PAR MUMS

“LV GROUP” ir pasaules līderis uzkopšanas un restaurācijas pakalpojumu sniegšanā, kas tika dibināts vēl 1948. gadā, Forta pilsētā Teksasas Savienoto Valstu štatā.

Šī korporācija piešķir lielu nozīmi augstiem kvalitātes standartiem un godprātīgai darbībai. Īsā laikā tā spēja ievērojami paplašināt gan individuālo, gan korporatīvo klientu sarakstu.

Pateicoties jaunajām tehnoloģijām attīrīšanas un restaurācijas metodēm, kā arī jaunajiem sadarbības veidiem ar klientiem korporācija LV GROUP ir kļuvusi par nepārspējamu pasaules līderi savā jomā. Šodien LV GROUP sniedz pakalpojumus visā pasaulē ar vairāk nekā 400 uzņēmumiem, kas darbojas 24 pasaules valstīs

2008. gadā mūsu kompānija LV GROUP pēc visā pasaulē pazīstamas franšīzes ir iesaistījusies partnerattiecībās ar “LV GROUP” un attīstījusi savu darbību Baltijas valstīs.

Kopš tā laika mūsu uzņēmumam ir:

 • Vislabākās iekārtas visdažādāko attīrīšanas un restaurācijas darbu veikšanai.

 • Metodikas šo darbu veikšanai.

 • Īpaši apmācīti speciālisti, kuri strādā godprātīgi.

 • Eksperti, kas spēj veikt neatkarīgu ekspertīzi.

RĪGAS STARPTAUTISKĀ LIDOSTA

2008. gads par pirmo lielo mūsu darbības objektu kļuva Rīgas starptautiskā lidosta, kurā mēs izpildījām skrejceļa tīrīšanu, tās izkārtojumu un lidmašīnu stāv-vietu tīrīšanu. Skrejceļa darbu sarežģītība nebija tāpēc, ka tā ir garāka par 3,2 km plus piegulošās teritorijas, bet tas, ka visu darbu vajadzēja veikt, ievērojot lidmašīnu pacelšanās un nolaišanās grafiku.

LIELĀKAIS OBJEKTS BIJA LATVIJAS TIRDZNIECĪBAS CENTRS

Likvidējot ugunsgrēka un appludināšanas sekas, izņemot telpu un nelikvidēto mēbeļu žāvēšanu, īpašuma attīrīšanu no pelējuma un kvēpiem, cietušajai pusei bija nepieciešama vesela virkne papildu pa-kalpojumu.

 • Pagaidu starpsienu, durvju, logu, pagaidu norobežojumu uzstādīšana.
 • aizsargājamās noliktavas telpas izglābtās mantas saglabāšanai.
 • bojātās preces restaurācija un palīdzība tās realizācijā, jo cietusī puse bija zaudējusi savu tirdzniecības vietu.

Risinot visas klienta problēmas, mēs nopelnījām mūsu kompānijas LV GROUP pirmo starptautisko slavu un atzinību.

PIRMIE LŪGUMI PĒC PALĪDZĪBAS NO LIETUVAS

PIRMIE PIETEIKUMI NO IGAUNIJAS

UZŅĒMUMA IZAUGSMES GADS BIJA PIESĀTINĀTS KĀ NEKAD AGRĀK

Mēs turpinājām apmeklēt kvalifikācijas paaugstināšanas kursus ārzemēs. Par mūsu kompāniju uzzināja aizvien vairāk cilvēku un kompāniju, izpelnījāmies slavu par mūsu godīgo un kvalificēto darbu. Cilvēki sāka uzticēties mūsu kvalifikācijai vēl vairāk.

Tā rezultātā kļuva straujš pasūtījumu pieaugums, kas prasīja kompānijas personāla palielināšanu. Pie mums iestāties darbā nāk dažādi cilvēki, bet mēs pieņemam darbā tikai tos, kuri strādā ne tikai naudas dēļ, bet arī tādēļ, lai sagādātu prieku cietušajiem klientiem,ievedot tīrību un kārtību. Īpaši vērtējam tos darbiniekus, kuriem patīk gūt īstu prieku un apmierinājumu no viņu veiktā darba.

- Jā! Mūsu uzņēmumā strādā tikai tīrības fani un savu darbu viņi prot darīt.

UGUNSGRĒKS PREZIDENTA PILĪ

Mūsu komandas neizsmeļamā enerģija, darbaspēks un fanātiskā uzticība savam darbam tika ievērota no Latvijas valdības puses. Tieši tāpēc mēs esam vienīgie, kam mūsu valsts uzticējusi veikt atjaunošanas darbus pēc ugunsgrēka, telpu žāvēšanu un mūsu valsts vēsturisko relikviju un vērtību glābšanu.

LV GROUP - mēs esam vienīgā kompānija visā Baltijā, kurai ir vismodernākās tehnoloģiskās iekārtas, ir darbu metodika un pieredze, kā arī uzticība savai lietai.

JAUNS POSMS UZŅĒMUMA ATTĪSTĪBĀ

Būt pirmajam uzņēmumam savā darbības sfērā ir prestižs, bet tas arī uzliek pienākumu būt vienmēr pirmajiem gan piemērojamajā iekārtā, gan darba metodēs, un vienmēr jābūt vislabākajam personālam.

Par laimi šajos gados nebija lielas katastrofas, un mums bija iespēja papildus privāto, komerciālo un rūpniecības objektu attīrīšanai un restaurācijai, nodarboties ar izglītības paaugstināšanu. Šajā periodā, izņemot kursus, mēs apmeklējām vairākas starptautiskas izstādes, konferences un seminārus, iepazināmies un iegādājāmies jaunas iekārtas, paaugstinājām savu darbinieku kvalifikāciju līdz jaunajiem noteiktajiem standartiem.

UGUNSGRĒKS ČIPŠU FABRIKĀ SPĀNIJĀ

2017. gads čipšu cienītājiem Eiropā saglabāsies ilgi, jo ugunsgrēks čipšu fabrikā atņema daudziem čipsu cienītājiem ES iemīļoto gardumu.

Milzīga fabrika bija paralizēta, un, lai samazinātu zudumus, vajadzēja pēc iespējas ātrāk atjaunot čipšu ražošanu.

Kā palīgus kolēģi no Spānijas uzaicināja mūs. Ar mūsu palīdzību izdevās samazināt veicamo darbu termiņus un zaudējumus ,samazināt fabrikas dīkstāvi.

Telpu izžāvēšana pēc applūšanas, sienu un ventilācijas sistēmu tīrīšana ir nepilns darbu saraksts, ko mēs izpildījām.

FIRMAS 10

Gadadiena ir mūsu pārliecinātās līderības gads Baltijā un plaukstošā firmā.

NOVĀKŠANA UN TĪRĪŠANA PĒC VISLIELĀKĀ BIROJA UGUNSGRĒKA

2018. gads nav noticis bez nopietna notikuma. Dega vislielākais starptautiskais birojs.

Izņemot parastos darbus:

 • telpu žāvēšana;
 • tīrīšana no kvēpiem;
 • atindēšana;
 • sēnīšu un to sporu iznīcināšana;

ventilācijas sistēmas tīrīšana. mēs veicām:

 • būvdarbus;
 • santehniskos darbus;
 • darbus ar elektrību;
 • mēbeļu un iekārtu restaurācijas darbus;
 • dokumentu atjaunošanu;
 • mantas izvietošana un aizsardzība;

ekspertīzes sastādīšana apdrošināšanas kompānijai.

Tāpat mēs apmeklējam izstādes jaunas iekārtas iepazīšanai un iegādes iespējai, piedalāmies konferencēs, lai zinātu visus jaunākos sasniegumus mūsu nozarē, dalītos ar savu pieredzi un apmācītu personālu.

TĪRĪŠANA PĒC UGUNSGRĒKA ŠOKOLĀDES FABRIKĀ

Vienā no vadošajām saldumu ražošanas rūpnīcām pasaulē 5500 kvadrātmetru platībā notika ugunsgrēks. Telpa, aprīkojums 12 miljonu latu vērtībā un ventilācijas sistēmās - viss bija pārklāts ar kvēpiem un sodrējiem.

Vissvarīgākais jautājums fabrikas vadībai bija ko darīt ar garantijas iekārtām, kurām ir tikai 1,5 gadi.

Mēs atjaunojām iekārtu bez demontāžas, notīrījām visu elektroniku, ventilāciju.Mēs paveicām visu darbu uz vietas tā, ka austrāliešu iekārtu montētāji bija sajūsmā, jo viņiem nekad nebija gadījies redzēt tādu darbu.

Mēs attīstāmies un augam

Mēs lepojamies, ka mūsu kompānija LV GROUP ir pieskaitīta veiksmīgākajiem un strauji jaunattīstītākajiem uzņēmumiem. Mums ir daži desmiti pirmās klases tehnikas un mēs vērojam jaunās iekārtas . Pastāvīgi veicam kvalifikācijas paaugstināšanas kursus un apmācām jaunus darbiniekus. Šajos gados mūsu štats no pieciem speciālistiem un entuziastiem ir pieaudzis līdz 70 sava darba ekspertiem. Mēs vienmēr esam atvērti un esam gatavi palīdzēt citiem sasniegt tādus pašus rezultātus, kādus esam sasnieguši.

        

Tālrunis: +371 67 262636
WhatsApp: +371 29 606 838
Esam: Linkedin, Facebook
Dzirkaļu iela 44, Rīga, LV-1057
Mēs izmantojam sīkdatnes
LV Group, izmanto sīkdatnes (cookies) un trešās personas reklāmas un analītikas sistēmas. Ja Jūs turpināt izmantot šo vietni Jūs dodat piekrišanu sīkdatņu savākšanai un uzglabāšanai savā ierīcē.