ATGŪŠANA PĒC UGUNS BOJĀJUMU

ĪPAŠUMA ATJAUNOŠANA PĒC UGUNSGRĒKA.

Atjaunojam mantu, kas cietusi no ugunsgrēkā.

 • Dzīvojamās, biroja, ražošanas un noliktavu telpas.
 • Iekārtas un gaisa novadi.
 • Korpusa mēbeles.
 • Mēbeles un apģērbs.
 • Produkti, zāles, kosmētika.
 • Elektronika.
 • Preces.
 • Dokumenti.

Papildus sniedzam iespēju izmantot uzglabāšanas telpas un palīdzību atjaunotās preces realizācijā.

Atjaunojam dzīvojamās, biroja, ražošanas un noliktavu telpas.

Veicam ēku rekonstrukcijas laikā būvmontāžas darbus un apdares dar-bus, kā arī

 • Elektromontāžas darbus.
 • Santehniskos darbus.
 • Galdniecības darbus.

Par to vairāk lasiet mūsu tīmekļa lapā Remontdarbi

Iekārtas un gaisa novadi.

Par ventilācijas sistēmas gaisa novadu tīrīšanu lasiet speciālajā rakstā šajā vietnē.

Par iekārtu tīrīšanu un ģeneratoru tīrīšanu lasiet arī attiecīgos rakstos mūsu tīmekļa vietnē.

KORPUSA MĒBELES

ikonki mebelj skaf stol

Pēc mēbeļu sausināšanas nepieciešama tās atjaunošana un/vai rekonstrukcija.

Mēbeles var būt cietušas no uguns, un, ja šie bojājumi nav dziļi vai nav nozīmīgi, tad šīs daļas tiek noslīpētas ar speciālu iekārtu palīdzību. Slīpēšanas laikā tiks noņemtas arī smakas. Tālāk veicam sarežģītākus restaurācijas darbus, kuru mērķis ir padarīt šīs vietas neredzamas.

Ja mēbeles ir bez deguma vietām, ir cietušas no dūmiem un ir pārklātas tikai ar dūmiem, tad tas ir cits tīrīšanas veids.

Dūmi sastāv no gāzēm, mikroskopiskām koku gudronu un sīciņām oglekļa daļiņām (pelniem, kvēpiem utt.), kas var viegli iekļūt jebkuros porainos materiālos (piemēram, koks un apšuvums) un radīt nopietnus zaudējumus.

Kvēpi atstāj skābes plēvi uz visām virsmām, uz kurām tie ir nosēdušies. To ir grūti likvidēt. Patiesībā pat neliela dūmu saskare ar mēbelēm pastiprina šo virsmu sagraušanu.

Tāpēc galvenais uzdevums, tīrot mēbeles pēc ugunsgrēka, ir kvēpu novākšana. Lai to izdarītu:

 • Ar putekļusūcēju vajag apstrādāt mēbeles no ārpuses un no iekšpuses. Turklāt mājsaimniecības putekļsūcējs nespēj noturēt mazākās kvēpu daļiņas, tās iepūtīs istabā atpakaļ un tās izklīdīs pa visu istabu.
 • Noberzt ar speciālu ķīmisku sūkli, lai noņemtu kvēpu atliekas un iztīrīt poras,kur kvēpi jau paspējuši iekļūt.
 • Viegli noberzt ar speciālu eļļainu ziepju audumu un koka tīrīšanas līdzekļiem.
 • Pēdējais posms – noslaucīt ar mitru audumu un ļaut izžūt gaisā ar pazeminātu mitrumu.

Kastu iekšējām daļām, skapjiem un tamlīdzīgas mēbeļu daļas nav pārklātas ar aizsarghermētiķi vai laku un tāpēc ir vairāk neaizsargātas pret dūmu vai kvēpu iedarbību, salīdzinot ar mēbeļu ārējām virsmām.

Tīrot neaizsargātās koka virsmas, vispirms ar sausu sūkli notīram sadalījušos kvēpus un pēc tam noslaukām ar audumu, kas samērcēts piemērotā attīrīšanas šķīdumā. Pēc tam noskalojam ar tīru ūdeni un mazliet noslīpējam ar smalku smilšpapīru, kamēr visi kvēpu traipi pazūd.

MĪKSTĀS MĒBELES

Lielākajā daļā gadījumu pēc iedarbības ar uguni sabojātais mēbeļu apšuvums jānomaina. Tomēr, ja dīvānu, krēslu vai citu vietu apšuvums ir guvuši tikai nelielus bojājumus no kvēpiem un sodrējiem, mēs to varam restaurēt līdz sākotnējam labam stāvoklim.

Tīram dūmu iedarbībā bojātas ādas mēbeles:

 • Savācam ar specializētu putekļsūcēju visus uz ādas nosēdušos kvēpus un citas atliekas.
 • ikonki mebelj divanApstrādājam ādas virsmas ar atbilstošu ādas kondicionētāju un rūpīgi noslaukām ar tiem virsmu.
 • Apstrādājam ar ādai domātu aerosolu.
 • Attīram ādu no visām vielām un ļaujam tai izžūt gaisā.

Specifiskos gadījumos veicam tvaika tīrīšanu, kas noteiktos apstākļos glābj ar kvēpiem un sodrējiem bojātās ādas mēbeles.

Āda ir smalks un grezns materiāls, kas prasa saudzīgu attieksmi. Ja gribēsiet tīrīt ādas virsmas paši, tad jābūt uzmanīgiem, lai to nepadarītu pārāk mitru vai neradītu skrāpējumus uz plānās virsmas, mēģinot notīrīt ar dūmiem bojātas mēbeles.

Specializētā tīrīšanas iekārta no tīrīšanas speciālistiem ir labākā likme.

Tīram ar dūmiem bojātas mēbeles,kas pārvilktas ar audumu:

 • Ja iespējams bez bojājumiem noņemt audumu no mēbelēm – mēs to noņemam un veicam ķīmisko tīrīšanu, izžāvējam un apvelkam mēbeles pa jaunam. Šādi restaurēta mēbele izskatās kā jauna.
 • Ja audumu noņemt nav iespējams, piemēram, strādājot ar ar an-tikvārajām mēbelēm, tad vispirms veicam tīrīšanu ar putekļsūcēju, novācot birstošos kvēpus. Pēc tam apsmidzinām ar speciāli šim nolūkam paredzētu vielu visu auduma virsmu. Pēc 24 stundu iedarbības putekļsūcējs savāc atlikušos produktu, un, ja vajag, atkārtojam šo pro-cesu vairākas reizes.

Šķiedras auduma apvalkā “aiztur” dūmu smaku, un tās var lēni izdalīt dūmu un kvēpu smaku, piesārņojot gaisu. Tāpēc pat tad, ja auduma apvalks izskatās labi, pārliecināmies, ka esam rūpīgi notīrījuši apšuvumu, lai atbrīvotos no kaitīgām kvēpu daļiņām.

Pēc tīrīšanas pabeigšanas, ja nepieciešams, telpā, kur atrodas bojātās mēbeles, mēs uzstādām ozona ģeneratoru un tīram gaisu.

Pēc vairāku stundu šāda ģeneratora darbības, ozona (gāze, kas satur skābekļa papildu atomu) pievienojas molekulu smārdam un restrukturē tās molekulās, kuras nerada smaku.

Pēc tā sauktā oksidēšanās procesa beigām nedrīkst būt nekādu dūmu palieku uz mēbelēm.

ikonka vnimanie 50x53Dūmu smakas likvidācija ir daļa no SIA “LV GROUP SERVISS” mēbeļu attīrīšanas un restaurācijas profesionālā procesa.

APĢĒRBS

ikonka odezdaApģērbu, gultas veļu un citus tekstilizstrādājumus bieži var glābt pēc ugunsgrēka ar attiecīgo ķīmisko tīrīšanu un dezinfekciju.

Bet, ja audums kaut kur apdedzis, mēs iesakām utilēt tādus izstrādājumus.

Lai gan mūsu speciālisti paši neko neutilē, tikai iesaka, bet, šķirojot bērnu lietas, iesakām vecākiem izturēties stingrāk pret bērnu lietu saglabāšanu. Tas ir saistīts ar to, ka apģērbs, kuram ir būtisks bojājums ugunsgrēkā, ir kaitīgo vielu izplatītājs, kas negatīvi ietekmē veselību ilgstošā kontaktā.

Lētāk ir taupīt uz zālēm nekā uz bērnu lietām. Tikai pieredzējis speciālists var noteikt, kādām lietām kāda ķīmiskā tīrīšana vai papildus apstrāde jāveic un kādas lietas labāk utilizēt.

Mūsu pieredze rāda, ka 100% poliesteru audumi nav atjaunojami, tāpēc mēs atsevišķi par to brīdinām saimniekus. Par citām grūti atjaunojamām lietām varat uzzināt, zvanot mums pa tālruni +371 67 262 636.

PRODUKTI, ZĀLES, KOSMĒTIKA

Produkti, kas nebojājas,kas pakļauti siltuma, dūmu un ugunsgrēka ietekmei.

ikonka lekarstva i kosmetika

Bez pretenzijām tiek likvidēti visi produkti, kas glabājas konteineros un citā gaisa necaurlaidīgā iepakojumā, piemēram, kartonā, auduma vai plānos plastmasas maisiņos.

Bet kā ar ēdienu burkās vai pudelēs?

Var likties, ka aizzīmogotais ēdiens nav sabojājies. Bet, ja šie priekšmeti bija tuvu ugunij, tie vairs nav izmantojami.

Nedrīkst riskēt, augstā temperatūra var aktivizēt baktērijas, kas izraisa pārtikas bojājumus vai rada nevēlamu garšu, pat ja pudeles vai burkas nav bojātas ugunsgrēka laikā. Toksiskie tvaiki var piesārņot pārtiku caur hermētiskajām stikla burkām un alumīnija traukiem.

Apskates laikā mūsu speciālisti, pat pie vismazākajām aizdomām iesaka utilizēt jebkuru pārtikas produktu, kas ir aizvērts vai nav aizvērts, ja iespējams, ka tie varētu būt stājušies mijiedarbībā ar indīgām vielām ugunsgrēka laikā.

Ledusskapji un saldētavas.

Dažreiz atdzesētos un sasaldētos produktus var glābt pēc ugunsgrēka. Pat tad, ja elektrība atslēgta, labi noslēgts ledusskapis var uzglabāt ēdienu drošā temperatūrā apmēram 4 stundas. Ja tie ir profesionāli ledusskapji, tad atslēgtā stāvoklī produkti var tikt saglabāti ilgāk un pakļauti mazākajai kvēpu un sodrēju ietekmei.

Ja ledusskapis nav bojāts ugunsgrēkā, mūsu eksperti rūpīgi novērtē produktu stāvokli uz kaitīgo vielu ietekmi.

Ja viņi saskaras ar jebkuru no šīm problēmām, tad bez ierunām likvidē produktus:

 • Ledusskapī smaržo pēc dūmiem.
 • Kvēpi iekļuvuši ledusskapī.
 • Pēc ugunsgrēka ledusskapis ir bijis atslēgts no strāvas padeves, un pārtikas temperatūra pārsniegusi 40 grādus ilgāk par divām stundām.
 • Produktiem ir savāda smarža.
 • Produkti saldētavā daļēji atsaldējušies.

Zāles un kosmētika

Aptieciņa un kosmētika - svarīgas vietas pārbaudei pēc ugunsgrēka. Mūsu komanda rūpīgi apskata zāles un kosmētiku, kas glabājas tur, un pārbauda vai nav siltuma, kvēpu, putekļu vai citu bojājumu iedarbības pazīmes.

Ja kaut kas no zālēm vai kosmētikas ir deformējies augstas temperatūras iedarbībā vai ir apogļojies, tas nekavējoties jālikvidē.

ELEKTRONIKA.

ikonka elektronika testerKad mājās vai darbavietā notiek ugunsgrēks, liesmas un dūmi ietekmē gandrīz visu, kas atrodas telpās, ieskaitot datorus, televizorus, telefonus, pultis, sadzīves tehniku un citu elektroniku. Elektronika dūmu ietekmē bez tīrīšanas vairumā gadījumu nav piemērota lietošanai, jo kvēpu daļiņas nosēžas uz mikroshēmām, notiek īssavienojums. Taču LV GROUP meistari šādus sīkrīkus var atjaunot.

Kā dūmi var sabojāt elektroniku?

Dūmi var sabojāt elektroniku vairākos veidos:

 • Melna plēve: dūmi var iekļūt visās elektronikas daļās, atstājot melnu plēvi iekšējās detaļās. Šī melnā plēve rada izolējošu efektu, palielina pretestību, kas noved pie pārkaršanas un sadegšanas.
 • Magnētiskais lādiņš: dūmi ietver sevī magnētisko lādiņu - to, ko daudzi cilvēki var neaptvert. Šis magnētiskais lādiņš var izraisīt īssavienojumu elektrības padeves ķēdē. Tas var notikt ar televizoriem, datoriem, sadzīves ierīcēm un jebkuru citu elektroniku.
 • Skābums no kvēpiem: kvēpi, kas nosēžas ne tikai ārpusē, bet arī elektronisko ierīču iekšienē ir ļoti skābi. Skābums var ne tikai pasliktināt ārējo izskatu, bet arī radīt tūlītēju bojājumu, kas nav pakļauts garantijas remontam.

LV GROUP komanda ir lietas kursā , kā likvidēt šos 3 iedarbības veidus, kas radušies ugunsgrēka ietekmes rezultātā uz elektroniku.

Kvēpu notīrīšana no elektronikas

Mūsu elektronikas restaurācijas speciālisti ir eksperti ierīču, datoru un citas elektronikas lietošanas laika pagarināšanas jomā pēc bojājumiem no dūmiem, un tiem ir nepieciešamās iekārtas darbu veikšanai.

Labākais, ko varat darīt patstāvīgi:

Svarīgas lietas datorā ir novietotas cietajā diskā.

Mēģiniet izņemt cieto disku un pārsūtīt datus uz citu datoru.

Pēc tam mūsu profesionālis var strādāt pie datora pārējo daļu saglabāšanas, notīrot datoru no dūmiem un kvēpiem, lai pēc tam to atkal varētu izmantot.

Televizorus ir labāk izslēgt no tīkla un atstāt izslēgtus.
Ja televizors paliek ieslēgts līdz pienācīgai tīrīšanai, tas var novest pie īssavienojuma un neatgriezeniska bojājuma, bet speciālists veiks tīrīšanu tādā veidā, lai izvairītos no neatgriezeniska bojājuma.

Ar citu elektroniku , kas cietusi no no ugunsgrēka, rīkojieties tieši tāpat kā ar televizoru - atvienojiet tos no barošanas, atstājiet tos pilnīgi izslēgtus un pēc tam izsauciet profesionāļus. Ja to ieslēdzat, pirms tie tiek attīrīti, tas var izraisīt neatgriezenisku bojājumu. Tomēr profesionālis var to notīrīt, lai novērstu bojājumus.

Atstājiet to profesionāļiem

Ierīces, televizori, datori un cita elektronika ir vieni no vērtīgākajiem ak-tīviem gan mājā, gan biznesā. Jūs varat mēģināt patstāvīgi notīrīt savu elektroniku, bet, ja jums tas neizdosies, tad visticamāk saņemsiet neatjaunojamus sīkrīkus.

Ja jūs uzticēsieties mūsu profesionāļiem, viņi var ietaupīt jums daudz naudas ilgtermiņa perspektīvā, jo viņi ar lielāku varbūtību var glābt jūsu elektroniku un izvairīties no dārgām izmaksām remontam vai nomaiņai.

PRECES

Ja ugunsgrēkā cietusi pārdošanai sagatavota prece, mēs palīdzēsim to atjaunot.

Papildus sniedzam telpas cietušās preces uzglabāšanai un palīdzību at-jaunotās preces realizācijā.

Mēs atjaunojam iekārtas,mēbeles,apģērbu,mājas un profesionālo elektroniku (par to lasiet augstāk šajā rakstā), kā arī tiek atjaunoti:

 • ikonka tavarAizkari un žalūzijas;
 • Veļa , mīkstās un citas rotaļlietas;
 • Velosipēdi un cita sporta tehnika;
 • Grāmatas, dokumenti un fotogrāfijas;
 • Instrumenti un inventārs;
 • Kristāls un juvelierizstrādājumi;
 • Porcelāns, fajanss un keramika;
 • Paklāji un tekstils.

ikonka vnimanie 50x53Pēc atjaunošanas pabeigšanas saturu iepako un var uzglabāt mūsu aizsargājamā noliktavā.

DOKUMENTI

Skatiet tīmekļa lapu mūsu vietnē Dokumenti.

LV GROUP

LV GROUP mēs izmantojam aprīkojumu, kas nepieciešams profesionāļiem māju, uzņēmumu un mantas pareizai atjaunošanai pēc ugunsgrēka vai ūdens iedarbības bojājumiem.

 +371 29 606 838    +371 67 262 636

        

Tālrunis: +371 67 262636
WhatsApp: +371 29 606 838
Esam: Linkedin, Facebook
Dzirkaļu iela 44, Rīga, LV-1057
Mēs izmantojam sīkdatnes
LV Group, izmanto sīkdatnes (cookies) un trešās personas reklāmas un analītikas sistēmas. Ja Jūs turpināt izmantot šo vietni Jūs dodat piekrišanu sīkdatņu savākšanai un uzglabāšanai savā ierīcē.