APDROŠINĀŠANAS SABIEDRĪBĀM

KĀ APDROŠINĀŠANAS SABIEDRĪBA VAR IETAUPĪT NAUDU KLIENTIEM PĒC APPLUDINĀŠANAS?

Bieži daudzas lietas, pēc tam, kad bijušas applūdinātas ar tīru vai netīru ūdeni, nevar atjaunot un tiek utilizētas, bet zaudējumi no šo lietu zaudēšanas pilnā apjomā (atbilstoši apdrošināšanas summai) izmaksā apdrošināšanas kompānija.

Apdrošināšanas kompānijas eksperti ne vienmēr ir pazīstami ar jaunajām žāvēšanas metodēm un cietušo lietu restaurāciju.

LV GROUP BMS Technologies uzņēmums 50 gadus ilgajā pastāvēšanas vēsturē ir uzkrājis milzīgu pieredzi un izstrādājis unikālas metodes, lai glābtu no appludināšanas un ugunsgrēkiem cietušo īpašumu, un izveidojis speciālu iekārtu arsenālu, lai šī atjaunošana notiktu pēc iespējas ātrāk un ar minimālajām resursu un finanšu izmaksām.

ekanomija na viplatahMūsu eksperti kā šī uzņēmuma neatkarīgā daļa jau vairākkārt ir veikuši cietušās mantas novērtējumu, un, zinot atjaunošanas metodiku, var samazināt izmaksas cietušajai pusei līdz 90%.

Šāda fantastiska ekonomija notiek tāpēc, ka lielākā daļa lietu netiek izmesta, bet restaurētas atkarībā no lietas un tās stāvokļa. Piekritiet, ka lieta ir pakļauta utilizācijai, un tā pati lieta ir atjaunojama – tās ir dažādas izmaksas. Pirmkārt, mums ir aprīkojums, lai ātri savāktu ūdeni. Tad mēs izžāvēsim telpas. Turklāt tā nav ātra izžāvēšana, no kuras manta izžūst, sasprēgā, saplīst un zaudē estētisko izskatu. Mūsu izžāvēšana notiek stingrā aprīkojuma kontrolē un izžūst pēc aprēķinātajiem laika un temperatūras parametriem. Priekšmetus izžāvē vienmērīgi, saglabājot to sākotnējo izskatu.

Ja applūdums bija netīrs ūdens, tad arī šim gadījumam mēs esam aprīkoti ar speciālām attīrīšanas iekārtām. Papildus dezinfekcija garantē, ka atjaunotā manta būs ne tikai prezentatīva, bet arī būs pilnīgi droša cilvēku veselībai.

Mūsu vērtētāji ir pazīstami ar atjaunošanas un restaurācijas metodēm, un praksē šīs metodes var samazināt apdrošināšanas izmaksas līdz minimumam. Šajā gadījumā apdrošināšanas izmaksas tiek pielīdzinātas samaksai par cietušās mantas atjaunošanu.

Ar mūsu metodēm un iekārtām mēs varam samazināt izdevumus par ēkas atjaunošanu. Un vairumā gadījumu ietaupām cietušajam transporta izdevumus, jo mēs jau esam paveikuši vēl vienu soli: atvedam līdzi visas iekārtas, kas izdevīgi atšķir mūs no citiem uzņēmumiem, kas nodarbojas ar atjaunošanu. Piemēram, liela tilpuma mantu un aprīkojumu sagatavojam darbam uz vietas. Pareiza izžāvēšana, piemēram, grīdas (parkets, linolejs), sienas, vai griestu segumu izžāvēšana samazina izdevumus par to atjaunošanu.

KĀ APDROŠINĀŠANAS SABIEDRĪBA VAR IETAUPĪT MAKSĀJUMUS KLIENTIEM PĒC UGUNSGRĒKA?

ekonomija na viplatah posle pozaraParasti pēc ugunsgrēka, veicot ekspertīzi, pēc stipra dūmojuma noraksta lielu mantas daudzumu, ņemot vērā, ka tā piesūcināta ar kvēpiem un sodrējiem.

Taču mūsu eksperti zina, ka mūsdienīgas iekārtas un līdzekļi ļauj pilnīgi likvidēt smakas no jebkādiem priekšmetiem, un tas var maksāt desmitreiz lētāk nekā utilizēt cietušās mantas un iegādāties jaunas. Ar mūsu plašo pieredzi, atjaunojot šādu īpašumu, mūsu eksperti iesaista iekļauj izdevumos nevis nomaiņu, bet restaurāciju.

Piemēram, sienas segumi, kas piesūcināti ar sodrējiem, parasti tīra, notīrot visu apmetumu līdz pamatnei un tad uzklāj jaunu slāni. Ar mūsu iekārtām un pēc mūsu metodikas tādu sienu tīrīšanai, kuras pievelkas ar dūmu smaku, tiek noņemti visi smakas izplatītāji, bet sienas paliek nebojātas. Piekrītiet, ka mūsu virsmu tīrīšana pēc ugunsgrēka, ekonomiskāka, ir spējīga samazināt izdevumus līdz 90%. Un cietušajai pusei tas ir izdevīgi, jo samazinās atjaunošanas laiks, samazinās rūpes un izdevumi.

ĪPAŠI IZDEVĪGI APDROŠINĀŠANAS UZŅĒMUMIEM

Preces glābšana

osobo vigodno strahovim kompanijamKad no ugunsgrēka vai applūšanas cieš tirdzniecības zāle, tad parasti preci noraksta, un apdrošināšanas kompānijas izmaksā visu zaudētās preces summu apdrošināšanas summas apmērā, kā pienākas apdrošināšanā. Tomēr ar mūsu zaudējumu novērtēšanas ekspertiem zaudējumi tiek samazināti līdz minimumam, jo mēs, attīrot preci, atgriežam tai iepriekšējo veidu, kas samazina zaudējumus gandrīz līdz 10%.

Šis skaitlis ņemts no mūsu pieredzes: tīrīšana pēc ugunsgrēka tirdzniecības centrā.

Iekārtas atjaunošana

Vēl lielāku ekonomijas procentuālo daļu ir fiksējusi cietusī puse, pēc tam, kad darba stāvoklī ir atjaunots aprīkojums lielam uzņēmumam, kas cietis pēc ugunsgrēka. Rūpnīca uzskatīja, ka, nomainot cietušo aprīkojumu, apdrošināšanas summas nepietiks pat iepirkumam. Citi eksperti piedāvāja demontēt iekārtas un stacionāros apstākļos veikt tās tīrīšanu un atjaunošanu. Tomēr mūsu izmantojamā metodika ir ļāvusi samazināt apdrošināšanas izmaksas līdz minimumam, jo mums nav jāveic demontāža un tīrīšana.

SECINĀJUMS

Piesaistot darbam mūsu ekspertus apdrošināšanas kompānija var ietaupīt līdz 90% no apdrošināšanas izmaksām, ņemot vērā, ka mūsu speciālistiem ir zināšanas un progresīvas metodes ,kā rezultātā izmaksas pēc ugunsgrēkiem vai appludināšanas tiek samazinātas līdz minimumam.

Turklāt mēs piederam pasaules korporācijai, kurai ir savas filiāles 24 pasaules valstīs, un mums ir pieejama mobilitāte nacionālajā un starptautiskajā mērogā. Rezultātā mēs palīdzam citiem saviem kolēģiem, bet tie palīdz mums. Ne tikai ar savām zināšanām un tehnoloģijām, bet arī ar visjaunāko aprīkojumu, kas ļauj samazināt izmaksas līdz minimumam, visaugstākajā kvalitātē.

Vai vēlaties par to pārliecināties? Zvaniet, atbrauciet pie mums. Mēs vienmēr esam atvērti savstarpēji izdevīgai sadarbībai

 +371 29 606 838    +371 67 262 636

        

Tālrunis: +371 67 262636
WhatsApp: +371 29 606 838
Esam: Linkedin, Facebook
Dzirkaļu iela 44, Rīga, LV-1057
Mēs izmantojam sīkdatnes
LV Group, izmanto sīkdatnes (cookies) un trešās personas reklāmas un analītikas sistēmas. Ja Jūs turpināt izmantot šo vietni Jūs dodat piekrišanu sīkdatņu savākšanai un uzglabāšanai savā ierīcē.