KUĢNIECĪBAS INDUSTRIJA

KUĢU ATTĪRĪŠANA

Civilo kuģu un karakuģu tīrīšana

LV GROUP” tehnoloģija ir sertificēta,attīrīšanai tiek piemērotas drošas, augstas efektivitātes metodes, kas pielietojamas praktiski visiem kuģu veidiem.

Mūsu darbinieki atbalsta dienestos ir pilnībā apmācīti un sertificēti , tāpēc sazinieties ar mums šodien, lai sāktu sadarbību!

MŪSU PAKALPOJUMI JŪRAS KUĢU ATTĪRĪŠANAI

Mēs piedāvājam kompleksus jūras kuģu attīrīšanas un dezinfekcijas pakalpojumus:

 • Attīram apkures, ventilācijas, kondicionēšanas sistēmas.

Tīram gaisa vadus un cauruļvadus, kas piesārņoti ar atkritumiem, pelējumu, mikrobiem un neredzamām daļiņām,kas atrodas gaisā izraisa neveselīgus un potenciāli bīstamus apstākļus uz jūras kuģiem.

Nodrošinām veselīgākus un drošākus darba apstākļus komandai, darbiniekiem un pasažieriem.

 • Attīrīsim kambīzes izplūdes pārsegu. Noņemsim taukus un eļļas no pārsega kambīzē, lai samazinātu aizdegšanās risku.sudohodnaja industrija uslugi poochistki sudov kr
 • Noņemsim azbestu. Azbests var radīt nozīmīgu risku veselībai, jo ir visiem zināms kancerogēns. Mūsu komanda ir apmācīta un sertificēta drošai azbesta attīrīšanai no jūsu jūras kuģa, ievērojot visas azbesta attīrīšanas normas.

Pelējuma dzēšana. Pelējums var radīt neveselīgus apstākļus komandai un pasažieriem. Mēs izmantojam videi nekaitīgas pelējuma novēršanas metodes, lai jūsu gaisa novadi un citas virsmas nesaindētu gaisu,bet nodrošinātu normatīvu vidi — veselīgu gaisu.

 • Virsmu iekšējā sanitārija/dezaktivēšana.

Sterilizējam iekšējās virsmas ar sertificētām ķīmiskām vielām, lai novērstu slimības un infekciju izplatīšanos.

 • Smaku un dūmu novēršana. Jūras kuģu konstrukcijas pieļauj dūmu un smaku uzkrāšanos. Mūsu dūmu un smakas attīrīšanas process likvidēs uz jūsu kuģa visas smakas, radot patīkamu vidi apkalpojošajam personālam un pasažieriem.

Kuģu tīrīšana pēc ugunsgrēka.

Kuģa tīrīšana pēc ugunsgrēka maz atšķiras no dzīvojamo telpu, biroju, rūpniecības un noliktavu telpu uzkopšanas, lai gan ir sava specifika, ar kuru iepazināmies praksē.

Pēc ugunsgrēka dzēšanas ar ūdeni ir nepieciešama mitro telpu un virsmu žāvēšana. Prakse rāda, ka pēc 12 stundām uz mitrajām virsmām sāk veidoties pelējums, kas izplešas, un kļūst redzams ar neapbruņotu aci 72 stundas pēc ugunsgrēka. Ja uz kuģa laicīgi nav novākts liekais ūdens un nav veikta žāvēšana, tad pelējuma likvidēšanas izmaksas var ievērojami palielināties.

Mūsu uzņēmums nodarbojas arī ar iekārtu tīrīšanu, noplūdumiem (sk. zemāk) un cita īpašuma atjaunošanu pēc ugunsgrēka.

Pēc ugunsgrēka dzēšanas LV GROUP nodarbojas ar kvēpu notīrīšanu, kā rezultātā sienām,durvīm un iluminatoriem atgriežas sākotnējais stāvoklis.

Neaizmirstam attīrīt arī ventilācijas sistēmas.

Kuģu korpusu tīrīšana

No pasaules pieredzes, un statistikas ir zināms,ka lakošanas un pretkorozijas pārklājuma stabilitāte tikai 20% ir atkarīga no izmantoto materiālu kvalitātes, un 80% ir atkarīga no sagatavošanas procesa pirms krāsošanas.

sudohodnaja industrija ochistka korpusov korablja krVirsmas sagatavošanai krāsošanai parasti veicam apstrādi ar smilšu strūklu.

Notīrām gan ārējos, gan iekšējos korpusa elementus: tilpnes, klājus un dažādas citas būves.

Kuģu attīrīšanai no vecās, aplupušās krāsas, rūsas,pelējuma, aļģēm un citiem bioloģiskiem piesārņojumiem pirms krāsošanas izmantojam dažādas tehnoloģijas atkarībā no apstrādājamām virsmām un to izmantošanas nosacījumiem, piemērojam dažādas attīrīšanas tehnoloģijas, tai skaitā:

 • Attīrišana ar smilšu strūklu
 • Attīrīšana ar sauso ledu
 • Attīrīšana ar augstas temperatūras strūklu. Tā ir gāzes plūsma ar abrazīvām daļiņām, kas sagrauj likvidējamās vielas un daļēji sadedzina tās.
 • Attīrīšana ar ūdeni zem augsta spiediena (hidroveida). Tiek uzskatīts, ka šī attīrīšanas metode ir visekoloģiskākā.

Vienlaicīga attīrīšana ar ūdeni un abrazīvu.

Rezervuāru tīrīšana

LV GROUP specializējas rezervuāru attīrīšanā, kurus izmanto dažādu produktu uzglabāšanai un transportēšanai, ieskaitot bīstamas ķīmiskās vielas, naftas produktus, jēlnaftu un ūdeni. Mainot rezervuāros pārvadājamos produktus, to modifikācijas vai remonts , rodas nepieciešamība likvidēt cietās daļiņas un piesārņojumu. Ja rezervuāra ekspluatācijas laiks ir beidzies un to nepieciešams nomainīt, sazinieties ar mums, un mēs veiksim tā attīrīšanu pirms utilizācijas.

Jūs būsiet apmierināti, ja pasūtīsiet pie mums:

 • Degvielas tvertņu attīrīšanu,
 • Ūdens balasta cisternu attīrīšanu,
 • Rezervuāru ar saldūdeni (dzeramo) ūdeni attīrīšanu.

Mūsu kompetentais personāls un modernās rezervuāru attīrīšanas iekārtas attaisnos Jūsu normatīvās prasības.

Kravas tilpņu un klāju tīrīšana.

Kuģa tīrīšana no beramo kravu atlikumiem ir viena no galvenajām problēmām uz kuģa.

Šādiem darbiem piesaista ne tikai kuģu kapteiņus un apkalpes, bet arī biroja darbiniekus, dažkārt arī speciālistus no malas.

Gatavošanās jaunas kravas iekraušanai prasa attīrīšanas pasākumus. Īpaši šodien, kad tādām kravām kā ogles, naftas kokss, cements, dzelzs un boksīti ir paaugstināts pieprasījums.

Attīrīšanas procedūras dažādām iepriekš pārvadājamām kravām ir atšķirīgas,jo ir dažāds standarts, un tās ir atkarīgas no iepriekšējās un nākamās kravas, kā arī no vietējām normām, kā arī no ES valstīs noteiktām prasībām konkrētai kravai.

Ogļu un naftas koksa atlikumu tīrīšana jāveic īpašā veidā, lai izvairītos no nepatīkamām sekām.

Pielāgojoties jūras industrijas vajadzībām, mēs nodrošinām rūpīgu tilpņu attīrīšanu ar minimālu laika un minimālu finanšu patēriņu pasūtītājam.

IEKĀRTU UN IZPLŪDUMU TĪRĪŠANA

Mēs varam arī piešķirt vairākus iekārtu tīrīšanas pakalpojumus, tai skaitā:

 • Katlu un/vai siltummaiņu tīrīšana.
 • Dzinēju un mehānismu attīrīšana un konservācija pēc nokļūšanas ūdenī.
 • Ugunsgrēka seku likvidēšana mašīntelpā.
 • Eļļas un citu vielu izplūdumu attīrīšana uz kuģa.
очистка корабля

Zvaniet mums pa tālruni

 +371 29 606 838    +371 67 262 636

lai konsultētos ar mūsu ekspertu un/vai pasūtītu jūsu kuģa uzkopšanu!

        

Tālrunis: +371 67 262636
WhatsApp: +371 29 606 838
Esam: Linkedin, Facebook
Dzirkaļu iela 44, Rīga, LV-1057
Mēs izmantojam sīkdatnes
LV Group, izmanto sīkdatnes (cookies) un trešās personas reklāmas un analītikas sistēmas. Ja Jūs turpināt izmantot šo vietni Jūs dodat piekrišanu sīkdatņu savākšanai un uzglabāšanai savā ierīcē.