas un veselībai nekaitīgi ķīmiskie līdzekļi, kas 100% novērš pelējuma un sēnīšu veidošanos un attīstību.

Image

Pēc pirmajām aizdomām par pelējuma un sēnītes rašanos, nekautrējoties zvaniet mums pa tālruni

 +371 29 606 838    +371 67 262 636

lai saņemtu pirmo bezmaksas konsultāciju.

Mēs ar prieku esam gatavi palīdzēt ikvienam, jo esam tīrības fani.

        

Tālrunis: +371 67 262636
WhatsApp: +371 29 606 838
Esam: Linkedin, Facebook
Dzirkaļu iela 44, Rīga, LV-1057
Mēs izmantojam sīkdatnes
LV Group, izmanto sīkdatnes (cookies) un trešās personas reklāmas un analītikas sistēmas. Ja Jūs turpināt izmantot šo vietni Jūs dodat piekrišanu sīkdatņu savākšanai un uzglabāšanai savā ierīcē.