ATGŪŠANA PĒC UGUNS BOJĀJUMU

UZKOPŠANA PĒC UGUNSGRĒKA

Latvijas LV GROUP piedāvā telpu un teritoriju uzkopšanu pēc ugunsgrēka un citām stihiskām nelaimēm.

Pēdējo 10 gadu laikā, mūsu sertificētie speciālisti, strādājot ar mūsdienu tehniku un amerikāņu tehnoloģijas jaunākajām izstrādēm, palīdz atjaunot:

 • dzīvojamās mājas un dzīvokļus,
 • rūpniecības ēkas, būves un iekārtas tajās,
 • tirdzniecības un biroju centrus,
 • noliktavas telpas un angārus,
 • preces,
 • dokumentus.

Atjaunojot veicam šādus darbus:

 • atjaunojam vai aizvietojam būvkonstrukcijas,
 • izmantojam rūpniecisko alpīnismu ēku un būvju ārējo virsmu attīrīšanai,
 • attīram no paliekošajiem pēc ugunsgrēka un tā dzēšanas produktiem sienas, griestus ,grīdas,durvis, logus, mēbeles un aprīkojumus, ja tie vēl ir derīgi lietošanai,
 • novācam un utilizējam visus atlikumus, kas nav atjaunojami,
 • demontējam visu, kas nav atjaunojams no grīdas un konstrukcijām līdz durvīm un mēbelēm,
 • sausinām telpas, kas piepildītas ar ūdeni ugunsgrēka dzēšanas laikā, likvidējam dzēšanas putu paliekas, un paliekas no citiem ugunsgrēka dzēšanas līdzekļiem,
 • novēršam pelējuma un sēnītes veidošanos uz mitrām virsmām un dezinficējam tās,
 • ar speciāliem līdzekļiem apstrādājam sienas, grīdas, griestus,attīrot no kvēpiem, dažādiem plankumiem un pelējuma,
 • <noņemam smakas pēc ugunsgrēka un dezinficējam visas telpas un tām piegulošās būves,
 • atjaunojam elektroinstalāciju, elektroniku un aprīkojumu,
 • novācam un utilizējam neatjaunojamās atliekas un atkritumus,
 • noņemam speciālos reaģentus no sienām, mēbelēm, apģērbiem un interjera priekšmetiem,
 • veicam visu veidu grīdas segumu, aizkaru un žalūziju ķīmisko tīrīšanu, izžāvēsim tos,
 • restaurējam atlikušās mēbeles un citus biroja un sadzīves priekšmetus,
 • mēs veicam telpu ozonēšanu, lai pilnībā noņemtu deguma smakas.

Mēs zinām, ka pēc ugunsgrēka dzēšanas iestājas otrais posms, kad ūdens un ugunsgrēka dzēšanas putas sastāvas un bojā visas virsmas,kas atrodas zem tām. Turklāt mitrās virsmas ir labvēlīga vieta pelējuma un sēnīšu izveidošanos. Jau pēc 12 stundām iestājas pelējuma veidošanās process, kas kļūst redzams pēc 72 stundām un rada papildu kaitējumu.

Ar kvēpu smaku pievelkas visas virsmas, kas apgrūtina attīrīšanu un šo smaku likvidēšanu pēc ugunsgrēka.

Tādējādi, ja pirmajās trīs diennaktīs ūdens un kvēpu atlikumi netiks likvidēti, tad ēku,iekārtu un lietu atjaunošanas izdevumi būs daudz lielāki.

Atjaunosim jūsu īpašumu pēc ugunsgrēka:

 • Dzīvojamās, biroja un noliktavu telpas;
 • Rūpniecības un/vai sadzīves iekārtas;
 • Autotransportu;
 • Elektroniku;
 • Mēbeles un apģērbus;
 • Jūsu biznesa preci;
 • Citu vērtīgu īpašumu.

Piezvaniet, un mēs būsim pie jums divu stundu laikā.

 +371 29 606 838    +371 67 262 636

Saskaņā ar starptautiskajiem noteikumiem pēc iespējas ātrāk jānovērš dūmu vai kvēpu netīrumi, lai novērstu sekundāro kaitējumu, ko var radīt ugunsgrēks, vai citas stihiskas nelaimes.

Dūmu daļiņas, kas atstātas uz virsmas, reaģē ar apkārtējo vidi, īpaši tur, kur gaisā ir paaugstināts mitrums, un kļūst par skābi. Skābes blakusprodukts tiks izkodināts un ievilksies visās virsmās un spraugās, uz ko tas nokļūs, palielinot dūmu un kvēpu smaržu, pat pēc kosmētiskā remonta.

Tā kā neaizsargātas koka virsmas izplešas un saraujas,tātad, jo ilgāk ir dūmi vai kvēpi, jo tālāk tie iekļūst koka struktūrā. Tā palielinās slīpēšanas un kosmētikā remonta vērtība, ja laikā netiks veikta papildus efektīva tīrīšana.

Kvēpu bojājumiem var būt nopietnas, nelabvēlīgas sekas attiecībā uz jebkuriem tekstilmateriāliem, kurus nevar apstrādāt ar cietu tīrīšanu, tādējādi palielinot iespējamību, ka audumi kļūs nederīgi turpmākai lietošanai.

Ugunsgrēka laikā siltums,kas izdalās, izsauc poru atvēršanos ne tikai koka konstrukcijās, bet arī betona konstrukcijās: sienās, grīdā, griestos, kas pēc tam piepildās ar kvēpiem. Tiklīdz uguns ir likvidēta, sienas,grīda un griesti sāk atdzist, poras atkal aizveras. Ja poras aizveras, kamēr tajās ir dūmi, tad smaka paliek kā notverta slazdā.

Kad poras tiek atvērtas vēlāk - piemēram, karstā vasaras dienā - smaka izdalās no porām, pat ja pagājuši mēneši vai gadi pēc ugunsgrēka. Dūmi var brīvi sajaukties ar tīru gaisu un piesārņot iepriekš attīrītās virsmas.

Metāls iegūst papildus oksidēšanos, bet tīrīšanai nepieciešams papildus laiks, ja vispār metāla priekšmeti būs derīgi lietošanai.

Mūsu augsti kvalificētajiem speciālistiem ir ilggadīga pieredze cīņā ar ugunsgrēka sekām un viņi izmanto mūsdienīgākās iekārtas pilnīga atjaunošanas procesa veikšanai, ieskaitot smaku likvidāciju, lai atjaunotu jūsu īpašumu.

Tāpēc visiem galvenais uzdevums ir – pēc iespējas ātrāk uzsākt un veikt uzkopšanu pēc ugunsgrēka.

Neriskējiet ar savu un tuvinieku veselību, neriskējiet ar biznesu!

Piezvaniet šodien,
lai sazinātos ar pieredzējušu profesionāli par ugunsgrēka seku likvidēšanu un atjaunošanas darbiem.
Mēs būsim notikuma vietā 2 stundu laikā, tiklīdz mums būs visi jūsu dati.

Zvaniet tagad:

 +371 29 606 838    +371 67 262 636

Image

UZKOPŠANAS POSMI PĒC UGUNSGRĒKA

ĀTRS KONTAKTS

LV GROUP piedāvā neatliekamos atjaunošanas pakalpojumus. Tas nozīmē, ka mēs varam ātri ierasties objektā, ja ar mums sazināsies cietušais vai apdrošināšanas kompānija, un varam nodrošināt tūlītēju palīdzību īpašuma saglabāšanai un atjaunošanai.

Pirmkārt - cietušajam tas ir ļoti svarīgs psiholoģiskais atbalsts, kas tiek izpildīts vienmēr.

Otrkārt - Nepieciešama ātra ugunsgrēka seku likvidēšana, kas samazina atjaunošanas termiņus, un tā ir līdzekļu ekonomija.

Piemēram, ļoti bieži pagājušā gadsimta ēku ugunsgrēku gadījumā izdeg jumts. Ugunsdzēsēji izsit logus, lai ātrāk tiktu līdz uguns izplatīšanas vietai. Tā kā Latvijā lietains laiks nav reta parādība, lietus nonāk iekšā caur izdegušajām atverēm jumtā un izdauzītajiem logiem uz neskartu mantu. Jo ilgāk ūdens ieplūst no ārpuses, jo lielāks ir zaudējuma lielums.

Lai gan mums ir sadarbība ar apdrošināšanas kompānijām, mēs ne-varam garantēt, ka viņi ugunsgrēka vietā ieradīsies kā ātrā palīdzība.

Bet nevar uzreiz ķerties pie jumta remonta, un visiem pārējiem darbiem, kamēr apdrošināšanas kompānija neapstiprinās atjaunošanas tāmi, tāpēc mums ir speciāli sagatavota brigāde, kas ar mūsu rīcībā esošajiem teņiem pārsedz izdeguma vietas, lai pasargātu no ārējiem nokrišņiem un citām dabas parādību ietekmēm mantas telpu iekšienē.

ikonka vnimanie 50x53Nodarbojamies ar iepriekšējiem remontiem, lai palīdzētu cietušajam minimizēt papildu zaudējumus.

NOVĒRTĒJUMS

Nākamais posms, kad tiek veikti atjaunošanas darbi pēc ugunsgrēka, ir mantas bojājumu pakāpes novērtējums.

Skatāmies, kādu postījumu nodarījis uguns, dūmi un kvēpi un ugunsgrēka dzēšanas process.

Novērtējam, cik stipri cietuši pārsegumi, sienas, mēbeles un cits īpašums.

Nosakām, cik dziļi kvēpi ir ievilkušies virsmās.

Tas ir svarīgs solis, jo tikai pateicoties izpratnei par zaudējumu pakāpi, mūsu uzņēmums var sastādīt rīcības plānu un sniegt jums precīzu atjaunošanas izmaksu summu,kā arī noteikt cik ilgā laikā tiks veikti atjaunošanas darbi.

Šajā posmā ir jāņem vērā viss līdz sīkumam. Īpašu uzmanību pievēršam sīkumiem, kurus bieži neievēro iesācēji. Piemēram, kvēpi var iekļūt pat visgrūtāk sasniedzamajās vietās, piemēram, slēdžos un rozetēs. Ja tie netiks notīrīti pirms lietošanas, tas var novest pie īssavienojuma. Labākajā gadījumā šīs vietas kļūst par kvēpu smakas izplatītājiem silta laika apstākļos.

ikonka vnimanie 50x53

Atkarībā no ugunsgrēka tipa un nopietnības mūsu uzņēmuma novērtētājs strādās ar cietušā apdrošināšanas kompāniju, lai sastādītu kompleksu plānu nekustamā īpašuma un citas mantas atjaunošanai.

Strādājam ar Latvijas un Baltijas valstu apdrošināšanas kompānijām.

ATTĪRĪŠANA

Pēc tāmes saskaņošanas ar apdrošinātāju mūsu ugunsgrēka seku atjaunošanas dienests sāks attīrīšanas daļu, kā rezultātā likvidējam dūmus, putekļus un kvēpus no visām virsmām.

Pēc ugunsgrēka viss izskatās tumšs, notraipīts un apogļojies.

ikonka vnimanie 50x53

Pirmais mūsu atjaunošanas darbs ir novākt visas ugunsgrēka un tā dzēšanas sekas, atgriezt telpām un mantām kā minimums iepriekšējo izskatu.

Tie ir tādi paši darbi kā, atjaunojot zaudējumus no ūdens bojājumiem. Ugunsdzēsības dienesta uzdevums ir maksimāli izmantot ūdeni, lai nodzēstu kvēlojošās ogles, kas var veicināt aizdegšanos, diemžēl tādā veidā turpinot iznīcināt mantu. Mūsu uzdevums ir savākt visu ūdeni.

Likvidējam jebkuru ūdens uzkrāšanos ar iegremdējamo sūkņu palīdzību vai arī citādā veidā, un pēc tam šīs virsmas tiek izžāvētas un dezinficētas.

Jebkura manta, kas bojāta ar ūdeni, var radīt veselības problēmas ūdens piesārņojuma un pelējuma veidošanās dēļ, tāpēc šeit īpaši svarīga ir sanitārā apstrāde – dezinfekcija.

Šī procesa laikā mēs rūpējamies arī par to, lai likvidētu jebkādas smakas, kuras var aizkavēties pēc tam, kad tika piedūmota telpa.

Uzkopšanas process ietver paklāju, apģērbu un citus priekšmetu tīrīšanu. Bieži nākas tīrīt arī blakus telpās, ne tikai tajās, kuras tieši cie-tušas no ugunsgrēka. Dūmi un kvēpi izplatās pat pa vismazākajām spraugām.

Visbeidzot, ugunsgrēka atjaunošanas procesa attīrīšanas daļa ietver arī to priekšmetu novākšanu un utilizāciju, kuri nav atjaunojami.

Ja ir, piemēram, mēbeles, kas daudz piesūkušās ar piesārņoto ūdeni, vai, ja ir paklājs, kas ir stipri apdedzis, vai tur sāk veidoties pelējums, tad šādos gadījumos šīs lietas likvidē pēc saskaņošanas ar cietušo.

ikonka vnimanie 50x53

Pēc cietušā vēlēšanās mēs varam organizēt saglabājušos lietu pārvešanu uz mūsu labi apsargājamo noliktavu.

REMONTS UN REKONSTRUKCIJA

Nākamais posms ir mēbeļu faktiskā atjaunošana un ugunsgrēka izraisīto bojājumu novēršana. Piemēram, ja skapji, galdi, paklāji u.c. ir bojāti ugunsgrēka laikā, tad atjaunošanas darbi ietver vai nu šīs mantas res-taurēšanu, vai arī utilizāciju.

Sienas un starpsienas var uzstādīt jaunas vai rekonstruētas, pārkrāsotas vai uzlīmēt jaunas tapetes.

ikonka vnimanie 50x53

Šī darba posma mērķis ir, lai īpašums izskatītos kā jauns, lai cietušais varētu pēc iespējas ātrāk atgriezties pie normāla dzīves veida.

Mūsu uzņēmuma atšķirība no citiem ir tā, ka mēs ejam tālāk. Piedāvājam ne tikai restaurāciju, bet arī atjaunināšanu: uzņemamies veikt būvdarbus un faktiski atjaunot īpašumus labākā stāvoklī, nekā tie bija pirms ugunsgrēka.

Daudziem cietušajiem tā ir laba psiholoģiska izlāde, jo ir iespēja rekonstruēt nekustamos īpašumus un gūt prieku no pilnīgi jaunas pārprojektēšanas.

KONSULTĀCIJA

ikonka vnimanie 50x53

Pēc visu LV GROUP darbu pabeigšanas saviem pasūtītājiem mēs piedāvājam nelielu darbu pārskatu un konsultācijas par to, kā novērst aizdegšanās rašanos nākotnē.

Gandrīz vienmēr aizdegšanās notiek kāda cilvēka nolaidības dēļ, tāpēc iesakām ievērot ugunsdrošības prasības, dūmu detektoru uzstādīšanu un cita ātras paziņošanas veidu ieviešanu par iespējamo ugunsgrēku vai applūdināšanas sākšanos.

Ja esat iekļuvuši nepatikšanās un jums ir vajadzīgs uzņēmums, kas veic atjaunošanas darbus, sazinieties ar mums pa tālruni

 +371 29 606 838    +371 67 262 636

Mūsu speciālisti palīdzēs jums ne tikai samazināt zaudējumus, bet arī sniegs jums nepieciešamo psiholoģisko palīdzību.

уборка после пожара в помещении

        

Tālrunis: +371 67 262636
WhatsApp: +371 29 606 838
Esam: Linkedin, Facebook
Dzirkaļu iela 44, Rīga, LV-1057
Mēs izmantojam sīkdatnes
LV Group, izmanto sīkdatnes (cookies) un trešās personas reklāmas un analītikas sistēmas. Ja Jūs turpināt izmantot šo vietni Jūs dodat piekrišanu sīkdatņu savākšanai un uzglabāšanai savā ierīcē.