PREČU REALIZĀCIJA

PRECES REALIZĀCIJA

Vēl viens mūsu pakalpojums ir cietušo kompāniju preču realizācija.

realizacija tovara postrodavsih firmMūsu ilggadīgā prakse rāda, ka atjaunošanas process precei,kas ilgi bi-jusi bojātā stāvoklī, tā ir zaudēta nauda, ko vajag pēc iespējas ātrāk atgūt.

Nevienam nav noslēpums, ka LV GROUP, uguns-grēka, avāriju un stihisku nelaimju atjaunošanas tirgū darbojas jau vairāk nekā 10 gadus. Šajā laikā mēs esam apkalpojuši daudzus uz-ņēmumus, ieskaitot tirdzniecības kompānijas. Strādājot godprātīgi un godīgi, mūsu sadarbība ar šīm firmām turpinās līdz šim brīdim.

Mūsu kompānija , izmantojot plašus sakarus tirdzniecības aprindās, palīdz realizēt cietušo un necietušo preci ar mūsu partneru starpniecību, dabiski veicot produkcijas pārdošanas priekšsaga-tavošanu.

Ja ir sava noliktava un aprīkojums, mēs restaurējam cietušās lietas, uz-glabājam un realizējam tās no mūsu noliktavas.

magazin telezkaJa cietušajam preču īpašniekiem nav brīvas naudas, viņš var norēķināties par mūsu pakalpojumiem ar savu preci, ja nevar patstāvīgi pats realizēt preci. Tas ļauj preču īpašniekiem saglabāt savu uzņēmumu un iziet no sarežģītas situācijas ar minimāli iespējamiem zaudējumiem.

Bez tam uzņēmumā LV GROUP ir īpaša nodaļa, kas patstāvīgi nodarbojas ar personīgo pārdošanu. Tas parasti ir aprīkojuma pārdošana, kas cietis ugunsgrēka vai avārijas laikā. Bet mēs pārdodam ne tikai B2B sektorā, bet mums ir pārdošanas speciālisti V2B jomā.

Kā redzat, cietušie, kuri vēršas pie mums, izņemot telpu tīrīšanu, papildus saņem arī preces restaurāciju, uzglabāšanu un realizāciju. Turklāt mēs mēs varam saņemt samaksu par saviem pakalpojumiem produkcijas veidā , kas tiek restaurēta.

Daudzi mūsu konkurenti uzskata, ka mūsu panākumi tirgū ir tik lieli, jo mēs varam atļauties iegādāties visdārgāko, jaunāko aprīkojumu. Bet viņi maldās, jo mēs varam atļauties iegādāties vislabākās iekārtas, par cik mūsu klienti uzticas mums atkal un atkal. Mūsu mērķis ir ilgtermiņa sadarbība ar katru klientu.

Bet uzticas mūsu kompānijai , jo LV GROUP nekad nevēlas ātri nopelnīt un nozust. Strādājam ,veidojot draudzīgas un uzticīgas attiecības.

Mēs strādājam perspektīvā, - labi paveicām darbu , ar atsauksmi par mūsu darbu tika pastāstīts tālāk, kas ir vislabākā reklāma. Paveikt darbu tā , lai pasūtītājs varētu vairāk pelnīt, tad arī pēc kāda laika viņš vērsīsies pie mums ar kārtējo tīrīšanas pieprasījumu. Tā mēs pelnām ar vienu klientu ne vienu reizi, bet arī pastāvīgi, papildus paplašinot sakarus.

Tāpēc, ja virs jums sabiezēs mākoņi, zvaniet mums pa tālruni +371 67 262 636, un vispirms saņemiet bezmaksas konsultāciju. Mūsu konsultanti vienmēr ar sapratni palīdz cilvēkiem, tāpēc praktiski visi, kas mums zvanījuši, kļūst par mūsu klientiem.

LV GROUP - mēs padarām pasauli tīrāku

        

Tālrunis: +371 67 262636
WhatsApp: +371 29 606 838
Esam: Linkedin, Facebook
Dzirkaļu iela 44, Rīga, LV-1057
Mēs izmantojam sīkdatnes
LV Group, izmanto sīkdatnes (cookies) un trešās personas reklāmas un analītikas sistēmas. Ja Jūs turpināt izmantot šo vietni Jūs dodat piekrišanu sīkdatņu savākšanai un uzglabāšanai savā ierīcē.