UZŅĒMUMIEM

Kompānija LV GROUP ir pirmais speciālists, lai atjaunotu postījumus pēc tādām katastrofām kā ugunsgrēks un applūdināšana.

ATJAUNOŠANA PĒC UGUNSGRĒKA

Kad cietusī puse griežas pie mums pēc tam, kad aizbrauc ugunsdzēsēju brigāde, mēs ierodamies notikuma vietā cik ātri vien iespējams, nav atkarīgi diena vai nakts, vai darbdiena, vai brīvdiena. Mēs strādājam saskaņā ar 24/7 365 dienas gadā.

Mūsu palīdzībā cietušajai pusei iekļauti šādi pakalpojumi:

 • teritorijas norobežošana un pievedceļu organizēšana cietušajam objektam;
 • jumta un cietušo aiļu pagaidu aizdarīšana ugunsgrēka laikā, un tā dzēšanas laikā;
 • cietušās mantas attīrīšana, noņemšana un utilizācija, ja manta nav atjaunojama;
 • dažādu virsmu un ventilācijas attīrīšana no kvēpiem;
 • mantas restaurācija, ko vēl var glābt;
 • sastādīt ekspertīzi apdrošināšanas uzņēmuma sniegšanai

· daudz kas cits, par ko vairāk lasiet mūsu sadaļā «Atjaunošana pēc ugunsgrēka».

ATJAUNOŠANA PĒC APPLUDINĀŠANAS

Kad telpa un manta appludināta pēc stihiskas nelaimes: avārijas (ūdensvada, kanalizācijas, notekūdeņu u.c.) vai pēc ugunsgrēka dzēšanas kompānija LV GROUP vienmēr ir gatava palīdzēt cietušajai pusei.

Sākumā mēs atvienojam no elektriskās strāvas padeves telpas, kuras tieši vai netieši cietušas no uguns, lai novērstu īssavienojumu un aizdegšanās iespēju. Lai nodrošinātu drošību applūdušajās telpās, tas ir pirmais uzdevums.

Pēc tam ūdens savākšanai organizējam elektrības padevi, kas nepieciešama, lai atsvaidzinātu telpas un iekārtu nepārtrauktai darbībai applūdušajās telpās.

Turpmākie posmi ir ūdens savākšana no telpām ar speciāliem sūkņiem.

Visus šos posmus nepieciešams veikt pirmajās diennaktīs, jo, ilgstoši atrodoties stāvošam piesārņotam ūdenim telpās, īpaši pagrabos, sākas dzīvība: pelējums un sēnītes. Un to likvidācija ir papildu izdevumi.

Kad ūdens pārpalikums ir savākts no uzņēmuma LV GROUP, tiek izvietotas citas iekārtas telpas izžāvēšanai. Tas ir specializēts tehnikas komplekss, kas ļauj kontrolēt un regulēt žūšanas procesa ātrumu un žāvēšanas pakāpi.

Žāvēšanas laikā un pēc telpu izžāvēšanas mēs pēc cietušā piekrišanas utilizējam neatjaunojamās mantas.

Atjaunojam:

 • sienas, griestus, grīdas un to segumus;
 • mīksto un korpusu mēbeles;
 • aparāti, iekārtas un elektronika;
 • prece ražota vai iepirkta pārdošanai, turklāt varam palīdzēt realizēt atjau-noto preci;
 • atjaunojam pēc appludināšanas dokumentus un citas vērtīgas lietas;
 • sastādam ekspertīzes iesniegšanai apdrošināšanas kompānijās

un daudz kas cits, par ko vairāk lasiet mūsu sadaļā «Atjaunošana pēc appludināšanas».

MŪSU APRĪKOJUMS

Dažādu uzņēmumu telpu, mantas un iekārtu tīrīšanai mums ir vislielākās un jaunākās iekārtas.

Ir aprīkojums:

 • tīrīšanai ar sauso ledu,
 • tīrīšanai ar tvaiku,
 • telpas žāvēšanai,
 • tīrīšanai ar spiedieniekārtu,
 • tauku, kvēpu un sodrēju attīrīšanai,
 • tīrīšanai ar smilšu strūklu,
 • siltummērītājs, mitruma mērītājs
 • vēl ap piecdesmit citu mazāku iekārtu tīrīšanas un attīrīšanas objekta stāvokļa kontrolei, ko mazie uzņēmumi nevar atļauties.

Turklāt mūsu starptautiskā sertifikācija, 10 gadu darba pieredze un pa-saules prakses izmantošana ļauj mums uzskatīt sevi par profesionāļiem jebkuru telpu attīrīšanā un profilaksē un jebkuru uzņēmumu apkal-pošanā.

BIROJA TELPAS

Ja esat uzņēmuma vadītājs un rūpējaties par augstu darbs ražīgumu, tad vispirms sagādajat labvēlīgus darba apstākļus darbiniekiem.

offisnoe pomesenieTā nav lieliska tehnika, galdi un krēsli, bet tīrs, cik vien iespējams,gaiss. Tā ir laba ventilācija. Lai gaisa apmaiņa atbilstu normām, lai tajā nebija sēnīšu sporu un citu kaitīgu vielu ,periodiski jātīra ventilācija. Mazam birojam ventilācijas tīrīšana var notikt reizi 10 gados, bet darba telpās,kur daudz darbinieku – ne retāk kā reizi 5 gados.

Skatieties arī rakstu par pelējuma kaitējumu.

Īpaši tas attiecas uz telpām, kurās pulcējas daudz cilvēku, piemēram, konferenču zāle vai pieņemama.

Nepatīkamas smakas uzņēmumā apmeklētājiem ir pirmais signāls, ka ar uzņēmumu viss nav kārtībā.

Otrkārt, ārējais izskats. Ja interjers izskatās nekopts: skaistā akmens vai flīžu flīžu savienošanas vietās sakrājas dubļi, uz gaiteņu sienām – grafiti, tualetēs plaukst sēnītes, tad arī apmeklētājiem un darbiniekiem pret uzņēmuma vadītājiem būs bezatbildīga attieksme. Neko nevar darīt ar mūsu zemapziņu. Mūsu prāts neredz, bet zemapziņas līmenī viss tiek fiksēts, un tas noved pie apziņas fona negativitātes. Parasti cilvēks šādā situācijā saka, ka viņam vienkārši nepatīk, bet ko un kāpēc mēģina veidot loģisko ķēdi.

Tīrība un kārtība iedrošina un iedveš uzticību! Rakstos par cieto virsmu tīrīšanu, grafiti noņemšanu, par cīņu ar sēnīšu veidojumiem, jūs uzzināsiet, kā kompānija LV GROUP atgriež sākotnējo stāvokli dažādām virsmām.

BĒRNU, TRENAŽIERU ZĀLES, VESELĪBAS APRŪPES IESTĀDES U.C.

detskij sport zalBērniem, cilvēkiem treniņos un slimniekiem vienmēr ir paaugstināta vielapmaiņa organismā, tāpēc ieelpojot piesārņotu gaisu, kaitīgo vielu ietekme uz organismu palielinās vairākkārt. Par laimi, saskaņā ar ES normām mūsu valstī pagaidām tiek veiktas izlases pārbaudes gaisa tīrībai telpās, un par normu neievērošanu tiek iekasētas soda naudas, kas pārsniedz ventilācijas tīrīšanas vērtību.

Tāpēc, ja rūpējaties par cilvēku veselību un savām finansēm , periodiski pasūtiet tīrīšanu. Šajā jautājumā varat konsultēties pie mūsu eksperta pa tālruni +371 67 262 636.

RESTORĀNI, KAFEJNĪCAS, PĀRTIKAS PRODUKTU UZGLABĀŠANAS UN SAGATAVOŠANAS TELPAS

restaran kuhnjaRestorānu un kafejnīcu zālēs parasti rūpējas par tīrību un kārtību, bet reizēm aizmirst, ka tīrās grīdas ir tad, ja pārklājuma savienojumu vietas arī ir tīras, tāpat kā pašas grīdas.

Jā, cilvēkam, kurš atnāk ieturēt maltīti, netīrība nekrīt acīs, bet zemapziņas līmenī viņš saprot, ka šajā telpā viss nav tīrs.

Tāpēc cieto virsmu tīrīšana, ko mēs paveiksim, radīs labvēlīgāku attieksmi pret jūsu virtuvi.

ikonka vnimanie 50x53Mēs neiznīcinām peles, žurkas, tarakānus un citus parazītus - mēs izvei-dojam noteikumus, lai šie parazīti nerastos.

Ēdiena gatavošanas telpas, īpaši ventilācijas sistēmas - vienmēr bijuši vājie posmi sabiedriskajā ēdināšanā. Tāpēc kontrolējošajām institūcijām vienmēr ir paaugstināta uzmanība pret sabiedrisko ēdināšanu. Lai jūs neapsūdzētu antisanitārijā, iepazīstieties ar mūsu rakstiem par šo tēmu, un jūs uzzināsiet, kā mēs varēsim palīdzēt.

RAŽOŠANAS TELPAS

proizvodstvennie pomesenijaRažošanas cehi un noliktavas ir vairāk piesārņotas nekā biroja telpas. Izplūdušas smērvielas, degtspējīgas smērvielas un ražošanas atkritumi uz grīdām un sienām ne tikai bojā ārējo izskatu, bet rada traumas cilvēki-em un ugunsgrēku izcelšanos ēkās.

Ražošanas telpās mēs attīrām ventilāciju, sienas, aprīkojumu no dažādi-em piesārņojumiem un veicam to stāvokļa kontroli.

KUĢU, PIEKRASTES IEKĀRTU TĪRĪŠANA UN TO STĀVOKĻA KONTROLE

 • Veicam jūras un upju kuģu korpusu tīrīšana no zemūdens apsārņojumiem,apaugumiem
 • Klāju,tilpņu attīrīšana no korozijas.
 • Kuģu ventilācijas sistēmu tīrīšana.
 • Motoru un citu iekārtu tīrīšana un restaurācija.

Turklāt veicam:

 • Ārkārtas krāsošanu;
 • Korozijas kontroli;
 • Termogrāfisko inspekciju;
 • Piesārņojuma novērtēšana.

Vairāk lasiet atbilstošajās sadaļās vai zvaniet mūsu darbiniekam, lai iegūtu plašāku informāciju pa numuru +371 67 262 636

TELPU IZNOMĀTĀJIEM

Dzīvojamo ēku un piegulošo teritoriju, kā arī žogu iznomātājiem, izņemot ventilācijas sistēmu tīrīšanu, piedāvājam ietvju un piebraucamo ceļu tīrīšanu no eļļas traipiem un citiem ārējiem piesārņojumiem, kas bojā kopējo iespaidu.

Turklāt mēs piedāvājam atttīrīšanu no grafiti.

Sakopts ārējais izskats ir papildu potenciāla izpeļņa.

APDROŠINĀŠANAS KOMPĀNIJĀM, CIETUŠAJIEM UN VAINĪGAJIEM MANTAS BOJĀŠANĀ

Sniedzam ekspertīžu sastādīšanas pakalpojumus un tāmi visām ieinteresētajām pusēm, kurās cietusi manta. Mēs veicam zaudējumu ekspertīzi un tāmes. Par to vairāk lasiet mūsu mājas lapā.

UZŅĒMĒJIEM, KURIEM IR CIETUSI PRECE

Diemžēl gadās, ka nolaidības vai stihiskas nelaimes rezultātā izgatavotā vai iepirktā prece zaudē savu preču izskatu: cieš no uguns vai applūdināšanas.

Mums, restaurācijas speciālistiem LV GROUP ir aprīkojumi un atjaunošanas pieredze,mēs esam gatavi palīdzēt cietušajam atjaunot preci.

Lai atjaunotu ārējo preču veidu, mums ir pasaules līmeņa aprīkojums

 • Preces izžāvēšana un šī procesa norises kontrole.
 • Preču tīrīšana no kvēpiem, sēnītes un citiem piesārņojumiem.
 • Atindēšana un pirmspārdošanas sagatavošana.

Mūsu rīcībā ir unikāla iekārta ne tikai Latvijai, bet arī Baltijas valstīm – pilns vakuuma sublimācijas žāvēšanas komplekts. Pēc šīs metodes priekšmetu, kuru nepieciešams izžāvēt līdz noteiktam procentuālajam saturam, ievieto kamerā, kurā tas sasalst. Pēc tam tiek veidots vakuums, un ledus kristāliski izgaist. Katrs materiāls vislabāk tiek atjaunots atbilstoši noteiktiem temperatūras un spiediena grafikiem, kas tiek mainīti laikā atbilstoši speciālistu ieprogrammētajiem grafikiem. Mūsu instalācija “zina” šīs nianses, pielāgojas un darbojas atbilstoši norādītajai program-mai.

Rezultātā prece tiek atjaunota līdz savam sākotnējam stāvoklim

Lai iegūtu plašāku informāciju par preču atjaunošanas jautājumiem, sazinieties ar mūsu dežūrekspertu pa tālruni +371 67 262 636. Viņš ir pieejams visu diennakti,arī svētkos un brīvdienās.

PAPILDU PAKALPOJUMI UZŅĒMUMIEM

Notiek, ka uz laiku, kad mēs veicam telpu tīrīšanu un atjaunošanu, mūsu pasūtītājiem nepieciešama telpu iekārtu, mēbeļu, preces vai citu lietu glabāšana.

Kompānija LV GROUP ir aprīkota ar lielām noliktavas telpām visam, ko vēlas izvest pasūtītājs. Mūsu noliktavas, kuras ir aizzīmogotas, atrodas diennakts apsardzē, kas garantē visas glabāšanā saņemtās mantas pilnīgu drošību un konfidencialitāti.

Cietušās preces realizācija ir vēl viens pakalpojums, ko sniedz mūsu uz-ņēmums.

Ja jums ir jautājumi, zvaniet tūlīt pa tālruni +371 67 262 636 un atbildēsim uz visiem jautājumiem, kas saistīti ar mūsu pakalpojumiem.

        

Tālrunis: +371 67 262636
WhatsApp: +371 29 606 838
Esam: Linkedin, Facebook
Dzirkaļu iela 44, Rīga, LV-1057
Mēs izmantojam sīkdatnes
LV Group, izmanto sīkdatnes (cookies) un trešās personas reklāmas un analītikas sistēmas. Ja Jūs turpināt izmantot šo vietni Jūs dodat piekrišanu sīkdatņu savākšanai un uzglabāšanai savā ierīcē.