INDUSTRIJAS TĪRĪŠANA

VIRSMU LĀZERA TĪRĪŠANA

Lāzera attīrīšanu var izmantot no kuģu korpusiem līdz mikroshēmai

Kā darbojas lāzera attīrīšanas process?

Lāzera attīrīšanas procesu uz virsmas veic, izmantojot lāzera staru. Lāzera iedarbības rezultātā tiek padoti ārkārtīgi īsi pulsējoši augstas jaudas impulsi uz attīrāmo objektu.

Ir divi pilnīgi dažādi procesi.

Pirmais ir pārklājuma noņemšana, kas raksturo noteikta biezuma slāņa noņemšanu. Šajā gadījumā izņemamā slāņa ķīmiskais un fiziskais sastāvs ievērojami atšķiras no paša objekta sastāva.

Piemēri ietver krāsas, gumijas pārklājumus un izolāciju. Lāzera gaismu absorbē organisks materiāls, un neorganiskais substrāts nav pakļauts iedarbībai.

Otrs ir lāzera apstrāde, kas attiecas uz piesārņojumu dzēšanu, kas ir dziļi iegūlušies materiālā, fiziski noņemot visu augšējo slāni. Piemēri ietver radioaktīvo betona slāņu noņemšanu ar lāzera “stīgu”.

Image

Objekti var saturēt piesārņojumu, piemēram, pelējumu, krāsu vai rūsu, un ideja ir notīrīt jebkādas nevajadzīgas vielas. Šī procedūra var būt ne-pieciešama, lai izpildītu turpmākos ražošanas procesa posmus (piemēram, krāsas slāņus) vai tikai tāpēc, lai metāls vai cits materiāls iegūtu estētisku izskatu.

Lāzera stara viļņa jaudu, ilgumu un viļņa garumu var regulēt. Turklāt var noņemt slāni pēc slāņa, piemēram, vienu vai vairākus krāsas slāņus uz-reiz. Nevajadzīgās vielas galvenokārt iztvaiko, atstājot tīru materiālu. Piesārņojums, kas neiztvaiko, paliks putekļu daļiņu veidā. Šos atlikumus pēc to noņemšanas procesa viegli ir noņemt.

Uz attīrītās virsmas nepaliek nekādas siltuma, mehāniskas vai ķīmiskas iedarbības pēdas, nav pat mikroskopiska bojājuma, paliek tikai ideāla tīrība, kas bija zem netīrumu vai citu nevēlamu vielu slāņa.

Kāpēc labāk attīrīt ar lāzeri?

Var būt daudz iemeslu, kāpēc šis process ir jāpielieto.

Lāzera attīrīšana neatstāj pēc procesa smilšu kaudzi, kas veidojas pēc attīrīšanas ar smilšu strūklu. Lāzera attīrīšanai nav vajadzīga spēcīgi nosūcēji, kā strādājot ar sauso ledu.

Šo tīrīšanas metodi var izmantot

  • Kuģu un iekārtu attīrīšanai kuģu industrijā.
  • Ceļu plēves un dubļu attīrīšanai no automobiļiem, autobusiem utt.
  • Telpu, mantas un preces atjaunošanai pēc ugunsgrēka un citām sti-hiskām nelaimēm.
  • Dažādu metālu attīrīšanai no krāsām, rūsas utt.

LĀZERA IZMANTOŠANAS PRIEKŠROCĪBAS.

Nevajadzīgo vielu izņemšana no objektiem, iekārtām un detaļām nodrošina lielu kontroli pār procesu, tāpēc absorbācijas dziļums, ko ne-pieciešams sasniegt, var tikt sasniegts ar augstu precizitātes pakāpi. Ņemot vērā, ka sasniegts augstākais precizitātes līmenis,attīrīšana ar lāzeri ir ideāls process darbam ar ļoti mazām detaļām.

Šī metode ir arī bezkontakta un tāpēc neabrazīvs tehnoloģisks process, un tāpēc attīramajam priekšmetam neradīsies nevēlami bojājumi. Tas ir tas, ar ko cīnījušās tradicionālās attīrīšanas metodes, piemēram, strūklas apstrāde.

Visbeidzot, lietojot lāzera attīrīšanu, iegūst daudz ilgāku ekspluatācijas laiku nekā lietojot citas metodes, jo no apstrādātās virsmas nelabvēlīgas vielas tiek izņemtas molekulārā līmenī. Bet pateicoties mūsu “LV GROUP” tehnoloģijai, kurai nav nepieciešami papildu izdevumi pirms atttīrīšanas,darba laikā un pēc tīrīšanas, jūs iegūstat efektīvu un ekonomiski izdevīgu risinājumu, ievērojami samazinot laiku šī darba veikšanai.

Image

Vai vēlaties iegūt vairāk informācijas?

Vai jums ir nepieciešama papildu informācija par lāzera tīrīšanu, vai kāpēc tā ir tik efektīva salīdzinājumā ar citiem apstrādes veidiem? Varbūt jūs vēlaties uzzināt vairāk par mūsu lāzeriem?

Lai iegūtu plašāku informāciju vai izdarītu pasūtījumu, lūdzu, sazinieties ar mums pa tālruni

 +371 29 606 838    +371 67 262 636

        

Tālrunis: +371 67 262636
WhatsApp: +371 29 606 838
Esam: Linkedin, Facebook
Dzirkaļu iela 44, Rīga, LV-1057
Mēs izmantojam sīkdatnes
LV Group, izmanto sīkdatnes (cookies) un trešās personas reklāmas un analītikas sistēmas. Ja Jūs turpināt izmantot šo vietni Jūs dodat piekrišanu sīkdatņu savākšanai un uzglabāšanai savā ierīcē.