ATJAUNOŠANA PĒC ŪDENS BOJĀJUMIEM

ŪDENS IEDARBĪBAS REZULTĀTĀ NODARĪTU BOJĀJUMU ATTĪRĪŠANAS UN ATJAUNOŠANAS PAKALPOJUMI

Viena no postošākajām katastrofām, ko jebkad varat izjust, ir appludināšana ar ūdeni jūsu mājā, dzīvoklī, birojā vai uzņēmumā.

Tas var būt:

 • sekas no ugunsgrēka dzēšanas pēc liela ūdens daudzuma izmantošanas;
 • plūdi un citas stihiskas nelaimes;
 • gruntsūdens strauja pacelšanās;
 • avārija ūdensvados, kanalizācijas caurulēs vai apkures sistēmu caurulēs.

Sertificēti nekustamā īpašuma restaurācijas eksperti palīdz ārkārtas situācijās.

Kaitējums no ūdens ietekmes kustamajam un nekustamajam īpašumam notiek ļoti īsā termiņā. Bez tam ietekmē arī psiholoģiski cilvēkus , ja laikā neveic ārkārtas pasākumus.

Starptautiskajā praksē to uzskata par ārkārtēju situāciju, jo, atkarībā no avota, ūdens nodarīts bojājums var kļūt bīstams veselībai un izraisīt pelējuma problēmas. Kaitējums no ūdens ietekmes sakļauj ārējos segumus, deformē koku, sabojā mēbeles, paklājus, dokumentus, mantas un izraisa citas nopietnas problēmas, kas jārisina nekavējoties un ārkārtas apstākļos.

Ātrai draudu novēršanai ir izšķiroša nozīme, lai novērstu dzīvojamās vai komerciālās mantas turpmāku iznīcināšanu.

LV GROUP ir īpašuma atjaunošanas eksperts pēc appludināšanas ar ūdeni. Mūsu komandas biedri ir apmācīti un sertificēti starptautiskajā attīrīšanas un restaurācijas inspekcijā.

Ja sadarbojaties ar mūsu kompāniju, mēs sniedzam jebkādus ūdens nodarītus kaitējumu likvidācijas un īpašuma restaurācijas pakalpojumus, jūs nolīgstat kvalificētus ekspertus, kas spēj noteikt problēmas un veikt pamatotu atjaunošanas pasākumu novērtēšanu, kas nepieciešami īpašuma atjaunošanai. Mūsu komanda strādā , ievērojot visas starptautiskās , valsts un vietējās normas. Mēs sekojam arī ūdens kaitīgās iedarbības minimizācijas vadošajiem principiem.

žāvēšana pēc laistīšanas

PASĀKUMU VEIKŠANA,LAI SAMAZINĀTU ZAUDĒJUMUS NO APPLŪŠANAS LĪDZ MŪSU DIENESTA IERAŠANOS

Appludināšana ar ūdeni ugunsgrēka dzēšanas laikā , cauruļu avārija vai citas avārijas, kas izraisa katastrofālus bojājumus, ir pilnīgi reāli iespējams.

Pirmais, kas Jums jādara, ir nekrist panikā, pēc iespējas nomierināties un piezvanīt uz mūsu profesionālo atkopšanas no bojājumiem komandai, lai mēs varētu samazināt, novērst un atjaunot nodarītos zaudējumus.

Lūk, daži padomi, lai samazinātu bojājumus no ūdens, gaidot mūsu komandas ierašanos:

 • Pirmkārt, pievērsiet uzmanību iespējamām briesmām, kas saistītas ar elektrību, un mēģiniet atvienot no strāvas appludinātās telpas.
 • Atveriet logus – neuztraucieties, uzmanieties no slidenām virsmām.
 • Ja ūdens ir ļoti daudz , ziņojiet mums zvanot, un mēs atvedīsim speciālu aprīkojumu ūdens likvidācijai no telpas un telpas žāvēšanai.
 • Iznesiet un izlieciet žāvēšanai visas lietas, kas iesūc ūdeni: paklājus (īpaši krāsainus), spilvenus u.c. mantas sausā, labi vēdināmā telpā ar tīru gaisu.
 • Ienesiet priekšmetus,kas nav cietuši, no skapjiem, grīdas un sienām saglabāšanai sausā vietā. Ja jums nav tādas vietas, mēs varam tos pārvietot uz žāvēšanas un uzglabāšanas laiku mūsu, labi apsargājamā noliktavā.
 • Pamēģiniet pirms mūsu avārijas un glābšanas dienesta ierašanās likvidēt pēc iespējas vairāk ūdens. Tādā veidā Jūs novēršat savu īpašumu no sabrukuma.
 • Noslaukiet sausas koka mēbeles.
 • Pēc iespējas centieties pasargāt koka izstrādājumus no papildu mitruma, piemēram, novietojiet alumīnija foliju, starp mēbeļu kājām un slapju paklāju.

ATJAUNOŠANAS PROCESS PĒC APPLUDINĀŠANAS AR ŪDENI

process vosstanavlenija posle povrezdenija vodojTiklīdz mūsu komanda ieradīsies, mēs varēsim tikt galā ar sarežģītākajiem ūdens likvidācijas uzdevumiem. Lai samazinātu zaudējumus, ir nepieciešami sagatavoti speciālisti, kuri zina, kā novērst visas iespējamās sekas. Mūsu atjaunošanas process pēc appludināšanas ar ūdeni ietver šādus posmus:

Veicam sākotnējo apskati

Mēs aplūkosim ūdens iekļūšanas avotu un izanalizēsim zaudējumus, izmantojot mūsdienīgu aprīkojumu mitruma noteikšanai. Dažreiz bojājumi no ūdens notiek vietās, ko neredzat. Mūsu sākotnējās pārbaudes laikā mēs apspriedīsim ar Jums mūsu secinājumus un ieteiksim mūsu labojumus.

Mitruma iekļūšanas kontrole

Mūsu ekspertu komanda ir gatava atrast ūdens avotu. Tad viņi sāks kontrolēt un labot ūdens iekļūšanu, veikt iepriekšēju remontu, lai novērstu draudus.

Piesārņojošo vielu izplatības kontrole

Sertificētie LV GROUP speciālisti rūpīgi attīra un izžāvē bojāto apgabalu maksimāli ātri un efektīvi. Komanda savā darbā izmanto visprogresīvākos instrumentus un aprīkojumu, piemēram, termohidrometru, lai padarītu darbu viskvalitatīvāk.

Turpmāko kaitējumu samazināšana

Likvidējam ūdeni, izmantojot jaudīgus sūkņus un speciālos putekļsūcējus. Ūdens ir jālikvidē ātri, lai novērstu būvkonstrukciju sagraušanu, pelējuma pieaugumu un citu kaitīgo baktēriju vairošanos. Mēs rūpīgi izžāvēsim visu,kas pakļauts ūdens ietekmei, lai izvairītos no iespējamiem lieliem zaudējumiem. Mēs vēlamies maksimāli aizsargāt īpašumu, personīgās mantas un lietas.

Nosusināšanas un žāvēšanas iekārtu uzstādīšana

Izmantojam mitruma mērītājus un termiskās attēlveidošanas kameras, lai pareizi diagnosticētu bojājumus un garantētu, ka mitrums, kas iekļūst caur spraugām celtniecības materiālu tukšumos, nepaliks nepamanīts. Šis kontrolējošais aprīkojums darbojas appludināšanas vietā, līdz visi laukumi tiks izžāvēti līdz nozaru standartiem, ko apliecinās ierīču rādītāji. Par to vairāk lasiet žāvēšanas sadaļā.

Bojāto iecirkņu attīrīšana un dezinfekcija, izmantojot pretsēnīšu un antimikrobisko apdari.

Izņemtos priekšmetus arī rūpīgi attīra, ja nepieciešams, un tiek uzstādīta gaisa attīrīšanas iekārta, lai likvidētu toksīnus no gaisa.

Nosusinām un vēdinām

Tas ir nepieciešams, lai novērstu iespējamu pelējuma pieaugumu un/vai sekundāro bojājumu. Par to sīkāk lasiet pelējuma likvidācijas sadaļā.

Sabojāto posmu notīrīšana un dezinfekcija

Noslēgumā veicam galīgo pārbaudi. Pēc tam, kad visa applūdusī teritorija tiks attīrīta, izžāvēta un izvēdināta. Pēc tam mūsu komanda veic noslēguma pārbaudi, lai pārliecinātos, ka viss ir padarīts.

Īpašuma remonts un atjaunošana, ja nepieciešams

Mēs pabeigsim visus remontdarbus, kas nepieciešami ,lai jūsu mantas būtu tādā stāvoklī, kā pirms to bojājuma. Par to vairāk lasiet attīrīšanas sadaļā.

Pilnīga īpašuma atjaunošana

Pilnīga īpašuma atjaunošana, ieskaitot struktūrremontu, ģipša kartona nomaiņu, krāsošanu, jaunu grīdu uzstādīšanu un jebkuri citi nepieciešamie remontdarbi. Par to vairāk lasiet remontdarbu sadaļā.

Elektroenerģijas un siltuma pagaidu padeves nodrošināšana

Elektroenerģijas un siltuma pagaidu padeves nodrošināšana, tiklīdz ēka būs droša cilvēku darbībai, īpaši komerciālā nekustamā īpašuma gadījumā, lai samazinātu jūsu biznesa sagraušanu.

Katrā procesa posmā mēs saudzīgi izturamies pret cietušo lietām. Mēs pieliekam visas pūles, lai garantētu, ka pelējums nekļūs par problēmu pēc atjaunošanas, un gaisa kvalitāte telpā būs augstākā līmenī.

Tagad jūs saprotat, ka darīt visu pašu spēkiem ir dārgi un neizdevīgi, ka nav garantijas,ka varēsiet visu izžāvēt un nodezinficēt pienācīgi.

Lētāk un vieglāk ir piezvanīt mums un likt mums padarīt visu smago darbu. Mēs to izdarīsim starptautiskā mēroga līmenī, un jums nebūs problēmu par mūsu darba kvalitāti sanepidemstacijas pārbaudes laikā, būsiet apmierināti un novērtēsiet mūsu darbu pareizā līmenī.

Kompānija LV GROUP uzskata, ka restaurācijas speciālistam ir jāsniedz saviem klientiem kvalitāte un serviss, saglabājot visaugstākos nozares standartus. Jūsu īpašums ir drošās rokās.

Mūsu komanda sastāv no profesionāļiem, kuriem ir ilggadīga starptautiskā līmeņa restaurācijas pieredze. Mūsu speciālisti strādā ar jaunākajām iekārtām, viņiem ir profesionāla apmācība un sertifikāti.

Varat sazināties ar mums, zvanot uz LV GROUP pa tālruni

 +371 29 606 838    +371 67 262 636

Mūsu draudzīgie speciālisti būs ļoti priecīgi aprunāties ar Jums, uzklausīt Jūsu ārkārtas situāciju un palīdzēt Jums.

musu kompanija lv group bms technologies

        

Tālrunis: +371 67 262636
WhatsApp: +371 29 606 838
Esam: Linkedin, Facebook
Dzirkaļu iela 44, Rīga, LV-1057
Mēs izmantojam sīkdatnes
LV Group, izmanto sīkdatnes (cookies) un trešās personas reklāmas un analītikas sistēmas. Ja Jūs turpināt izmantot šo vietni Jūs dodat piekrišanu sīkdatņu savākšanai un uzglabāšanai savā ierīcē.