ATGŪŠANA PĒC UGUNS BOJĀJUMU

TELPU UN TUR ATRODOŠOS MANTU ŽĀVĒŠANA PĒC IEDARBĪBAS AR ŪDENI

Pēc ugunsgrēka dzēšanas vai avārijas, telpai un mantai parasti tiek no-darīts papildus kaitējums no ūdens un no vielām,kas tika izmantotas ugunsgrēka lokalizācijai.

Lai novērstu pūšanas procesa sākšanos, (kas sākas jau pēc 12 stundām) vai pelējuma parādīšanās, konstrukcijas vispirms jāizžāvē un jāstabilizē, lai novērstu turpmāku bojāšanos.

LV GROUP atjaunošanas dienests ir licencēta organizācija un var pilnībā veikt sausināšanas procesu jūsu mājā, dzīvoklī vai biznesa telpās pēc ugunsgrēka, avārijas un pēc citām stihiskām nelaimēm

Zvaniet, un 2 stundu laikā mēs varam sākt atjaunošanas darbus

 +371 29 606 838    +371 67 262 636

Ja bojājumi ir radušies ūdens iedarbības rezultātā, tūlītējai darbībai ir izšķiroša nozīme. LV GROUP  profesionāļi nekavējoties reaģēs un izmantojot mūsdienīgas iekārtas un metodes ,likvidēs lieko ūdeni. Viņi rūpīgi kontrolē un dokumentē sausināšanas procesu, lai pārliecinātos, ka īpašums ir izžāvēts pareizi un kvalitatīvi.

SAUSINĀŠANAS PROCESS: KAITĒJUMA ATJAUNOŠANA PĒC ŪDENS IEDARBĪBAS

Katra situācija ar ūdens bojājumiem nedaudz atšķiras un prasa unikālu risinājumu, bet kopējais process paliek tas pats. Tālāk uzskaitītie soļi ilus-trē mūsu procesu “tipiskai” avārijai, kas saistīta ar uguns un ūdens iedar-bības bojājumiem.

Cietušā vai apdrošināšanas kompānijas zvans

Sausināšana un atjaunošana sākas ar jūsu telefona zvanu mums. Ārkārtas zvanus mēs pieņemam 24 stundas diennaktī, arī svētku dienās un brīvdienās ,un mūsu speciālisti ir gatavi ierasties notikuma vietā.

ikonka vnimanie 50x53Ja jums ir darīšana ar bojājumiem ūdens iedarbības rezultāta, tūlītējai reakcijai ir izšķiroša nozīme. Aizkavēšanaš tikai uz dažām stundām var ievērojami palielināt zaudējuma nopietnību.

LV GROUP specializējas sausināšanā un cīņā ar ūdens iedar-bības bojājumiem.

Mēs esam vadošais uzņēmums Latvijā, kurš veic atjaunošanas pro-cesus ugunsgrēku un ūdens iedarbības seku likvidācijā.

Apskate un zaudējumu novērtēšana

Pirms telpas žāvēšanas uzsākšanas nosakām zaudējumu apjomu, sastādam aktu, ja tas nepieciešams apdrošināšanas kompānijai, un arī,lai izstrādātu attiecīgu rīcības plānu.

osmotr ocenka userbaPēc tam mūsu speciālisti nosaka ūdens stāvokļa kategoriju un klas-ifikāciju drošai sausināšanai, atbilstoši nozaru specifikācijām. Ūdens piesārņojuma veids ietekmē konkrētus sausināšanas un atjaunošanas procesus.

Meistari maksimāli iznes mēbeles, aprīkojumu tehniku un citu mantu, lai novērstu virsmu sadalīšanos, rūsas vai plankumu izveidošanos uz mēbelēm. Tiek iznesti visi paklāji, dokumenti un vērtīgas lietas.

Ja nepieciešams pārvest mantas vai preci no cietušajām telpu, mēs varam organizēt izvešanu, lai drošāk saglabātu lietas, vai preci. Mantas, lietu un vērtību glabāšanai mums ir labi apsargāta noliktava.

Ūdens savākšana

Ūdens savākšanas posms no telpām.

Augsti kvalificēti speciālisti uzsāks ūdens savākšanas procesu praktiski uzreiz.

Atkarībā no ūdens daudzuma, var tikt izmantoti jaudīgi sūkņi. Šis solis palīdz samazināt ūdens savākšanas laiku un novērš bojājumus, kas var rasties pelējuma rezultātā.

Mūsu profesionāļi apskata mīkstās mēbeles, paklājus un nosa-ka,vai pēc žāvēšanas tos var saglabāt, vai arī tie jāutilizē.

Ūdens savākšanas iekārta

 • Mitruma mērītāji, higrometri un citi mērinstrumenti mitruma daudzuma noteikšanai.
 • Infrasarkanās kameras palīdz atklāt “slēptos” ūdeņus aiz sienām un griestiem.
 • Iegremdējamie un gāzes sūkņi tiek izmantoti augsta līmeņa ūdens pārsūknēšanai.
 • Izplūdes ierīces nodrošina efektīvu ūdens izņemšanu.

Sausināšana un nosusināšana

Pēc ūdens savākšanas grīdas un sienas var izskatīties sausas, bet pataustot tās joprojām ir mitras. Lielākā daļa būvmateriālu, piemēram, ģipša kartons un koks, ir poraini un saglabā ievērojamu ūdens daudzu-mu, lai gan izskatās sausi. Atlikušais ūdens porās izraisa šo materiālu deformāciju, uzbriešanu vai bojāeju, kā arī var radīt pelējuma veidošanos.

Tiešā sausināšana

oborudovanie dlja udalenie vodiProfesionāļi LV GROUP kontrolēs temperatūru un relatīvo mitru-mu, lai savāktu atlikušo mitrumu. Tiek izmantotas specializētas iekārtas, tai skaitā rūpnieciskie gaisa dzinēji un gaisa nosusinātāji, lai noņemtu ūdeni, ko aiztur būvmateriāli, un citu grūti pieejamu mitrumu. Darbinieki rūpīgi sekos procesa norisei, izmantojot mitruma mērītājus, kamēr mate-riāli neatgūs savu sākotnējo stāvokli.

Tīrīšana un dezinfekcija

Sienas, grīdas un citas telpas virsmas droši vien prasīs profesionālu attīrīšanu. Papildus struktūras attīrīšanai tiks veikta arī lietu žāvēšana un atjaunošana, piemēram, mēbeles, apšuvums, apģērbs un citas per-soniskas lietas, kas bojātas ūdens iedarbības rezultātā. Šos pašus dar-bus veic, arī ,ja nepieciešams izžāvēt preci.

Pēc bojājumiem ūdens iedarbības rezultātā bieži vien ir jānovērš nepatīkama smaka, kas var būt mitriem materiāliem. Tāpēc mēs papildus veicam dezodorāciju.

Atjaunošana

Mēs atjaunojam saturu, kas ir bojāts ar uguni, ūdeni vai pelējumu. Mūsu zināšanas un pieredze palīdz ietaupīt naudu, jo mēs atjaunošanu veicam kvalitatīvi.

Atjaunošanai mēs izmantojam:

 • Ķīmisko tīrīšanu.
 • Mitro uzkopšanu.
 • Abrazīvo tīrīšanu.
 • Citus tīrīšanas veidus pēc nepieciešamības.

Smakas un dezodorācijas dzēšana

Mūsu komanda ir apmācīta atklāt un novērst nepatīkamas smakas ar rūpnieciskiem gaisa skrubļiem un miglas veidošanās iekārtām. Šīs iekārtas var efektīvi noteikt un novērst pat vājākās nepatīkamās un noturīgās smakas, ko nevar izdarīt pat profesionāli tipiskie gaisa atsvaidzinātāji.

Pielietojam:

 • Smakas likvidācija un dezodorācija.
 • Gaisa skruberi un iekārtas miglas veidošanai.

Sanitārā apstrāde

Atkarībā no telpu stāvokļa, izmantojam pretmikrobu, antibakteriālos vai dezinfekcijas līdzekļus telpas un mantas attīrīšanai.

Pielietojam

 • Antimikrobu un antibaktēriālās vielas.
 • Dezinfekcijas līdzekļus

Izvedam un utilizējam mantu, kas nav atjaunojama,

cietušā un apdrošināšanas aģenta vadībā.

Atjaunošana - pēdējais solis

Tas ir īpašuma atjaunošanas process pirms ūdens bojājuma.

Atjaunošana var ietvert kosmētisko remontu, piemēram, ģipša kartona nomaiņu un jaunu pārklājumu uzstādīšanu, krāsošanu.

Tāpat varam veikt kapitālu remontu, piemēram, dažādu telpu jomu rekonstrukciju mājā, birojā vai uzņēmumā.

Būvniecības darbi avārijas likvidēšanas laikā

Ja telpas ir bojātas ar ūdeni, tiešā problēma var ietvert pagaidu aizsar-dzības pasākumus, lai novērstu papildu bojājumus

 • Brezenta uzstādīšana uz jumta vai ailēs.
 • Pagaidu norobežojums.
 • Pagaidu noliktavu telpas.
 • Remonts un sīki būvniecības pakalpojumi

Pēc telpu un mēbeļu sausināšanas mums bieži pasūta:

 • Ģipša kartona noņemšanu un uzstādīšanu.
 • remont i melkie stroiteljnie uslugiParketa grīdu remontu.
 • Flīžu grīdas remontu.
 • Tapešu krāsošanu un uzlīmēšanu.
 • Galdniecības darbus.
 • Darbus ar elektroinstalāciju.

Viens kvalificēts uzņēmums visā procesā var ietaupīt laiku un samazināt izmaksas. Mēs varam nodrošināt šo pakalpojumu, kontrolējot pilnu res-taurācijas pakalpojumu klāstu, kas atgriezīs ēkas pilnīgu funkcionalitāti.

Ja ir jautājumi, zvaniet mums pa tālruni

 +371 29 606 838    +371 67 262 636

un mūsu konsultants atbildēs uz visiem jautājumiem. Labprāt ne tikai at-bildēsim uz jūsu jautājumiem, bet arī izpildīsim jūsu telpu, mēbeļu u.c. sausināšanu ar minimālām izmaksām.

        

Tālrunis: +371 67 262636
WhatsApp: +371 29 606 838
Esam: Linkedin, Facebook
Dzirkaļu iela 44, Rīga, LV-1057
Mēs izmantojam sīkdatnes
LV Group, izmanto sīkdatnes (cookies) un trešās personas reklāmas un analītikas sistēmas. Ja Jūs turpināt izmantot šo vietni Jūs dodat piekrišanu sīkdatņu savākšanai un uzglabāšanai savā ierīcē.