Kas ir sīkdatnes?

Sīkdatnes fails - tas ir neliels teksta fails, kas satur virkni rakstzīmju un var būt ievietots jūsu datorā vai mobilajā ierīcē kur identificē jūsu pārlūkprogrammu vai ierīci. Mēs varam izmantot tādas tehnoloģijas kā failu sīkdatnes, pikseļi un lokālā datu uzglabāšanas krātuve, lai nodrošinātu, aizsargātu un analizētu produktus, servisu un reklāmu.

Kāpēc tiek izmantoti faili – sīkdatnes?

Pie atkārtota faila apmeklējuma, sīkdatnes vai citas tehnoloģijas ļauj atpazīt sniegto pakalpojumu. Vēlāk šīs tehnoloģijas tiek piedāvātas produktu, servisa un reklāmas piedāvāšanai, iegaumējot un analizējot jūsu izvēli, uzlabojot navigāciju starp meklējamām mājas lapām un ērtu pakalpojuma izmantošanu kopumā. Sīkdatnes var arī palīdzēt parādīt atbilstošākas un interesantākas reklāmas internetā.

Kāpēc “BMS Technologies” izmanto sīkdatnes un citas līdzīgas tehnoloģijas?

Mēs izmantojam sīkdatnes, pikseļus un citas atbilstošas tehnoloģijas lai parādītu attiecīgo saturu un padarītu datni “BMS Technologies” jums ērtākai lietošanai. Mēs varam izmantot šīs tehnoloģijas, lai nodrošinātu ērtu pakalpojuma lietošanu, spēt orientēties Pakalpojuma servisā un izmantot tā funkcijas, informācijas uzglabāšanai un reaģēšanas ātruma paātrināšanai “BMS Technologies” failā. Mēs varam izmantot šīs tehnoloģijas, lai apkopotu informāciju par to, kā jūs izmantojat šo pakalpojumu. Piemēram: kuras lapas jūs apmeklējat visbiežāk vai arī saņemat kļūdas ziņojumus no konkrētām lapām. Mēs varam izmantot šīs tehnoloģijas lai varētu atcerēties jūsu iestatījumus. Piemēram: jūsu lietotājvārdu, valodu vai reģionu un pielāgot pakalpojumu tā lai varētu sniegt uzlabotākas funkcijas un saturu.

Tāpat sīkdatnes var tikt izmantotas lai iegaumētu izmaiņas kuras esat veicis teksta, fontos un citu lapu sadaļās, un ko var pielāgot faila lielumam.

“BMS Technologies” vai mūsu reklāmas partneri var izmantot šīs tehnoloģijas, lai parādītu jūsu interesēm atbilstošas reklāmas. Šīs tehnoloģijas var atcerēties, ka jūsu ierīce jau ir apmeklējusi šo vietni vai pakalpojumu kā arī sekot līdzi jūsu ierīces darbībām citās vietnēs vai citos pakalpojumos ārpus “BMS Technologies”. “BMS Technologies” var nosūtīt šo informāciju citām organizācijām. Piemēram: reklāmdevējiem un / vai reklāmu tīkliem, lai parādītu reklāmu un novērtētu reklāmas kampaņas efektivitāti.

* Mēs varam izmantot šīs tehnoloģijas, lai analizētu, pētītu un uzlabotu produktus un pakalpojumus.

Cik ilgi faili – sīkdatnes tiks uzglabāti manā ierīcē?

Tas cik ilgi sīkdatnes tiks uzglabātas datorā vai mobilajā ierīcē, ir atkarīgs no tā, vai tie ir “pastāvīgi” vai “sesijas”. “Sesijas” faili tiek uzglabāti jūsu ierīcē līdz “pārlūka” loga aizvēršanas. “Pastāvīgie” faili tiek saglabāti jūsu datorā vai mobilajā ierīcē līdz derīguma termiņa beigām vai dzēšanai.

Pastāvīgie un trešo pušu sīkdatnes faili.

Pastāvīgie sīkdatnes faili ir “BMS Technologies” piederošie sīkdatnes faili. Trešo pušu sīkdatnes faili ir faili kurus otra puse izvieto jūsu ierīcē, izmantojot mūsu pakalpojumu. Trešo pušu sīkdatnes faili var tikt izvietoti “BMS Technologies” failā ja tiek izmantoti tā pakalpojumi. Piemēram: palīdzot mums saprast, kā tiek izmantots mūsu pakalpojums. Trešās puses sīkdatnes var arī izvietot jūsu ierīcē mūsu biznesa partneri, lai reklamētu produktus un pakalpojumus no citiem interneta resursiem.

Sīkdatnes failu pārvaldība un citi datu informācijas vākšanas instrumenti.

Lai mainītu sīkdatnes failu iestatījumus, izpildiet tīmekļa vietnē vai mobilajā pārlūkprogrammā sniegtos norādījumus (parasti tos var atrast izvēlnē “Palīdzība”, “Rīki” vai “Rediģēt”). Atcerieties, ja jūsu pārlūkprogramma bloķē sīkdatnes vai citas tehnoloģijas, dažas mūsu Pakalpojuma sastāvdaļas var nebūt pieejamas, un citas sastāvdaļas var pareizi nedarboties.

Lai iegūtu plašāku informāciju par iespējām ietekmēt to, kā informācija tiek savākta un izmantota internetā laika gaitā, kā arī par trešo pušu vietnēm vai trešo pušu tiešsaistes pakalpojumiem, ko reklāmdevēji parasti sniedz datu subjektiem, apmeklējiet mūsu mājas lapu.

Network Advertising Initiative по адресу http://www.networkadvertising.org/managing/opt_out.asp,

сайт Digital Advertising Alliance по адресу http://www.aboutads.info/

или сайт European Digital Advertising Alliance по адресу http://youronlinechoices.eu/

        

Tālrunis: +371 67 262636
WhatsApp: +371 29 606 838
Esam: Linkedin, Facebook
Dzirkaļu iela 44, Rīga, LV-1057
Mēs izmantojam sīkdatnes
LV Group, izmanto sīkdatnes (cookies) un trešās personas reklāmas un analītikas sistēmas. Ja Jūs turpināt izmantot šo vietni Jūs dodat piekrišanu sīkdatņu savākšanai un uzglabāšanai savā ierīcē.