INDUSTRIJAS TĪRĪŠANA

IEKĀRTU UN PREČU TĪRĪŠANA

Smago un milzīgo iekārtu un tehnikas tīrīšana ir nepieciešama katram ražotājam, bet uzturēt lielu speciāla aprīkojuma arsenālu un speciālistus šajā nozarē ir dārgs prieks. Tikai ūdens lielgabals, smilšu strūklu attīrīšanas iekārta vai tīrīšanas iekārta ar sauso ledu ir ļoti dārgas . Un strādāt ar šīm ierīcēm vēl ir jāapmāca cilvēki. Kā arī lielas izmaksas ir šo iekārtu kopšana un remonts.

Tāpēc daudzi ražošanas uzņēmumi izmanto mūsu pakalpojumus.

Tas ir izdevīgi, jo tīrās iekārtas vienmēr tiek ekspluatētas ilgāk, darbojas efektīvāk, un tas nozīmē finanšu līdzekļu ekonomiju.

Visbiežāk mums ir jāattīra ražotāju rūpnieciskās iekārtas un prece

 • būvorganizācijās, kurām jānotīra to aprīkojums, celtņi, ekskavatori un cita tehnika.
 • kravu pārvadātāji pēc sarežģītiem reisiem,lai uzlabotu transporta un konteineru, dažkārt arī preču ārējo izskatu.
 • kuģu remontnieki pirms remonta uzsākšanas.
 • farmaceiti un pārtikas preču ražotāji.

Ja vēlaties notīrīt no

 • netīrumu, kvēpu, taukvielu uzkrājumiem kapacitātēs vai citā iekārtā;
 • dažādiem nosēdumiem pēc degšanas procesa: apdegumiem, pelniem, kvēpiem degšanas kamerās;
 • taukiem, mazuta, eļļas un citiem naftu saturošiem produktiem ražošanas līnijās un iekārtās;
 • rūsu, koroziju, aplupušas krāsas pēdām;
 • pelējuma un dažādu sēnīšu sugām;
 • pārtikas produktu atlikumiem ledusskapjos, refrižeratoros un citos pārtikas blokos;

Zvaniet pa tālruni

 +371 29 606 838    +371 67 262 636

Iekārtu un preču attīrīšanas veidi

1. Ķīmiskais paņēmiens

Lai notīrītu dažādas iekārtu virsmas. Tas ir sārmu, skābju vai citu ķīmisko vielu uzklāšana vai izsmidzināšana ar turpmāko to notīrīšanu.

Neiesakām veikt šādu tīrīšanu patstāvīgi, jo jāzin kādu ķīmisku līdzekli katrā konkrētajā situācijā jālieto.

Nezinot tehnoloģijas un efektīvas attīrīšanas metodes, nav iespējams pareizi izmantot tīrīšanas līdzekļus tā, lai iekārtas netiktu bojātas.

Pat, ja jūs nolemjat patstāvīgi veikt ķīmisko tīrīšanu, piezvaniet mums, un mūsu kompānijas LV GROUP (BMS Technologies) speciālisti palīdzēs orientēties plašajā ķīmisko līdzekļu daudzveidībā, un labprāt palīdzēs jums izvēlēties piemērotāko Jūsu vajadzībām.

2. Attīrīšana ar smilšu strūklu.

Lielisks veids, kā atbrīvoties no piesārņojumiem, uzsākot iekārtu remontu, ja nepieciešams noņemt vairākas krāsas slāņus, vai tās atlikumus, rūsu, koroziju, vai citus netīrumus, kas sakrājušies ar laiku.

Un mēs izmantojam smilšu strūklu, lai to iztīrītu.

Šajā gadījumā tiek izmantota smilšu strūklas attīrīšanas iekārta.

Tajā caur noteiktu sprauslu, zem augsta spiediena, tiek padots gaisa un smilšu maisījums. Smiltis ar spēku atsitās pret attīrāmo virsmu, sagraujot netīrumus, bet gaiss tos aizpūš. Smilšu graudainums, spiediens un sprauslas forma ir atkarīga no apstrādājamā materiāla un piesārņojuma vielas. Tā ir saudzīga attīrīšanas metode, kas ļauj attīrīt virsmu ātri un ekonomiski.

3. Attīrīšana ar sauso ledu.

Ja nepieciešams attīrīt iekārtas no kvēpiem, netīrumiem, sveķiem, krāsām, līmēm, eļļām un citiem piesārņojuma veidiem, tad tās ar sauso ledus tīrīšanu tiek attīrītas kā nekad agrāk. Tā ir dārgāka tīrīšanas metode, bet arī efektīvāka. Turklāt, ja pēc smilšu strūklas paliek daudz nostrādātas smilts, kas jānoņem pēc apstrādes, tad šķidrais ledus uz attīramās virsmas pārvēršas gāzē un izgaist, neatstājot sekundāro piesārņojumu.

Šis attīrīšanas veids nebojā attīrīto virsmu pat mikroskopiskos apmēros. Apstrādā detaļas pat grūti pieejamās vietās.

Šīs metodes priekšrocība ir arī tāda, ka to var izmantot elektroiekārtu attīrīšanai: pēc attīrīšanas uzreiz var pieslēgt elektrotīklam.

4. Hidrodinamiskais attīrīšanas paņēmiens.

Šo metodi mēs izmantojam galvenokārt transportlīdzekļu, būvtehnikas un iekārtu, kā arī dažādu tvertņu, rezervuāru, konteineru tīrīšanai.

Piesārņojumu noņemšana, pat no sarežģītām un grūti pieejamām virsmām ar jaudīgu ūdens strūklu līdz 3000 Bar.

Šādu darbu veikšanai mums ir specializēta augstspiediena iekārta, sūkņi un liels uzmavu komplekts, kas paredzēts dažādiem attīrīšanas veidiem.

Mūsu uzņēmums attīra jebkuru rūpniecības iekārtu izmantojot savu ilggadīgo pieredzi, darbu veikšanas metodiku un pašizmaksas.

Mūsu profesionālisma izpausmes veidi:

 • rūpnieciskās nozīmes attīrīšanas iekārtās izmantojam ķīmiskās vielas un progresīvas tehnoloģijas, kas nekaitē personāla veselībai, nekaitē apstrādājamai iekārtai, nepārkāpj darba normas, un nekaitē apkārtējai videi.
 • чистим оборудование и товарuzņēmuma “LV GROUP” eksperti, kuriem ir ilggadīgs stāžs darbā ar dažādām piesārņošanām, dažādās nozarēs, izvēlēsies vissaudzīgāko attīrīšanas variantu un kvalitatīvi likvidēs piesārņojumus tieši ar tiem atļautajiem reaģentiem, kuri darbojas maksimāli efektīvi.
 • Kompānijas LV GROUP tehniskie darbinieki izstrādā un saskaņo ar pasūtītāju optimālo darbu veikšanas variantu, un sastāda to izpildes grafiku. Mēs zinām, ka uzņēmuma dīkstāve ir personāla un aprīkojuma dīkstāve, bet tie ir neplānoti finanšu zaudējumi.

Iekārtas attīrīšanas process vienmēr atšķiras no jebkura iepriekš veiktā procesa un sastāv no vairākiem posmiem. Pat, ja mēs šajā uzņēmumā veicām tīrīšanu iepriekš, mūsu uzņēmuma ražotnes meistars iepazīstas ar iekārtu, mehānismiem vai ražošanas līniju, kas jāattīra. Pat tad, ja iekārta ir iepriekš tīrīta vairākas reizes, tai ir neatkārtojami piesārņojumi, kā arī papildu nolietojums, kas jāņem vērā attīrīšanas procesā, jo sarežģītas iekārtas ne tikai jānotīra,bet tās nedrīkst sabojāt un iekārtām jāstrādā vēl labāk kā pirms tīrīšanas.

Pamatojoties uz to, meistars saskaņo darba plānu ar pasūtītāju un tiek noteikti tīrīšanas līdzekļi.

Atsevišķos gadījumos pasūtītāja ērtībām mēs veicam savu darbu vakarā, nakts laikā, kā arī brīvdienās un svētku dienās.

Ja ražošana dotajā uzņēmumā ir nepārtraukts process, tad šādos gadījumos mēs varam veikt savu darbu, nepārtraucot to.

APRĪKOJUMA ATTĪRĪŠANAS IZMAKSAS

Tas ir visbiežāk uzdotais jautājums no klientiem, kas vēlas pasūtīt pie mums rūpnieciskās tīrīšanas pakalpojumus. Katra uzņēmēja pašsaprotama vēlēšanās ir kvalitatīvs darba izpildījums ar minimālām izmaksām.

Bet lēti – tas ir lēti, tāpēc skops maksā divreiz.

Ir dažādas ražotnes, dažādi ekspluatācijas nosacījumi, un ir nepieciešamas dažādas attīrīšanas pakāpes. Pat divām vienādām iekārtām var būt dažāda piesārņojuma pakāpe un dažādi nolietojumi. Tāpēc bez izbraukšanas uz vietu pat pieredzējušam speciālistam nav iespējams noteikt nepieciešamā darba apjomu.

Tikai pēc iepazīšanās uz vietas ar attīrīšanas tehnisko uzdevumu un iekārtu iepriekšēju apskati, tehniskais speciālists varēs sastādīt tāmi un nosaukt nepieciešamo darbu apmaksu.

Tīra ražošana, tā nav dīvāna tīrīšana, un divi spilveni uz tā, ko var izpildīt jebkura meitene. Notīrīt mašīnas, darbgaldus un mehānismus labāk uzticēt pieredzējušiem speciālistiem, kas var ne tikai veikt savu darbu, bet arī novērtēt nepieciešamo laika periodu tā izpildei, lai strādātu stingri pēc grafika un ,lai uzņēmumam nebūtu dīkstāves.

Очистка оборудования до и после

        

Tālrunis: +371 67 262636
WhatsApp: +371 29 606 838
Esam: Linkedin, Facebook
Dzirkaļu iela 44, Rīga, LV-1057
Mēs izmantojam sīkdatnes
LV Group, izmanto sīkdatnes (cookies) un trešās personas reklāmas un analītikas sistēmas. Ja Jūs turpināt izmantot šo vietni Jūs dodat piekrišanu sīkdatņu savākšanai un uzglabāšanai savā ierīcē.