KUĢNIECĪBAS INDUSTRIJA

ĀRKĀRTAS KRĀSOŠANA

Kuģu ārkārtas krāsošana ir viens no LV GROUP darbības virzieniem.

Mēs veicam gandrīz jebkuru kuģu krāsošanas veidu, ņemot vērā kuģa raksturu un vidi, ar kuru mijiedarbosies nokrāsotās virsmas. No tā at-karīgs krāsas tips, kas variē no krāsām uz ūdens pamata līdz epoksīdu segumiem ar augstu ekspluatācijas raksturojumu.

Mūsu lielā darba pieredze, speciālā apmācība un pastāvīga progresīvo tehnoloģiju izpēte ļauj precīzi noteikt krāsu tipu. Dažādas kuģa daļas mi-jiedarbojas ar dažādām vidēm, un katrai videi ir izstrādāti dažādi krāsu tipi.

Atbilstoši krāsas tipam, vides agresivitātei un virsmai, kas tiks pārklāta ar krāsu, lieto arī dažādas krāsojuma uzklāšanas iekārtas. Mūsu arsenālā ir parastās krāsu otas un veltnīši un ir arī speciālas iekārtas: gaisa smi-dzinātāji.

Экстренная покраска судов

<strongKopumā mēs veicam dažādu nozaru peldošo līdzekļu krāsošanu:

 • kuģa zemūdens daļu;
 • kuģa daļas virs ūdens līnijas;
 • pats klājs un virsklāja celtnes;
 • telpas kuģa iekšienē;
 • krāsojam dažādas ierīces.

Katrai kuģa daļai ir nepieciešami dažādi attīrīšanas, sagatavošanas un krāsošanas veidi, kā arī dažādas krāsas un metodes atbilstoši specifikācijām un noteiktajām normām.

Izvēloties krāsu, ņemam vērā daudzus faktorus:

 • ekspluatācijas vides agresivitāte un tās ietekmes pakāpe,
 • krāsu izžūšanas laiks līdz ekspluatācijas veiktspējas stāvoklim,
 • noteikto normu ievērošana krāsošanas procesā.

Nevar visu kuģi attīrīt ar vienu attīrīšanas veidu. Ir zemūdens daļa, ko ietekmē dažādi zemūdens iemītnieki, ir sarūsējušas, ir koka virsmas.

Attiecīgi tiek izvēlēts krāsas tips. Ar vienu krāsu nevar nokrāsot visu kuģi, jo katrs tips ir paredzēts noteiktiem ekspluatācijas apstākļiem, piemēram, aizsardzība pret rūsu, aizsardzība pret sārmiem vai kuģa zemūdens daļa, kas pārklāta ar aļģēm.

KO MĒS IZMANTOJAM

Virsmu tīrīšana ir nepieciešama, lai noņemtu veco krāsu, lai veiktu attaukošanu,kā arī sausināšanu pat ārkārtas krāsošanā. Šie iepriekšējie darbi tiek veikti, lai sasniegtu maksimāli pozitīvu efektu, veicot darbus. Lai notīrītu krāsojamās virsmas, lietojam smilšu strūklas ierīces, vai veicam attīrīšanu ar sauso ledu, izmantojam gulšņus un citas tīrīšanas ierīces un līdzekļus.

Epoksīdu krāsas ir populāras, jo prakse rāda,ka tām piemīt visas īpašības, kas nepieciešamas zemūdens vidē.

Kuģu korpusu zemūdens daļas, kas ir pārklāta ar aļģēm un un dažādiem zemūdens organismiem, krāsošanai izmantojam speciālu krāsu.

Jūras organismi nepanes specifisko vara smaržu, tāpēc krāsu sastāvā ir varš nelielos daudzumos, bet tas ir pietiekams, lai kuģa korpusa zemūdens daļa tik ātri nepārklātos ar zemūdens organismiem.

Dažādu krāsu toņus iegūstam ar titāna dioksīda, sarkanā dzelzs oksīda, vai citu vielu palīdzību.

Mūsu pielietotās krāsvielas un piedevas ir sertificētas un atbilst vides aizsardzības prasībām, un nav kaitīgas cilvēka veselībai.

Kuģu gruntēšana. Pēc virsmu attīrīšanas no nevēlamām vielām, pirmo pārklājumu veic ar noteikto pēc normas gruntsslāni, kuru sastāvā ir ir cinks ar neorganiskām un/vai organiskām saistvielām.

Gruntēšana ar cinku ir atļauta un aizsargā virsmas praktiski tāpat,kā cinka pārklājums.Cinka grunts ir tikpat liela kā cinkošana. Cinks, ar ko ir pārklāta metāla virsma, reaģē ar skābekli un veido cinka oksīdu, kas ir lielisks aizsargslānis.

Lakošanas iekārta. Ārkārtas krāsošanai izmantojam iekārtas ar saspiesta gaisa smidzinātājiem. Mūsu saspiestā gaisa sistēma izsmidzina krāsu kopā ar gaisu. Šī procesa rezultātā notiek ātra krāsas nožūšana uz krāsojamās virsmas. Mazas virsmas krāsojam ar krāsu veltnīšiem un otām.

APMAKSA PAR ĀRKĀRTAS KRĀSOŠANU

Katrs kuģis, kuteris vai laiva tiek dažādi ekspluatēti, ir dažādas nolietošanās pakāpes, un protams ir dažādi izmēri.

Tāpēc piedāvājam Jums piezvanīt mums, lai mūsu sertificētais speciālists atbildētu uz Jūsu jautājumiem, un ierastos pie Jums, Jums ērtā laikā, lai BEZ MAKSAS

 • veiktu sākotnējo diagnostiku,
 • sniegtu Jums konsultāciju,
 • novērtētu nepieciešamo darbu apjomu,
 • piedāvātu nepieciešamos līdzekļus darbu veikšanai,
 • un,ja Jūsu kuģis ir neliels, tad uzreiz aprēķinās veicamo darbu apmaksas lielumu.
Экстренная покраска судов от BMS Technologies

Katrs kuģis, kuteris vai laiva tiek dažādi ekspluatēti

 +371 29 606 838    +371 67 262 636

        

Tālrunis: +371 67 262636
WhatsApp: +371 29 606 838
Esam: Linkedin, Facebook
Dzirkaļu iela 44, Rīga, LV-1057
Mēs izmantojam sīkdatnes
LV Group, izmanto sīkdatnes (cookies) un trešās personas reklāmas un analītikas sistēmas. Ja Jūs turpināt izmantot šo vietni Jūs dodat piekrišanu sīkdatņu savākšanai un uzglabāšanai savā ierīcē.