INDUSTRIJAS TĪRĪŠANA

VENTILĀCIJAS SISTĒMAS GAISA NOVADU ATTĪRĪŠANA

Gandrīz katru nedēļu Latvijas presē parādās vismaz viens raksts,kas liecina par slikta gaisa kvalitāti dzīvojamās telpās , sabiedriskos un rūpnieciskos objektos, kā rezultātā tiek izsauktas plaušu vai alerģiskas saslimšanas.

Gandrīz katru mēnesi pie mums griežas pēc palīdzības veikt ēku ar «slimu ēku sindromu»apstrādi.

Pēc Pasaules Veselības organizācijas datiem 28% cilvēku cieš no alerģijām. Katrs sestais no saslimušajiem ir piesārņotu gaisa novadu seku upuris. Īstenībā, puse no visiem saslimšanas gadījumiem ir vai nu iemesls saslimšanām,vai nu šīs saslimšanas ir padziļinājušās telpu gaisa piesārņojuma dēļ.

Eiropas Vides aģentūra,veicot mērījumus Eiropas Savienības dažādās ēkās secināja,ka gaiss ir 70 reizes vairāk piesārņots telpās,nekā lielu pilsētu ielās. Nepietiekama ventilācija vai izmeši no piesārņotas ventilācijas sistēmas 80 % gadījumos ir iemesls veselības problēmām.

Kurš pasūta gaisa novadu attīrīšanu?

  • Pasūta alerģiķi un cilvēki, kuri slimo ar plaušu slimībām. Un diemžēl pārsvarā pēc ārstu rekomendācijām.
  • Gaisa novadu attīrīšanu pasūta uzņēmēji, kuri saprot, kas ir ekonomija,kuri saprot, ka slikta telpas ventilācija, un viss, kas atgriežas no ventilāciju lūku sistēmas, negatīvi ietekmē darbinieku darbspējas.

SĀKSIM AR VISVIENKĀRŠĀKO

ochistka vozduhovodovDzīvojamās un sabiedriskajās ēkās parasti ir dabiskā ventilācija, svaigs gaiss tiek padots no atvērtiem logiem un durvīm.Gaiss tiek aizvadīts caur ventilācijas restēm. Bet ,kā jūs jau zināt no skolas fizikas kursa, siltais gaiss ceļas uz augšu,bet aukstais gaiss laižas uz leju. Šī iemesla dēļ dabiskā gaisa sūknēšana ziemā strādā uz gaisa atplūdi,bet vasarā uz pieplūdi.

Aizdomājieties! Visi kvēpi, putekļi,kas aukstā laikā nokļuvuši ventilācijas kanālā, vasarā atgriežas telpās,tualetē,vannas istabā.

Atceraties,ka ne kvēpi, ne citas suspendētās daļiņas , nav iespējams ar dabiskās ventilācijas palīdzību pilnībā izvadīt atmosfērā. Lielākā daļa paliek ventilācijas lūkās un kanālos. Un, kā jau jūs saprotat, tas viss nekonservējas,bet sadalās: veidojas pelējums un sēnīte.Tur arī krājas kukaiņu ekskrementi un notiek šo ekskrementu sadalīšanās.

Ja ventilācija sākas pagrabtelpā, tad pa gaisa novadiem ēkās iekļūst grauzēji ar ēdienu atliekām un infekcijām. Daudzi no tiem tur arī aiziet bojā.Un šo saindēto gaisu siltā laikā elpo cilvēki.

DZĪVOJAMĀS MĀJAS

Iedomājieties,ka privātmājas virtuvē uzstāda tvaiku nosūcēju, kas tiek pievienots dabiskās ventilācijas kanālam. No virtuves,kad tvaiku nosūcējs ir darba režīmā, visi kvēpi un suspendētās daļiņas tiek izvadītas no telpas un krājas gaisa novados.

Standarta situācija:vasarā, kad māte virtuvē gatavo,bērns tajā laikā mazgājas vannā, dabiskā ventilācija strādā uz pieplūdi. Daļa kvēpu no lēnā režīmā strādājošā tvaiku nosūcēja paliek kanālos, pa ventilācijas kanāliem nokļūst vannas istabā,tātad bērna plaušās.Daļa no no šīm kaitīgajām vielām nosēžas uz tīra apģērba, uz dvieļa,ar ko slaucīsies pēc vannas bērns.

Kā apgalvo ārsti – viens no galvenajiem alerģijas iemesliem ir ventilācijas sistēmas izmeši.

Savlaicīga ventilācijas sistēmas tīrīšana - tas ir pirmais līdzeklis cīņai ar alerģiju un plaušu saslimšanām, - tās ir rūpes par savu, savu tuvinieku un bērnu veselību.

Privātmājas ventilācijas sistēmas tīrīšanas cenu var salīdzināt ar pāris paciņām pretalerģisko zāļu, piemēram, RELPAX TBL 40MG N4.Visa tīrīšana un uzkope aizņem tikai apmēram 2 stundas.

Vecāka gadagājuma cilvēkiem bieži ir problēmas ar elpošanu,un piesārņotais gaiss telpās tikai padziļina šo cilvēku veselības problēmas. Tas pats attiecas uz astmatiķiem.

CIK BIEŽI IR JĀTĪRA GAISA NOVADI?

Ņemot vērā mūsu pieredzi un san. epidemiologu rekomendācijas, vēlams mājas gaisa novadus tīrīt katru 5 – 8 – 10 gadu.Māju īpašnieki ar bērniem, mājas dzīvniekiem, kā arī cilvēki , kuri bieži slimo ar respiratorslimībām un cilvēki ar novājinātu imunitāti, var biežāk pasūtīt savas ventilācijas un kondicionēšanas sistēmas tīrīšanu.

VESELĪBAS APRŪPES IESTĀDES, MASĀŽAS UN SKAISTUMKOPŠANAS SALONI

вентиляционная система - до и послеPapildinājumā parastajām piesārņotājvielām, tādām kā putekļi, pūkas, pelējuma sporas un sēnītes, ar medicīnu saistītās iestādēs vēl papildus ir vīrusu un bakterioloģiskā problēma.

Jomas,kas izsauc sevišķu satraukumu, - tās ir operāciju zāles, intensīvās terapijas nodaļas, pediatriskās un ģeniatriskās nodaļas.

Bieži skaistumkopšanas salonus, masāžas un tatu kabinetus, kā arī solārijus apmeklē dažādi cilvēki,ne vienmēr ar veselu ādu.Ventilācijas sistēmas tur darbojas kā infekciju savācējas ,tajā pašā laikā ir arī šo infekciju izplatītājas.

Ne velti visās ES valstīs pastiprinās šo iestāžu sanitārā kontrole, un, ja telpās tiks konstatēts paaugstināts kaitīgo elementu līmenis, sodu sankcijas būs ļoti augstas.

Bērnu iestādes (bērnudārzi, skolas, sporta zāles,ārpusklases nodarbību telpas)

Pieaudzis cilvēks dienā vidēji ieelpo līdz 16 000,bet bērns līdz 25 000 litriem gaisa dienā. Par cik bērni elpo ātrāk, viņi ieelpo vairāk gaisa, un, ja ventilācija telpā strādā uz ieplūdi, tad vajadzētu painteresēties, kad bija pēdējo reizi veikta ventilācijas sistēmas profilakse.

Kur gan vēl mūsu zemē bērnu koncentrācija ir augstāka, kā bērnudārzos, skolās, sporta nodarbībās un ārpusklases nodarbībās?

Sevišķi no piesārņota gaisa telpās cieš bērni, jo viņi ieelpo vairāk gaisa, nekā pieaugušie. Bērni smagāk panes svaiga gaisa trūkumu slikti izvēdināmās telpās.

Papildus jau esošajām veselības problēmām, slikta gaisa kvalitāte veicina bērnu pārpūli un nemierīgumu, kas var ietekmēt mācību materiāla apguvi klasē, kur notiek nodarbības vai treniņi.

Mūsu speciālisti ir aprīkoti ar pašu mūsdienīgāko, augstas kvalitātes patentētu aprīkojumu gaisa novadu attīrīšanai.Filtrācijas rezultāts pēc mūsu attīrīšanas tiek novērtēts ar 99,97%, pie tam piesārņojumu atliku daļiņas ir mazākas kā 0,3 mikroni, tas nozīmē, ka pēc darbu pabeigšanas gaiss Jūsu telpā būs tikpat tīrs kā pludmalē!

Pārtikas rūpniecība (kafejnīcas, restorāni, ātrās ēdināšanas punkti)

Ēdienu gatavošanas virtuvēs tiek izmantota pastiprināta ventilācija.Tas nozīmē, ka tiek uzstādīts tvaiku novilcējs ar dzinēju,kā uzdevums ir izsūknēt noteiktu daudzumu gaisa stundas laikā.

Pašā sākumā tā arī notiek.Diemžēl ne visas suspendētās daļiņas tiek aizvadītas atmosfērā.Lielākā daļa “aizķeras” uz kārbu sienām.Tā ir ideāla vieta baktērijām un kukaiņiem.Ar laiku gaisa novadi aizaug ar kvēpiem,taukiem, putekļiem, baktērijām un citām nešķīstībām(kas iekļūst virtuvē). Rezultātā gaisa novadi aizsērē.Dzinējs sāk patērēt vairāk enerģijas (līdz 25%) un strādā ar lielāku slodzi.

Kaut arī papildus enerģijas patēriņš ir nenozīmīgs, taču dzinēja darbs lielās slodzes rezultātā noved pie tā ātras sadegšanas.Te tad arī slēpjas papildus izdevumi.

Ja gaisa novadi ir aizsērējuši ,tad, piemēram, ja ventilācijai jāizvelk katru stundu 50 kubus gaisa, tad ar dzinēju, kas strādā ar lielu slodzi, ventilācija spēj izvilkt mazāk kā pusi no 50 kubiem. Tas nozīmē, ka puse no kvēpiem un netīrumiem, jeb lielākā daļa, nosēžas personāla plaušās, uz produktiem, grauzēju un kukaiņu iemīļotākajās vietās.

Tieši šī iemesla dēļ lielākais daudzums pasūtījumu ventilācijas sistēmu tīrīšanai tiek saņemti no tiem restorānu īpašniekiem un citiem pārtikas produkcijas ražotājiem, kuri prot skaitīt savu naudu.

чистим вентиляционные системы

Kāpēc ir vēlams investēt dzīvojamo ēku un biroju ventilācijas gaisa novadu attīrīšanu?

Gaisa novadu attīrīšanas rezultātā tiek likvidēti putekļi, netīrumi, kā piemēram zirnekļu tīkli un grauzēju ekskrementi, tīra gaisa plūsma pastiprinās, paaugstinās sistēmas efektivitāte. Un tas vēl nav viss! Pēc pareizas gaisa novada attīrīšanas, gaiss būs daudz tīrāks,ar mazāku daudzumu suspendēto daļiņu visās mājās un komerciestādēs , kas tiks atbrīvotas no slikta gaisa kvalitātes.

Bezmaksas pakalpojums

Katrs klients, kurš pazvanīs mums un pasūtīs konsultāciju un/vai vērtējumu, saņems šo pakalpojumu  BEZ MAKSAS

Neredzot netīrības pakāpi un veicamo darbu apjomu, sniegt novērtējumu nav iespējams.

Meistars uz vietas pārbaudīs Jūsu ventilācijas sistēmas stāvokli, un, ja būs nepieciešama tās attīrīšana, veiks kalkulāciju, saskaņā ar nepieciešamajiem veicamajiem darbiem. Ja apmaksa par paveicamajiem darbiem Jūs apmierinās, tad meistaru grupa(brigāde?) Jums pieņemamā laikā ieradīsies uz vietas un veiks attīrīšanu.

Pretējā gadījumā Jūs meistaram neko nemaksājat.Tādēļ droši zvaniet, vai atstājiet pieteikumu mūsu

 +371 29 606 838    +371 67 262 636

        

Tālrunis: +371 67 262636
WhatsApp: +371 29 606 838
Esam: Linkedin, Facebook
Dzirkaļu iela 44, Rīga, LV-1057
Mēs izmantojam sīkdatnes
LV Group, izmanto sīkdatnes (cookies) un trešās personas reklāmas un analītikas sistēmas. Ja Jūs turpināt izmantot šo vietni Jūs dodat piekrišanu sīkdatņu savākšanai un uzglabāšanai savā ierīcē.