PO GAISRO PADARYTOS ŽALOS

KAIP PAŠALINTI DŪMUS IR SUODŽIUS PO GAISRO?

Dūmai ir suodžiai maišosi su švariu oru ir prasiskverbia į kitas patalpas. Suodžiai yra sunkesni už orą, todėl nusėda ant dažytų paviršių, kilimų, apmušalų, užuolaidų, netgi prasiskverbia į uždarytas spinteles, kur laikomi skalbiniai, drabužiai ir kiti daiktai.

Efektyvus pirmasis žingsnis valant po gaisro - patalpų džiovinimas ir vėdinimas bei sugadintų daiktų pašalinimas. Tačiau to nepakanka.

Prieš atliekant remontinius darbus, būtina kruopščiai išvalyti ir neutralizuoti nuosėdas ir kvapus.

katilo valymas nuo suodžių po gaisro

MŪSŲ NAUDOJAMA BENDROJI VALYMO TECHNIKA

Mes išskiriame dvi gaisro rūšis, kurioms reikia skirtingų valymo būdų.

  • Ugnis su gausiu deguonies kiekiu - sukelia sausumą ir sausų suodžių susidarymą.
  • Lėtas degimas esant mažam deguonies kiekiui - sukelia riebias, drėgnas nuosėdas, kurios lengvai tepliojasi.

Valant būtinai reikia atsižvelgti į šiuos dalykus:

Valymo veiksmai:

  1. Vėdiname kambarį natūraliai (atidarome langūs ir pan.) arba su priverstine vetniliacija (specialia džiovinimo įranga). Jei ugniagesiai gesinimo metu naudojo didelį vandens kiekį, tada būtinas patalpų džiovinimas, kad būtų išvengta pelėsio atsiradimo, kuris pradeda formuotis po 12 valandų.
  2. Atliekame rūšiavimą, kad nustatyti, kuriuos daiktus galima išvalyti, o kuriuos reikia išmesti.
  3. Nustatome daiktų valymo eilę. Pagal jų vertę ir suodžių galimybę įsiskverbti į juos, sprendžiame, kokius daiktus būtina išvalyti pirmiau.
  4. 4. Išmetame sudegintą turtą, kad sumažintumėme nemalonius kvapus.
  5. sagi po ocistkiMontuojame papildomus oro džiovintuvus, drėgmės kontrolei (santykinė oro drėgmė), ypač ten, kur gaisrui gesinti buvo naudojamas vanduo.
  6. Nuvalome visus metalinius paviršius specialiomis priemonėmis, kad išvengtumėme rūdžių ir dėmių.
  7. Nuvalome plastikinius paviršius, tokius kaip PVC langai.Ypatingą dėmesį skiriame šviesiomis ir baltomis spalvomis dažytiems paviršiams. Naudojame silpną šarmą. Šis ploviklis yra būtinas norint pašalinti galimus rūgščius suodžius, kurie gali būti suaktyvinti padidėjus oro drėgmei ir sugadinti paviršius. Tokiu būdu išvengiama degėsių kvapo ir periodinio dažymo poreikio.
  8. Nenaudojame dezodorantų ir kitų medžiagų, kurios maskuoja kvapus, tačiau jų nepašalina.
  9. Tiems paviršiams, kurie nėra valomi aukščiau nurodytais būdais, naudojame specialią įrangą, pavyzdžiui valymą smėliasrove, valymą sausu ledu arba atliekame valymą lazeriu. Taip pat naudojame garo ir cheminį valymą.

Tam tikrų pažeidimų rūšių valymo būdai

Dėl žalos, kilusios po gaisrų, turinčių daug deguonies: pradinėms nuosėdoms pašalinti naudojame specialų sausą valymą kempine. Iš pradžių dirbame su silpnais šarminiais valikliais, o po to - nuplauname.

Tokiems atvejams mes naudojame specialius valiklius su dideliu kiekiu šarminės medžiagos.

Po to kruopščiai nuplauname švariu vandeniu, nes ploviklio likučiai reaguoja su dažais.

ŽALA DĖL GAISRO VIRTUVĖSE:

Žala, kilusi dėl gaisro virtuvėje, turi būti išvaloma kruopščiau, nes sudegusio maisto dalelės yra mažesnės, o kvapas - ilgalaikis.

Po įprasto, net profesionalaus valymo, suodžių likučiai gali būti blogai matomi, o suspenduotos dalelės yra labiau lakios. Dėl to kvapai išlieka ilgesnį laiką.

AMI Stilius valymo metodai tai:

Šaliname dūmus ir suodžius

  1. ubiraem dim i kopotj smjagkih poverhnostejKai kurie mūsų klientai patys, bandydami valyti daiktus ir audinių paviršius, naudojosi dulkių siurbliais ir padarydavo dar didesnę žalą, nes jų naudojami purkštukai trindavo suodžius, o buitinio dulkių siurblio filtras nebūdavo pakankamai poringas, kad sulaikytų suodžius. Tokie dulkių siurbliai suodžius išmeta atgal į patalpą. Taigi kenksmingos dalelės yra išsibarsčiusios po visą kambarį, o po tokio savarankiško valymo yra daug sunkiau profesionaliai išvalyti daiktus. Mes turime specialų vakuuminį antgalį, skirtą tokiam valymui, ir tokiu atveju vakuumas susiurbs suodžius nuo audinių paviršių, visiškai jį izoliuojant.
  1. Kilimų valymui naudojamas sukamasis šveitiklis arba specialus gaubtas, priklausomai nuo valomo paviršiaus.
  1. Rūbų, patalynės skalbimas namuose nepašalina ugnies kvapo, jis dar ilgą laiką išlieka audiniuose. Įprastas skalbimas paprastai nesuteikia norimo efekto. Išeitis - ozonavimas, o vėliau cheminis valymas.

Kietoms medžiagoms - porėtiems paviršiams (dažytiems paviršiams, plytelėms, gipsui, tapetams, atvirai medienai) naudojame specializuotą medžiagos įrangą ir valymo metodą, kurį perėmmėme iš Amerikos kolegų.

Saugos patarimai atkūrimo metu

Jei jums atsitiko nelaimingas atsitikimas ir gaisro metu nukentėjo jūsų turtas ar prekės, nemėginkite visko valyti patys. Pasitarkite su specialistais, kurie jau daug kartų yra padėję kitiems.

Štai keletas paprastų patarimų, kurie padės išsaugoti turtą po gaisro ir nenukentėti patiems.

  • Nenaudokite elektrinių prietaisų, kurie buvo šalia gaisro.
  • Nenaudokite lubų šviestuvų, jeigu lubos yra drėgnos.
  • Pirmos apžiūros metu nelieskite nieko, kad suodžiai nebūtų perkelti iš vieno daikto į kitą.
  • Neplaukite užuolaidų ar kitų medžiagų, kurioms gali prireikti cheminio valymo.
  • Nesivaržykite kreiptis profesionalios pagalbos dėl valymo ir atkūrimo darbų.

Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite su AMI Stilius specialistais, jie padės jums išbristi iš šios sunkios situacijos su minimaliais nuostoliais.

 +370 64 688 490

Чистим от копоти и неприятного запаха гари

        

Telefonas: +371 67 262636
WhatsApp: +370 64 688 490
Esame: Linkedin, Facebook
Krivių g. 5, LT-01204 Vilnius r.
Mes naudojame slapukus
LV GROUP Siekdami pagerinti Jusu narsymo kokybe sioje svetaineje mes naudojame slapukus. Tai leidzia mums atsiminti jusu nustatymus ir analizuoti svetaines srauta rinkodaros ir analizes tikslais. Toliau naudodamiesi sia svetaine Jus patvirtinate, kad sutinkate su su slapuku naudojimu.