Slapukas – kas tai?

Slapukas – kas tai?

Slapukas – tai nedidelis failas, kuris yra atsiunčiamas į kompiuterį ar išmanųjį telefoną, naudotojui besilankant atitinkamoje svetainėje. Mes galime naudoti tokias technologijas kaip slapukai, pikseliai ir lokalinės saugyklos, tam kad pateiktumėme, saugotumėme ir analizuotumėme produktą, serverius ir reklamą.

Kam naudojami slapukai?

Slapukų naudojimas labai palengvina vartotojų naršymą internetiniuose puslapiuose. Svetainei atpažinus vartotoją, identifikuojama kokiomis prekėmis ar tekstais naudotojas domėjosi. Dėl to siūlomi panašūs variantai ir atmetami poreikių neatitinkantys. Kitaip tariant, slapukų dėka yra nustatomas vartotojų elgesys, kuris padeda teikti suasmenintus pasiūlymus. Tai paskatina tiesioginę paslaugų arba reklamos pasiūlą.

Kodėl Pogaisro naudoja slapukus ir kitas panašias technologijas?

Mes naudojame slapukus, pikselius, lokalines saugyklas, kad rodytų aktualų turinį, kuris darytų Pogaisro lankytojui patogesnį. Mes galime naudoti šias technologijas serviso suteikimui, paprastesnio naudojimo turinio aprūpinimui, lengvesniam judėjimui Serveryje ir funkcijų naudojimui, informacijos saugojimui norint sumažinti paspaudimo atsakymo laiką Pogaisro. Mes galime naudoti šias technologijas, kad galėtumėme rinkti duomenis kaip jus naudojate Serverį, pavyzdžiui, kokiuose puslapiuose lankotės dažniausiai, ar gaunate žinutes apie tam tikrų puslapių klaidas. Mes galime naudoti šias technologijas, kad turėtumėme galimybę atsiminti jūsų nustatymus (pvz. Jūsų vartotojo vardą, kalbą arba regioną) ir adaptuoti Serverį pateikiant jums geresnes funkcijas ir turinį. Šie slapukai taip pat gali būti naudojami prisiminimui kokius pakeitimus jus darėte tekste, šrifto dydyje ir kituose puslapio dalyse. Juos jus galite keisti savarankiškai. Pogaisro arba mūsų reklamos partneriai gali naudoti šias technologijas reklamos rodymui, atsižvelgiant į jūsų interesus. Šios technologijos gali įsiminti kokį puslapį ar serverį lankė jūsų įrenginys, o taip pat sekti jūsų įrenginio veiksmus kituose serveriuose ne tik Pogaisro. Pogaisro gali perduoti šią informaciją kitoms organizacijoms, pavyzdžiui, reklamdaviams ir (arba) reklamos tinklams, reklamos rodymui ir reklamos kampanijos rezultatyvumo įvertinimui.

*Mes galime naudoti šias technologijas analizei, tobulinimui ir produkto arba serverio išnagrinėjimui.

Kap ilgai saugomi slapukai?

Elektroninių ryšių įstatyme yra atkreipiamas dėmesys, kad naudotojo sutikimas dėl slapukų naudojimo turėtų galioti tam tikrą ribotą laiką, pvz., vienerius metus. Internetinių puslapių administratoriai privalo užtikrinti, jog pasibaigus numatytam terminui slapukai, kuriuos vartotojas sutiko naudoti, būtų panaikinami. Esant poreikiui slapukus naudoti toliau, turi būti gautas jau naujas naudotojo sutikimas.

Pagrindiniai ir trečiųjų šalių slapukai

Pagrindiniai slapukai - tai slapukai, kurie priklauso Pogaisro puslapiui. Trečiųjų šalių slapukai - tai slapukai, kurios talpina į jūsų įrenginį trečioji šalis su mūsų serverio pagalba. Trečiųjų šalių slapukai gali būti talpinami jūsų įrenginyje per Pogaisro paslaugų tiekėjus, kurie padeda mums suprasti kaip naudojamas mūsų serveris. Trečiųjų šalių slapukus jūsų įrenginyje taip pat gali talpinti mūsų verslo partneriai, norėdami reklamuoti savo prekes ir paslaugas kituose interneto resursuose.

Slapukų valdymas ir kitų informacijos rinkimų mechanizmų valdymas

Norėdami pakeisti slapukų nustatymus sekite nurodymus tinklalapyje arba mobilioje naršyklėje (dažniausiai juos galima rasti menu “Pagalba”, “Instrumentai” arba “Redaguoti”). Atsiminkite, jeigu jūsų naršyklė blokuoja slapukus ar kitas technologijas, kai kurie mūsų serverio komponentai gali būti nepasiekiami, o kiti gali veikti neteisingai.

Daugiau detalesnės informacijos apie galimybes daryti įtaką informacijos rinkimui arba informacijos naudojimui internete pagal laiką, taip pat apie trečiųjų šalių tinklalapius, galite rasti:

Network Advertising Initiative http://www.networkadvertising.org/managing/opt_out.asp

tinklalapis Digital Advertising Alliance http://www.aboutads.info

arba tinklalapis European Digital Advertising Alliance adresu http://youronlinechoices.eu

        

Telefonas: +371 67 262636
WhatsApp: +370 64 688 490
Esame: Linkedin, Facebook
Krivių g. 5, LT-01204 Vilnius r.
Mes naudojame slapukus
LV GROUP Siekdami pagerinti Jusu narsymo kokybe sioje svetaineje mes naudojame slapukus. Tai leidzia mums atsiminti jusu nustatymus ir analizuoti svetaines srauta rinkodaros ir analizes tikslais. Toliau naudodamiesi sia svetaine Jus patvirtinate, kad sutinkate su su slapuku naudojimu.