INDUSTRIJAS TĪRĪŠANA

CIETO VIRSMU TĪRĪŠANA

tvjordaja poverhnostjPiebraucamie ceļi, nožogojumi, ietves, sienas, kāpnes un grīdas ar cietu segumu var būt viena no iespaidīgākajām jūsu biznesa, darba telpas vai mājas īpatnībām, kas veido attiecības gan ar partneriem, gan darba kolektīvā, gan ģimenē.

Periodiskā tīrīšana, pulēšana, marķēšana un hermetizācija ir svarīga ne tikai ārējam izskatam un labam noskaņojumam, bet arī šo virsmu aizsardzībai un ilgai kalpošanai.

Laika gaitā lielākā daļa apgabalu ar cietām virsmām uzkrāj putekļus, dubļus, pelējumus un citus netīrumus, rada nepievilcīgu skatu un auru. Tas ne tikai būtiski pasliktina skatu, bet arī nelabvēlīgi ietekmē attieksmi pret vadītāju, un viņa attieksmi pret biznesu, ar ko viņš nodarbojas.

Iedomājieties, ka Jūs pirmo reizi dodaties uz kāda uzņēmuma biroju. Uz sienām – grafiti, uz pakāpieniem – dubļi un plankumi, durvis notraipītas... Vai jums būs vēlme sadarboties ar kompāniju, kuras ēka un apkārtne nav sakopta, ja viņu konkurentu birojs un tā apkārtne izskatās teicami?

Īpaši tas attiecas uz ēku īpašniekiem, kuri vēlas saņemt lielu naudu par telpu nomu.

ikonka vnimanie 50x53Skaisti sakopta ēka var padarīt jūsu biznesu mirdzošu.

Tīrības, sausuma un cieto pārsegumu uzturēšana kārtībā ir būtiska plaukstoša biznesa daļa, kā arī drošas un veselīgas vides veidošana jūsu klientiem, nomniekiem, darbiniekiem, viesiem vai ģimenei.

Tīram vertikālās, horizontālās un slīpas cietās virsmas.

Ja vēlaties notīrīt

 • pagraba, cokola, bēniņu, stāvu plātnes un pārsegumus;
 • jumta un/vai ūdens notekas no jebkura materiāla un jebkuras formas;
 • kāpnes un citas dažādas nozīmes būvkonstrukcijas;trebuetsja ochistka kr
 • stāvvietas, garāžas, autostāvvietas, auto mazgāšanas vietas, sabiedriskā transporta pieturas;
 • žogus un nožogojumus; tīram visu, ieskaitot grafiti likvidāciju;
 • ietves no jebkādiem materiāliem un piebraucamos ceļus;
 • grīdas, klājus, pārklājumus;
 • kuģu korpusus, iekārtas un autotransportu;
 • un daudz ko citu:

Zvaniet pa tālruni +371 67 262 636 un mēs palīdzēsim jums. Pirmā cieto virsmu tīrīšanas speciālista izbraukšana un konsultācija, kā arī veicamo darbu vērtības aprēķins – BEZMAKSAS.

Mūsu modernais aprīkojums ļauj attīrīt šādas virsmas:

 • betona, dzelzsbetona konstrukcijas un cementa klonu;
 • ķieģeļu virsmas,kas pārklātas ar apmetumu;
 • ocisaem poverhnostj krmarmora, granīta un citas dabīgo materiālu virsmas;
 • mozaīkas flīzes, terrazzo (betona mozaīkas grīdas);
 • kaļķakmeni, šūnakmeni;
 • keramikas flīzes un porcelānu, vinila un plastmasas kompozīcijas mate-riālus;
 • koka,
 • stikla,
 • asfalta segumus;
 • citas vertikālas, horizontālas, slīpas, mazas un lielas virsmas.

Ar mūsu daudzveidīgo attīrīšanas paņēmienu palīdzību novācam dubļus, rūsu, krāsu, eļļu un baktērijas. Atjaunojam cietās virsmas līdz sākotnējam stāvoklim. Mēs izmantojam ekoloģiski tīrus attīrīšanas līdzekļus. Visi darbi ir licencēti un apdrošināti. .

Mūsu rīcībā ir pasaules līmeņa prakse, metodika un vismodernākās iekārtas, kas ļauj ātri, kvalitatīvi un ar garantiju veikt cieto virsmu tīrīšanu ar vismūsdienīgākajām iekārtām un par summu, kas nekaitē pasūtītāja budžetam.

LV GROUP cieto virsmu attīrīšanas speciālistiem ir pieredze, kā novērtēt un noteikt pareizu katras virsmas tipa darbu veikšanas veidu. Mēs izmantojam specializētas cieto virsmu apstrādes sistēmas, lai panāktu iespaidīgus rezultātus. Mūsu modernās tīrīšanas iekārtas un ekoloģiski tīrie tīrīšanas līdzekļi ir garantija, ka jūsu virsmas tiks atjaunotas un saglabās nevainojamu izskatu, bez riska cilvēkiem un apkārtējai videi.

Atkarībā no virsmas, piesārņojuma pakāpes un citiem faktoriem, attīrot cietas virsmas LV GROUP rīcībā ir iekārtu arsenāls:

spisok BMS oborudovanija

Var lietot arī citas iekārtas, kuru uzskaitījums aizņems vairāk rindu nekā šis raksts

Katrā situācijā mūsu speciālists, nosakot virsmas faktūru un piesārņojuma pakāpi, sastāda darbu plānu.

Tā var būt vienkārša cietā virsmas tīrīšana. Piemēram, svaigs grafiti uz labi apgaismota dzelzsbetona žoga, kas tika uzkrāsots pirms dažām dienām. Šeit grafiti tiks likvidēts ar smilšu strūklas palīdzību un pēc tam virsma pārklāta ar speciālu šķīdumu, kas atgrūž krāsu, lai novērstu atkārtotu vandālismu.

Var būt sarežģīta tīrīšana. Piemēram, slēgtā telpā sāka veidoties sēnīte uz delikātām virsmām. Šajā situācijā ir nepieciešams sākotnēji noteikt sēnītes veidošanās iemeslus. Visbiežākais iemesls ir aizsērējusi ventilācija, kas vispirms jāiztīra. Par to vairāk lasiet lapā «Ventilācijas attīrīšana».

Iespējams, būs nepieciešama arī infrasarkanā diagnostika, lai noteiktu tukšumu starp nesošajām konstrukcijām un attīrāmo virsmu, jo atslāņotā virsma var nokrist, un pelējuma un sēnītes likvidācija būs bezjēdzīga.

Un tikai pēc tam var notīrīt virsmu no sēnītes pelējuma veidošanās.

Tikai apmācīts speciālists ar darba pieredzi un pazīstot iekārtas spēj pareizi novērtēt situāciju, un piedāvāt visefektīvāko darbu plānu, neapgrūtinot pasūtītāja budžetu.

LV GROUP pievērš unikālu un īpašu uzmanību, kas nepieciešams, lai panāktu vislabāko rezultātu, lai atgūtu virsmu sākotnējo stāvokli, saglabātu ilgmūžību un drošību. Turklāt mēs saglabājam apkārtējās vides tīrību.

Ja Jums radās jautājumi, zvaniet mūsu konsultantam pa tālruni

+371 67 262 636, un viņš informēs jūs par cieto virsmu tīrīšanu.

LV GROUP

Privātuma politikaKas ir sīkdatnes?

© BMS Baltic. All Rights Reserved

        

Tālrunis: +371 67 262636
WhatsApp: +371 29 606 838
Esam: Linkedin, Facebook
Dzirkaļu iela 44, Rīga, LV-1057
Mēs izmantojam sīkdatnes
LV Group, izmanto sīkdatnes (cookies) un trešās personas reklāmas un analītikas sistēmas. Ja Jūs turpināt izmantot šo vietni Jūs dodat piekrišanu sīkdatņu savākšanai un uzglabāšanai savā ierīcē.