ATGŪŠANA PĒC UGUNS BOJĀJUMU

REMONTDARBI PĒC UGUNSGRĒKA

Lai veiktu remonta un atjaunošanas darbus, kompānijai LV GROUP ir visi nepieciešamie sertifikāti, tāpēc ir iespējams uzsākt bojātās ēkas atjaunošanu tūlīt pēc tam, kad ugunsdzēsēju dienests ir beidzis darbu.

Remontdarbi sākas ar to, ka nepieciešams:

  1. Pārbaudīt ēkas ekspluatācijas stāvokli un veikt atbilstošus nostiprinājumus, lai darbinieki varētu droši atrasties telpās.
  2. Novērst ēkas iznīcināšanu un mantas bojāšanu pirms apdrošināšanas aģenta ierašanās. Tāpēc pārklājam caurumus apdegušajā jumtā, aizklājam izsistos logus, durvis. Novēršam atmosfēras nokrišņu nokļūšanu telpās un neielaižam nepiederošas personas.

Pēc cietušā vēlēšanās mēs varam izvest viņa mantu uz mūsu aizsargājamo noliktavu īpašuma saglabāšanai un restaurācijai.

Mēs saprotam, ka ,jo ilgāk tiks veikts zaudētā īpašuma novērtējums, jo vairāk ēka tiks sagrauta.

Mēs strādājam ar Latvijas apdrošināšanas kompānijām un citām Baltijas valstu apdrošināšanas kompānijām un bojājuma novērtējums notiek visīsākā laikā.

Pēc tam, kad apdrošināšanas kompānija ir veikusi bojājuma novērtētējumu, mēs varam uzsākt ēkas restaurāciju.

ELEKTROMONTĀŽAS DARBI

remontnie raboti elektrik

Tā kā bez elektroapgādes telpās apgrūtinoši veikt ēkas restaurāciju, vispirms atjaunojam elektrības pieslēgumu apgaismojumam un ierīcēm.

Ugunsgrēka laikā vispirms apdeg gaismas slēdži, rozetes, gaismekļi, lustras un citi priekšmeti, kuros ir dažādi plastmasas veidi. Pat tad, ja vizuālā apskatē nav redzami bojājumi, elektrību pieslēgt nedrīkst, jo sadegušo produktu paliekas var būt labi elektrības novadītāji, kā rezultātā iespējams īssavienojums.

Pēc tam, kad apdrošināšanas kompānija ir veikusi novērtējumu, mēs varam uzsākt ēkas restaurāciju.

Ja rozešu, gaismas slēdzēju u.c. plastmasas daļas bija pakļautas termiskai iedarbībai, tad tās noteikti jāmaina.

Tādā gadījumā veicam lustru un citu elektrisko apgaismošanas ierīču un spuldžu nomaiņu.

Spēcīgākā ugunsgrēkā cieš arī elektroinstalācija, pat ja tā nav atklātā piekļuvē. Ja pinums uz vadiem ir bojāts, tad vadus nomainām.

Ļoti bieži ugunsgrēka laikā cieš elektrības sadales panelis.

Mums ir atļaujas un mēs varam nomainīt elektrības sadales paneļus.

Lai pārliecinātos, ka elektrības padeve pēc ugunsgrēka ir atjaunota, mēs veicam elektroinstalācijas pārbaudi.

Mums ir visas nepieciešamās licences, iekārtas un prasmes, lai atjaunotu elektroinstalāciju mājā, dzīvoklī, birojā vai rūpnieciskajā ēkā.

SANTEHNISKIE DARBI

remontnie raboti santehnik

Latvijā, veicot ūdensvadu un kanalizāciju būvi, vairumā gadījumu tiek izmantotas plastmasas caurules. Ugunsgrēka laikā, augstās degšanas temperatūrās caurules kūst, un tās nav piemērotas turpmākai lietošanai.

LV GROUP strādā augstas kvalifikācijas santehniķi, tāpēc pēc nepieciešamības tiek nomainītas visas ūdensvada un kanalizācijas sadales.

Bieži ugunsgrēka dzēšanas laikā aizdambējas kanalizācija.

Likvidēsim aizdambējumus kanalizācijas caurulēs.

Ja ugunsgrēks telpās nav bijis ilgs un temperatūra daudz nepaaugstinājās, caurules var neciest, bet cieš starpcauruļu blīves un starplikas. Mūsu santehniķi pārbauda apkures, ūdensvada un kanalizācijas sistēmu stāvokli un, ja nepieciešams, novērš to bojājumus.

VENTILĀCIJAS DARBI

remontnie raboti ventiljacija

Spēcīgā ugunsgrēkā temperatūra telpās paceļas, un karstais gaiss ar pilnīgas un nepilnīgas sadegšanas produktiem dodas augšup pa ventilācijas kanāliem un kārbām.

Sadegšanas produktu savākšanās dēļ ventilācija pārstāj darboties normāli. Aukstajā gadalaikā, kad dabiskā ventilācija strādā pie pietekas, visi kvēpi un sadegšanas produktu atliekas atgriežas telpā. Rezultātā telpā ieplūst kaitīgās vielas un arī ugunsgrēka smaka.

ikonka vnimanie 50x53Pat pēc neliela ugunsgrēka cilvēku veselības drošībai nepieciešams tīrīt ventilāciju. Īpaši tas ir svarīgi, ja šajās telpās atrodas bērni.

Vairāk par to lasiet mūsu rakstā “Ventilācijas sistēmas gaisa vadu tīrīšana”

ATSLĒDZNIEKU UN NAMDARU DARBI

Ugunsgrēka dzēšanas laikā pirmkārt cieš logi un durvis, tāpēc LV GROUP ir atslēdznieku - namdaru brigāde, kas avārijas laikā veiks durvju atvēršanu ar minimāliem zaudējumiem.

Pēc ugunsgrēka dzēšanas brigāde saremontēs durvis, nomainīs slēdzenes.

Ja durvis nav iespējams atjaunot, ieliek jaunas durvis.

Arī ar logiem: ja iespējams izremontē vai arī ievieto jaunus logus.

Par visām mūsu iespējām Jūs varat uzzināt, ja pazvanīsiet mums pa telefonu

 +371 29 606 838    +371 67 262 636

        

Tālrunis: +371 67 262636
WhatsApp: +371 29 606 838
Esam: Linkedin, Facebook
Dzirkaļu iela 44, Rīga, LV-1057
Mēs izmantojam sīkdatnes
LV Group, izmanto sīkdatnes (cookies) un trešās personas reklāmas un analītikas sistēmas. Ja Jūs turpināt izmantot šo vietni Jūs dodat piekrišanu sīkdatņu savākšanai un uzglabāšanai savā ierīcē.