PREČU REALIZĀCIJA

ATTĪRĪSIM UN ATJAUNOSIM

90% preču, kas bojātas ugunsgrēkā un/vai, bija applūdinātas, un, ko cietušais īpašnieks uzskatīja par neatgriezeniski zaudētām, mums izdodas atjaunot. Protams, 90% neietilpst pilnībā vai daļēji sadegusi prece.

Katrai bojātai precei ir savi piesārņojuma veidi, un tas prasa individuālu pieeju tīrīšanai. Piemēram, mēs atšķiram trīs veidu kvēpus.

  • Olbaltumvielu, kas veidojas, sadegot gaļai vai taukiem.
  • Dabīgie, kas veidojas koka, celulozes un to saturošu priekšmetu sadegšanas rezultātā.
  • Sintētiskie, kas veidojas, sadegot materiāliem uz eļļas pamata. Tie ir mīkstie segumi, paklāji, drapējumi, plastmasas un mēbeles.

Katram no šim kvēpu veidiem ir unikāls raksturojums, kā arī speciālas ie-kārtas, attīrīšanas un tīrīšanas tehnoloģijas to apstrādei. Turklāt viens un tas pats kvēpu veids, piemēram, uz mīkstā dīvāna un uz klēpjdatora pra-sa dažādus instrumentus un metodes. Bet, kvēpu likvidēšana ir tikai puse no attīrīšanas darba. Jālikvidē smaka. Šeit nevar izmantot dezodorantus, jo tie

  • pirmkārt, maskē, nevis likvidē smaku,
  • otrkārt, dezodorantu smarža izgaist, un deguma smaka ir jūtama kā ie-priekš.

ikonka vnimanie 50x53Kompānijai LV GROUP ir nepieciešamās iekārtas un pieredze, lai neatgriezeniski likvidētu ne tikai kvēpu smakas,bet arī sliktas smakas no citām vielām.

Applūstot ar ūdeni, pastāv vairāki piesārņojuma veidi. Tas var būt ūdens ar putām ugunsgrēka dzēšanā, var būt ūdens ar reaģentiem, kad bojāta apkures sistēma, notekūdeņu kanalizācijas ūdeņi, vai gruntsūdeņi. Un katram no šiem applūdumiem ir savs attīrīšanas veids.

Tikai profesionāli sagatavoti speciālisti ar pieredzi un atbilstošām ie-kārtām, piemēram, LV GROUP speciālisti, spēj at-jaunot sabojāto preci.

Attīrīšanā pēc uguns iedarbības, dūmu vai kvēpu tīrīšanas process tiek veikts kā aprakstīts rakstā “Īpašuma atjaunošana pēc ugunsgrēka”, bet ir vairākas nianses. Piemēram, precei ir jāveic pirms pārdošanas tās sagatavošana.

Ja mantai ,kas domāta personiskai lietošanai vai biznesam pietiek at-griezt iepriekšējo veidu un funkcionalitāti, tad precei ,kas domāta pārdošanai jābūt kā pilnīgi jaunai. Piemēram, tai jābūt tīram, veselam un nebojātam iepakojumam, un, ja nepieciešams, jābūt pavaddoku-mentiem, instrukcijām, rūpnīcas sertifikātiem. To visu glabā kartona iepa-kojumos. Un papīri parasti cieš no applūšanas. Mūsu vakuuma žāvēšana atgriež iepakojumam un pavaddokumentiem sākotnējo preču izskatu.

Ja atjaunojam mēbeles vai citu preci ar komplektāciju, mēs pārbaudām komplektāciju. Vērojam, lai prece, kas nonāks līdz pircējam, būtu tāda pati kā no ražotāja.

Kā redzat, varianti un bojājumu pakāpes, preču veidi, ir ļoti daudz, tāpēc tos nav iespējams aprakstīt, pat nav iespējams uzskaitīt. Tāpēc, ja Jums notiek nelaimes gadījums ar preci, tad nekavējoties vērsieties pie profesionāliem preču restauratoriem un pirmspārdošanas saga-tavošanas speciālistiem kompānijā LV GROUP pa tālruņiem +371 67 262 636, viņi sniegs Jums bezmaksas konsultāciju, un , ja nepieciešams, ieradīsies un atjaunos preci.

Turklāt mūsu pārdošanas nodaļa var realizēt jūsu preci, par to lasiet rakstā “Preces realizācija”.

Mēs novēlam lai Jūsu prece vienmēr ir kārtībā, bet ziniet, ja jums būs va-jadzīga mūsu palīdzība, mēs vienmēr esam gatavi palīdzēt visu di-ennakti, arī svētkos un brīvdienās.

LV GROUP vienmēr ir viena zvana attālumā no jums.

Почистим и восстановим

        

Tālrunis: +371 67 262636
WhatsApp: +371 29 606 838
Esam: Linkedin, Facebook
Dzirkaļu iela 44, Rīga, LV-1057
Mēs izmantojam sīkdatnes
LV Group, izmanto sīkdatnes (cookies) un trešās personas reklāmas un analītikas sistēmas. Ja Jūs turpināt izmantot šo vietni Jūs dodat piekrišanu sīkdatņu savākšanai un uzglabāšanai savā ierīcē.