MANTAS UN SVARĪGU DOKUMENTU ATJAUNOŠANA

DOKUMENTU ATJAUNOŠANA – VAKUUMA SUBLIMĀCIJAS ŽĀVĒŠANA

Vissarežģītākā ir dokumentu atjaunošana pēc tam, kad tie ir izmirkuši. Protams, tos var izžāvēt,tos izgludinot. Ja kārtīgi izgludināsi, tos pat ne-vajadzēs žāvēt. Bet ar tādu žāvēšanas veidu ūdens iztvaiko, un sāls pal-iek uz papīra, un parasti, ieurbjoties porainā materiāla struktūrā, veido izsmērētus plankumus. Ar laiku šī sāls papīrā saēd dokumentu, un tas var neatgriezeniski tikt sabojāts. Turklāt, uz applūdinātajiem ar netīru ūdeni dokumentiem pēc gludināšanas, vai svaigā gaisā žāvētiem ir lieli plankumi. Mēģinājumi nomazgāt plānās papīra lapas pirms gludināšanas noved pie papīra sadalīšanās un saslāņošanās, un atjaunot tās praktiski nav iespējams.

vaznie dokumentiLai glābtu vērtspapīrus, ir izstrādātas daudzas dažādas žāvēšanas metodes, bet šobrīd pasaules praksē atzīta visātrākā un efektīvākā vakuuma sublimācijas žāvēšanas metode.

 • Tie ir tehnologi mitro dokumentu žāvēšanai
 • Tā ir labākā metode, kas pieejama, lai žāvētu ar ūdeni bojātas grāmatas un lielus slapju dokumentu apjomus
 • Šī vakuuma sublimācijas žāvēšana mitrajiem dokumentiem ir salīdzinoši jauns un ārkārtīgi augstas tehnoloģijas process

LV GROUP izmanto revolucionāru vērtspapīru un citu delikātu lietu atjaunošanas metodi, un citas delikātas lietas,un tā ir vakuuma sublimācijas žāvēšana.

Dokumentu vakuuma sublimācijas žāvēšanas process

vaznie dokumenti2Tā ir inovatīva dokumentu, vērtspapīru vai citu delikātu priekšmetu un lie-tu žāvēšanas metodika. Tiek izmantota noteikta sasaldēšanas tehnoloģi-ja, pēc tam ledus kristāli tiek izņemti no izžāvēta priekšmeta vai papīra.

Saimnieces zin, ka, izmazgājot veļu un izkarinot to žāvēties salā, tā izžūst un kļūst svaigāka par izžāvēto vasaru. Vakuuma kamerā šis pro-cess notiek mīkstākā un kontrolējamākā formā, ātrāk un drošāk.Ar mūsu aprīkojumu un mūsu pielietoto tehnoloģiju nav iespējams neizžāvēt vai pāržāvēt. Dokumentiem, vērtspapīriem vai citiem priekšmetiem tiek atdots sākotnējais stāvoklis.

Dokumentus sasaldē līdz cietam veidam, lai saglabātu to strukturālo formu. Tad dokumentus ievietojam sublimācijas žāvēšanas kamerā un veidojam augsta spiediena vakuumu,likvidējot no kameras gaisu

Ja spiediens un temperatūra sasniedz attiecīgos parametrus, mitrums pārvēršas tvaikos, kas tiek uzkrāts uz virsmas kondensētā veidā ārpus kameras. Parasti aukstums tiek uzturēts zem – 40 °C vai – 50 °C, un temperatūra ir atkarīga no materiāla stāvokļa. Ledus pārvēršas tvai-kos,nepārejot šķidrā stāvoklī, bet pēc atbrīvošanas no dokumentiem vai priekšmetiem atpakaļ uz ledu, kas speciālā veidā tiek izņemts no kamer-as.

Visbeidzot, pakāpenisks temperatūras pieaugums pabeidz procesu, lik-vidējot tvaiku un saistīto ūdeni no dokumentiem.

Vakuuma sublimācijas žāvēšana ļauj atjaunot šādus priekšmetus:

 • Grāmatas un manuskriptus: papīru, ādu, kartes, pergamentu, celulozes papīru, gultas veļu, mācību grāmatas, rokasgrāmatas
 • suska pozvolaet vosstanovitj dokumentiDarījumu ierakstus un dokumentus: juridiskos dokumentus, medicīniskās kartes, rentgenu uzņēmumus, inženieru un arhitektūras plānus un rasējumus, katalogus, uzziņu materiālus, sertifikātus, līgumus, pases, stenogrammas.
 • Vēstures un kolekciju priekšmetus: arhīva dokumentus, retus dokumentus, kartes, marku kolekcijas, naudas kolekcijas.
 • Dāvanas atmiņai: fotogrāfijas, ādas priekšmetus , avīžu rakstus, recepšu grāmatas, past-kartes, zīmītes.
 • Tekstils: rokdarbus , zīdu, gobelēnus.
 • Mākslas darbus: akrila gleznas, linu zīmējumus, akvareļus.
 • Daudzas citas delikātas lietas, kurām nav vēlama papildus ķīmiska apstrāde piemēram, bērnu lietas.

Vakuuma sublimācijas žāvēšana var būt neefektīva

Dokumenti, kas izgatavoti no dažādiem materiāliem ar dažādām ab-sorbējošām īpašībām, var deformēties, jo paplašinājumi tajos notiek ar dažādu ātrumu. Ūdens var izraisīt pelējuma pieaugumu vai tintes izplūdumu, un šajā gadījumā sublimācijas žāvēšana var būt neefektīva dokumentu atjaunošanas metode. Ja tinte vai ūdens krāsas izplūst pa papīra virsmu, vakuuma sublimācijas žāvēšana neatgriezīs iepriekšējo stāvokli, tā tikai izžāvēs.

Mūsu inovācijas iekārta vakuuma sublimācijas žāvēšanai

Mūsu jaunākā iekārta dokumentu atjaunošanai ir mūsdienīga, savā ziņā vienīgā metodika, kurai ir daudz priekšrocību nekā agrāk piemērotajām metodēm, tai skaitā:

 • Mainīgie iestatījumi atbilstoši izstrādātajām metodēm dažādiem mate-riāliem un to stāvoklim
 • Iespēja kontrolēt vakuuma sublimācijas žāvēšanas procesu ar dažādiem iestatījumiem un mainīt parametrus, ja izžūšanas process nenotiek pēc normāla grafika.

Šiem uzlabojumiem atjaunošanas procesā ir izšķiroša nozīme, lai aizsargātu dokumentus un grāmatas.

ikonka vnimanieVisi zina, ka pat sausiņos ir minimāls mitruma daudzums. Tāpat arī papīrā, tāpat kā jebkurā citā priekšmetā. Un mitruma procents visur ir dažāds. Mūsu iekārta ļauj izžāvēt priekšmetus tieši līdz tādam mitruma satura procentam, cik tam jābūt. Mūsu kamerā var pāržāvēt tikai ar nodomu. Turklāt mūsu aprīkojums ļauj regulēt žūšanas ātrumu, kas vairākkārt palielina restaurācijas kvalitāti salīdzinājumā ar parasto vaku-uma sublimācijas žāvēšanas metodi.

Piemēram, vecas grāmatas nepieciešams lēni un uzmanīgi žāvēt, bet jaunas grāmatas var žāvēt ātrāk un labākai kvalitātei uzstādīt zemākas temperatūras.

LV GROUP vakuuma kamera veic mērogā žāvēšanas procesu, pamatojoties uz reālā laika datiem. Ja dokumentu maz, un tie izžūst ātrāk, nekā nepieciešams pēc tehnoloģijas, spiediens un citi parametri kamerā tiks attiecīgi koriģēti.

Mūsu kamerām ir liela ietilpība

Ja lieli grāmatu vai dokumentu apjomi prasa žāvēšanu, mūsu vakuuma sublimācijas žāvēšanas sistēmai ir pietiekami daudz vietas to izvietošanai.

Ekspertu zināšanas

В LV GROUP zina, kā žāvēt slapjos dokumentus. Mūsu komandai ir pieredze, kas nepieciešama, lai kontrolētu un pār-raudzītu vakuuma sublimācijas žāvēšanas procesu. Visa dokumentu un grāmatu izžūšanas procesa laikā datorsistēmas rūpīgi seko svara iz-maiņām un mitruma līmeņiem, lai novērtētu, kad žāvēšanas process ir pabeigts. Tas izslēdz iespēju palēninātu vai paātrinātu atjaunošanas procesu, kā arī neizžāvēt vai pāržāvēt bojātus dokumentus, kas var gadīties, izmantojot citas metodes. Tāpēc, ja jums ir samirkuši vērtspapīri, grāmatas vai tamlīdzīgas lietas, zvaniet pa tālruni +371 67 262 636, un mūsu speciālisti ieradīsies, lai visu paņemtu,kam va-jadzīga atjaunošana ,un atgriezīs visu Jums sākotnējā stāvoklī.

восстановление документов

        

Tālrunis: +371 67 262636
WhatsApp: +371 29 606 838
Esam: Linkedin, Facebook
Dzirkaļu iela 44, Rīga, LV-1057
Mēs izmantojam sīkdatnes
LV Group, izmanto sīkdatnes (cookies) un trešās personas reklāmas un analītikas sistēmas. Ja Jūs turpināt izmantot šo vietni Jūs dodat piekrišanu sīkdatņu savākšanai un uzglabāšanai savā ierīcē.