PRAMONINIS VALYMAS

VENTILIACIJOS SISTEMŲ IR ORTAKIŲ VALYMAS

Vargu ar prireiks savaitės, kol bent vienas straipsnis nepasirodys spaudoje, susijęs su prasta oro kokybe gyvenamosiose patalpose, viešosiose ar pramoninėse patalpose, sukėlusiomis plaučių ar alergines ligas.

Vargu ar užtruks mėnesį, kol nesikreipia į mus dėl užsakymo gydyti objektus, sergančius „ligoninės pastato sindromu“.

Pasaulio sveikatos organizacijos duomenimis, 28% visų žmonių yra alergiški. Vienas iš šešių pacientų yra užteršto oro latako padarinių auka. Tiesą sakant, vidaus oro tarša sukelia arba sustiprina iki pusės visų ligų.

Europos aplinkos agentūra, atlikusi matavimus įvairiuose Europos Sąjungos pastatuose, nustatė, kad patalpų oras gali būti 70 kartų labiau užterštas nei oras didžiausio miesto gatvėje. Todėl beveik 80% sveikatos problemų sukelia nepakankama ventiliacija arba nešvarios ventiliacijos sistemos išmetami teršalai.

Kas užsako ortakių valymą?

  • Deja, ventiliacijos valymas yra labai vertinamas daugiausia gydytojų, nes jie supranta, kiek kenksmingų medžiagų patenka į žmogaus kūną iš ventiliacijos kanalų į žmogaus plaučius.
  • Užsako alergija sergantys žmonės, plaučių ligomis sergantys žmonės. Ir vėlgi, daugeliu atvejų pagal gydytojų rekomendacijas.
  • Ortakių valymą taip pat užsako verslininkai, nes jie supranta, kad blogas kambario vėdinimas ir viskas, kas grįžta iš vėdinimo kanalų sistemos, neigiamai veikia darbą.

PRADĖKIME NUO PRADŽIŲ

ochistka vozduhovodovGyvenamosiose ir viešosiose patalpose vyksta natūrali ventiliacija. Iš lauko oro angų ir durų tiekiamas grynas oras. Jis pašalinamas per ventiliacijos groteles. Bet kaip jūs žinote iš fizikos pamokų mokykloje, šiltas oras kyla į viršų, o šaltas - leidžiasi. Todėl žiemą oras natūraliai per gartraukį cirkuliuoja iš namų į aplinką, o vasaros metu oras cirkuliuoja atvirkščiai - iš aplinkos šiltas oras skverbiasi į vėsesnį pastatą.

Pagalvok apie tai! Visi suodžiai, dulkės, kurie šaltuoju metu pateko į ventiliacijos kanalą, vasarą grįžta į patalpas, į virtuvę, tualetą, vonios kambarį.

Atminkite, kad nei suodžių, nei kitų kietųjų dalelių negalima visiškai išleisti į atmosferą natūraliu vėdinimu. Didžioji dalis likučių yra ventiliacijos kanaluose ir ortakiuose. Ir kaip jūs suprantate, visi jie ten nesaugomi, bet veikiami irimo: įvairių mikroorganizmų poveikio. Taip vystosi pelėsiai ir grybeliai. Toje pačioje vietoje kaupiasi vabzdžių ekskrementai.

Jei ventiliacija prasideda rūsyje, tada į ortakius patenka graužikai su bakterijomis. Kai kurie iš jų ten miršta. Ir žmogus kvėpuoja visu tuo šiltuoju metų laiku.

GYVENAMIEJI PASTATAI

Įsivaizduokite, kad privataus namo virtuvėje įrengiate ir prijungiate jį prie natūralios ventiliacijos kanalų. Iš virtuvės dūmai ir visos kietosios dalelės ištraukiami iš kambario ir surenkami į oro kanalus.

Standartinė situacija: vasarą, kai natūrali ventiliacija traukia orą į namus, mama gamina maistą virtuvėje, vaikas maudosi vonios kambaryje. Dalis suodžių iš silpnai veikiančio gaubto sulaikoma kanaluose, per ventiliacijos kanalus patenka į vonios kambarį ir į vaiko plaučius. Kai kurios iš šių kenksmingų medžiagų nusėda ant švarių drabužių, rankšluosčio, kurį vaikas naudoja.

Gydytojų teigimu, viena pagrindinių alergijos priežasčių yra iš ventiliacijos sistemos išmetami teršalai.

Laiku valoma vėdinimo sistema tai:

- pirmoji priemonė kovoti su alergija ir plaučių ligomis,

- rūpinimasis artimųjų ir vaikų sveikata.

Vėdinimo sistemos valymo privačiuose namuose kaina yra proporcinga kelių pakuočių alerginių vaistų, pavyzdžiui, RELPAX TBL 40MG N4, kainai. O visas valymas trunka tik 2–3 valandas.

Vyresni žmonės dažnai kenčia nuo kvėpavimo problemų, o užterštas patalpų oras tik sustiprina jų problemas. Tai aktualu ir sergantiems astma.

Kaip dažnai reikia valyti oro kanalus?

Remiantis mūsų patirtimi ir epidemiologų rekomendacijomis, patartina valyti oro kanalus namuose kas 5 - 8 - 10 metų. Namų savininkai, turintys vaikų, naminių gyvūnėlių, kenčiantys nuo dažnų kvėpavimo ligų ar susilpnėjusios imuninės sistemos, turėtų dažniau valyti ventiliacijos ir oro kondicionavimo sistemas.

SVEIKATOS PRIEŽIŪROS ĮSTAIGOS, GROŽIO SALONAI IR MASAŽO KABINETAI

вентиляционная система - до и послеBe įprastų taršalų, tokių kaip dulkės, pūkeliai, pelėsių sporos ir grybeliai, medicinos įstaigose yra ir papildoma virusų ir bakterijų užteršimo rizika.

Ypač didelį susirūpinimą kelia operacijų kabinetai, intensyvios terapijos skyriai, vaikų ir geriatrijos palatos.

Dažnai grožio, masažo ir tatuiruočių salonus, taip pat įdegio salonus lanko žmonės, turintys nelabai sveiką odą, o ventiliacijos sistemos, kaip infekcijų kolekcionierės, yra ir jos platintojai.

Ne veltui ES šalyse griežtinama šių institucijų sanitarinė kontrolė, o jei kambaryje randama daug kenksmingų elementų, jie griežtai baudžiami.

Vaikų įstaigos (vaikų darželiai, mokyklos, sporto salės, klubai)

Vidutinis suaugęs žmogus kvėpuoja iki 16 000, o vaikas iki 25 000 litrų oro per dieną. Kadangi vaikai kvėpuoja greičiau, jie įkvepia daugiau oro, o jei kambario vėdinimas veikia oro srautą, tuomet verta pasidomėti, kada buvo padaryta paskutinė ventiliacijos sistemos patikra.

Kur mūsų šalyje didesnė vaikų koncentracija nei darželiuose, mokyklose, mokymuose ir klubuose?

Vaikai ypač kenčia nuo patalpų oro taršos, nes jie kvėpuoja daugiau nei suaugusieji. Vaikai labiau kenčia dėl švaraus oro trūkumo prastai vėdinamose patalpose.

Be kylančių sveikatos problemų, prasta patalpų oro kokybė gali sukelti nuovargi ar nerimą, o tai gali turėti įtakos mokinių mokymuisi klasėje, kur vyksta užsiėmimai ar mokymai.

Mūsų specialistai aprūpinti aukštos kokybės ir moderniausia, patentuota įranga oro kanalų valymui.

Filtravimo rezultatas po mūsų valymo yra 99,97%, o likusios taršos dalelės yra mažesnės nei 0,3 mikrono. Baigus darbus jūsų kambaryje, oras bus toks pat švarus kaip paplūdimyje!

Maisto pramonė (kavinės, restoranai, greito maisto punktai)

Virimas yra naudojamas maisto ruošimo virtuvėse. Tai reiškia, kad gartraukis yra sumontuotas kartu su varikliu, kuris privalo kas valandą iš kambario pašalinti tam tikrą oro kiekį

Pradžioje taip nutinka. Tačiau ne visos kietosios dalelės pašalinamos į atmosferą. Daugiausia „pasilieka“ ant dėžių sienų. Tai ideali vieta bakterijoms ir vabzdžiams. Laikui bėgant, oro kanalai apauga suodžiais, riebalais, dulkėmis, bakterijomis ir kitomis priemaišomis (kurios prasiskverbia pro virtuvę). Dėl to ortakiai užsikiša. Variklis pradeda absorbuoti daugiau energijos (iki 25%) ir dirba su didesne apkrova.

Nors papildomos energijos sąnaudos nėra reikšmingos, tačiau variklis, kurio apkrova didesnė, lemia greitą jo sugedimą. Čia slypi papildomos išlaidos.

Bet dar baisiau, jei ortakiuose yra užsikimšimų, pavyzdžiui, vėdinimas kas valandą iš virtuvės turėtų ištraukti 50 kubinių metrų oro, tačiau varikliui veikiant didelėms apkrovoms, jo galima pašalinti mažiau nei pusę. Tai reiškia, kad pusė suodžių ir nešvarumų arba didžioji jų dalis lieka virtuvėje. Dalis jo įsikuria darbuotojų plaučiuose, ant maisto ir vabzdžių bei graužikų mėgstamose vietose.

Štai kodėl daugiausiai ventiliacijos sistemų valymo užsakymų pateikia restoranų savininkai ir kiti maisto gamintojai.

чистим вентиляционные системы

KODĖL PATARTINA INVESTUOTI Į GYVENAMŲJŲ AR BIURŲ VĖDINIMO KANALŲ VALYMĄ?

Ortakių valymas pašalina susikaupusias dulkes, šiukšles, tokias kaip voratinkliniai audiniai, ir graužikų išmatas, todėl padidėja oro srautas ir padidėja sistemos efektyvumas. Bet tai dar ne viskas! Tinkamas kanalų valymas užtikrins švaresnį orą su mažiau kietųjų dalelių visame name ar komercinėse patalpose, pašalindamas simptomus, susijusius su prasta oro kokybe.

Ortakių valymas po gaisro.

Be įvairių kenksmingų medžiagų, kaupiamų ventiliacijos sistemose, po gaisro būna dar daugiau suodžių, dervos, degimo produktų.

Jie žymiai sumažina oro kanalų ir ortakių skerspjūvio plotą, ypač posūkiuose, ir padidina ventiliacijos apkrovą. Todėl patalpose nepakankamai cirkuliuoja oras.

Dėl padidėjusios drėgmės gesinant gaisrą kondensatas kaupiasi pačioje vėdinimo sistemoje ir tokioje „saugioje“ aplinkoje po 12 valandų pradeda formuotis pelėsiai, kurie jau po 72 valandų kelia pavojų žmonių sveikatai.

Jei per pirmąsias tris dienas neišvalysite visos ventiliacijos, tai gali katastrofiškai paveikti žmonių sveikatą.

Padėtis pablogėja, jei patalpose yra natūrali ventiliacija. Kadangi šiltuoju metų laiku oras iš aplinkos, su visais savo teršalais, skverbiasi iš aplinkos į patalpą. Todėl degėsių kvapas tokiais atvejais patalpose išlieka metų metus.

Pasirūpinkite, kad jūsų ventiliacija būtų švari,

ir dirbtų nepriekaištingai!

Nemokama paslauga

Kiekvienas gali užsisakyti konsultacijų ir (arba) vertinimo meistrą - NEMOKAMAI

Nematant užterštumo laipsnio ir reikalingo darbo kiekio, neįmanoma net apytiksliai įvertinti kainos.

Meistras patikrins jūsų vėdinimo sistemos būklę ir, jei ją reikia išvalyti, atliks skaičiavimus pagal reikiamus darbus. Jei suplanuotų darbų kaina jums tinka, tada specialistų grupė atvažiuos jums patogiu laiku ir atliks valymą.

Jei kaina netinka, tada nieko nesate mums skolingi. Todėl skambinkite arba palikite užklausą mūsų svetainėje užsakymo forma.

 +370 64 688 490

        

Telefonas: +371 67 262636
WhatsApp: +370 64 688 490
Esame: Linkedin, Facebook
Krivių g. 5, LT-01204 Vilnius r.
Mes naudojame slapukus
LV GROUP Siekdami pagerinti Jusu narsymo kokybe sioje svetaineje mes naudojame slapukus. Tai leidzia mums atsiminti jusu nustatymus ir analizuoti svetaines srauta rinkodaros ir analizes tikslais. Toliau naudodamiesi sia svetaine Jus patvirtinate, kad sutinkate su su slapuku naudojimu.