INDUSTRIJAS TĪRĪŠANA

TĪRĪŠANA AR TVAIKU

Veicot attīrīšanu ar tvaiku izmanto ūdens tvaikus, kas spiediena rezultātā sagrauj piesārņojuma struktūru un viegli noņem nevēlamās vielas. Tas ir ekoloģiski tīrākais attīrīšanas veids, jo tīrīšanas līdzeklis ir ūdens.

Tvaika tīrīšanas paņēmiens izmantojams dzīvokļos un biroja telpās grīdas tīrīšanai un sadzīves netīrumu likvidēšanai praktiski no jebkuras virsmas. Tā lietošana ražošanā, tauku un netīrumu noņemšanai no iekārtām ir ārkārtīgi ekonomiski izdevīgi.

LV GROUP ir jūsu vietējā paklāju, flīžu, stikla un citu virsmu attīrīšanas kompānija, kas sniedz profesionālus, sadzīves un komerciālus pakalpojumus Baltijas valstīs.

DZIĻU ATTĪRĪŠANU AR TVAIKU

Mūsu pakalpojumi ietver dziļu attīrīšanu ar tvaiku: Rūpniecības un pārtikas ražošanā, kuģniecībā.

 • Tauku un netīrumu noņemšana no jebkuras rūpnieciskās iekārtas;
 • chistka parok krPārtikas iekārtu un konveijera lenšu tīrīšana;
 • Krāsns, grilu un barbekju, filtru (kondicionieru, tvaiku nosūcēju) tīrīšana;
 • Grīdu, sienu, logu tīrīšana;
 • Sēnīšu un pelējumu veidojumu likvidācija;
 • Mazo iekārtu tīrīšana, piemēram, zāles pļaujmašīnas, sūkņu, dzinēju tīrīšana.

Attīrīšana ar tvaiku ir lieliski piemērota:

tauku un eļļas attīrīšanai, sterilizācijai, dezinfekcijai, attaukošanai, sveķu izšķīdināšanai, ledus noņemšanai, ķīmisko vielu likvidēšanai un degazācijai. Ir arī ideāli piemērota virsmu sagatavošanai krāsošanai vai cita veida apstrādei.

Koncertzālēs, kafejnīcās un mācību iestādēs.

Attīrīšana:

 • Paklāju, plāno paklāju un apšuvumu, matraču un aizkaru;
 • Grīdas, flīžu, keramikas un metālu;
 • Stiklu un spoguļu;
 • Virtuves iekārtu;
 • Automobiļu salonu.

ikonka vnimanieMūsu pieredzējušie klientu apkalpošanas speciālisti ir draudzīgi, operatīvi un ļoti uzmanīgi, kad runa ir par pakalpojumiem, ko mēs sniedzam jūsu privātajā rezidencē vai birojā.

Neatkarīgi no tā, vai uz paklāja atstājuši pēdas Jūsu mājdzīvnieki, vai viesis nejauši izlējis glāzi sarkanvīna uz Jūsu paklāja, mīkstais dīvāns pa gadiem novalkāts, vai nepieciešams sakārtot virtuvi, vannas istabu vai tualeti pēc remonta, attīrīšana ar tvaiku no LV GROUP (BMS Technologies) ir Jūsu ideālais izaicinājums visiem netīrumiem.

Mēs piedāvājam arī pakalpojumus:

 • Uzkopšana pēc būvniecības vai remonta.
 • Ugunsgrēka vai ūdens iedarbības seku likvidēšana.

MĒS VEIDOJAM VESELĪGU ATMOSFĒRU

Mēs veidojam veselīgu atmosfēru, bet jūs elpojat viegli pēc mūsu tīrīšanas.

sozdajom zdorovuju atmosferuDubļi un baktērijas regulāri nonāk birojā vai dzīvoklī uz grīdas pāklājsegumiem. Profesionāla paklāju tīrīšana likvidē mikrobus, ko cilvēks ieelpo, un rada veselīgāku atmosfēru visiem. Mūsu pārbaudītais paklāju attīrīšanas process likvidē kaitīgās baktērijas, pagarina paklājsegumu kalpošanas termiņu un lieliski uzlabo jūsu kolektīva vai ģimenes veselību.

Cilvēki, kuri cieš no alerģijas un plaušu slimībām, arī uzvar no profesionālas tvaika tīrīšanas, kad netīrumi tiek likvidēti no paklājiem. Mūsu klientu veselība un drošība ir svarīga mums, tāpēc mēs izmantojam dabiskos tīrīšanas līdzekļus.

Mēs saprotam, ka netīru paklāju nomainīšana uz jauna ir dārgi. Tāpēc mēs piedāvājam paklāju profilaktisko tīrīšanu kā daudz pieejamāku variantu, kas ne tikai padarīs Jūsu paklājus svaigus un tīrus, bet pagarinās to izmantošanas laiku kā no veikala, lai Jūs varētu lietot jūsu paklājus ilgus gadus!

Tvaika tīrīšana ir lielisks veids, kā atgriezt paklājam jauna paklāja izskatu pēc applūdināšanas, un pēc ugunsgrēka seku iedarbības.

Tīru paklāju uzturēšana birojā vai ražošanas telpās ne tikai padara darbiniekus veselīgus un laimīgus, bet arī sveicina klientus un pasūtītājus Jūsu uzņēmumā un rada izcilu pirmo iespaidu uz visiem, kas ienāk jūsu uzņēmumā.

Jebkura biznesa īpašnieka prioritāte ir telpu ārējā izskata uzturēšana. Tas, kādu potenciālie klienti redz Jūsu uzņēmumu, tieši ietekmē Jūsu biznesa panākumus. Pateicoties profesionāliem attīrīšanas pakalpojumiem, LV GROUP atvieglo un vienkāršo Jums šo uzdevumu.

MŪSU PĀRBAUDĪTĀ ATTĪRĪŠANAS TEHNIKA AR TVAIKU FLĪZĒM UN NETĪRUMU LIKVIDĒŠANA FLĪŽU SAVIENOJUMU VIETĀS.

Šodien flīzes un plašs akmens materiālu klāsts sedz ne tikai grīdas un sienas vannas istabā.

Daudzās ēkās sienas flīzes, flīžu grīda un skaistas akmens galda virsmas pieņemšanas telpās,virtuvēs un izklaides zonās vairs nav retums. Ar laiku, tāpat kā paklāji, arī flīžu savienojumu vietas tiek notraipītas. Pārāk bieži mēs pat neievērojam, ka dubļi un pelējumi uzkrājas vietās, kur mēs izmantojam ēdienu un izklaidējamies. Parastā ikdienas uzkopšana atstāj netīrumu paliekas, kas izraisa sēnīšu parādīšanos un pelējuma pieaugumu.

Mūsu pārbaudītā attīrīšanas tehnika ar tvaiku ir droša un dabiskā veidā novāc sakrājušos netīrumus, pelējumus, katlakmeni un plankumus no savienojumu vietām un attīra flīžu virsmu. Daudzi mūsu klienti ir šokēti, redzot, ka savienojumu vietas, kuras viņi uzskatīja par pelēkām, patiesībā ir baltas vai arī ar citu patīkamu nokrāsu.

Mūsdienās ir apbrīnojama flīžu un akmens izstrādājumu dažādība, un mūsu speciālistiem ir pieredze keramikas, porcelāna un dažādu dabas akmeņu attīrīšanai, ieskaitot kaļķakmeni, šīferi un daudz ko citu. Dažādiem materiāliem var būt nepieciešamas dažādas attīrīšanas procedūras.

Papildus mūsu parastajiem flīžu, savienojumu vietām un grīdas tīrīšanas pakalpojumiem mēs piedāvājam arī dabisko akmeņu kopšanu.

APŠUVUMA TĪRĪŠANA

Mums ir pieredze plaša materiālu spektra attīrīšanā, ko izmanto mīkstās mēbelēs. No dīvāniem un krēsliem līdz mīkstajiem krēsliem un daudziem citiem sadzīves priekšmetiem. Mēs pievēršam uzmanību detaļām mēbeļu tīrīšanā. Ja uz jūsu apšuvuma ir ādas izstrādājumi, mēs izolējam ādas izstrādājumus un attīram tikai auduma gabalus. Pēc mūsu attīrīšanas procesa pabeigšanas jūsu apšuvums būs sauss un gatavs lietošanai 4-12 stundu laikā.

ATSTĀJAM LOGUS UN VITRĪNAS NEVAINOJAMI TĪRAS

LV GROUP pakalpojumi vitrīnu un logu tīrīšana ietver neskaitāmu pirkstu nospiedumu, tauku plēves, netīrumu, pēdas pēc lietus ūdens un daudz kā cita attīrīšanu. Vitrīnu un logu tīrīšana ar tvaiku ir droša apkārtējai videi.

Attīram:

 • Interjera logus , lauru logus, laternas;
 • Bīdāmās durvis;
 • Ārējos un mansarda logus;
 • Lustras un spoguļus;
 • Logu ekrānus, saules paneļus u.c.

NOVĒRST TRAIPUS UN SMAKAS NO MĀJDZĪVNIEKIEM

Daudzos gadījumos Jūsu pūkainais draugs iekļūs „avārijā“ vienā un tajā pašā vietā, radot pamanāmus plankumus un nepatīkamas smakas. Mēs saprotam, ka plankumu attīrīšana no mājdzīvniekiem var būt apgrūtināta, bet mājas tīrīšanas šķīdumi nespēj efektīvi attīrīt, neitralizēt un iznīcināt baktērijas un smaku.

Mūsu pieredzējušie speciālisti zina, ar kādu tvaika tīrīšanas metodi vislabāk likvidēt plankumus, lai dezinfecētu mikrobus un baktērijas, kas izraisa smaku. Mēs nemaskējam smaku, kā to dara sadzīves gaisa atsvaidzinātāji, mēs izmantojam speclīdzekļus, lai novērstu smakas avotu. Pēc šādas uzkopšanas jūs atkal varēsiet baudīt tīrus un svaigus paklājus. Esiet drošs, ka jūsu ģimene un mājdzīvnieki būs drošībā, zinot, ka mēs izmantojam pilnīgi dabīgus tīrīšanas līdzekļus.

Image

Kad zvanāt pa tālruni +371 67 262636, LV GROUP, jūs atradīsiet ideālu klientu apkalpošanu. Mēs esam atsaucīgi, punktuāli, efektīvi un darbīgi, patiesi tiecamies kalpot jums pilnībā

        

Tālrunis: +371 67 262636
WhatsApp: +371 29 606 838
Esam: Linkedin, Facebook
Dzirkaļu iela 44, Rīga, LV-1057
Mēs izmantojam sīkdatnes
LV Group, izmanto sīkdatnes (cookies) un trešās personas reklāmas un analītikas sistēmas. Ja Jūs turpināt izmantot šo vietni Jūs dodat piekrišanu sīkdatņu savākšanai un uzglabāšanai savā ierīcē.