Kontaktinformācija

Mob: +371 29606838

Tal: +371 67262636

E-mail: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

BMS Baltic darbojas 24 stundas diennaktī, septiņas dienas nedēļā. Pieredzējis darbinieks vienmēr ir pieejams, lai reaģētu uz ārkārtas zvanu no jebkuras vietas Baltijas valstīs.

IICRC CMYK_forBMS

Virtuves cauruļu attīrīšana

Komercvirtuves attīrīšana no izplūdes gāzēm ar BMS TECHNOLOGIES

Virtuves un virtuves cauruļu attīrīšana no BMS TECHNOLOGIES palīdz ne tikai pārliecināties, ka virtuve ir nevainojami tīra, bet var arī novērst Jūsu biznesa izjukšanu. Pie tam, par cik mēs esam sertificēta cauruļu attīrīšanas kompānija, ja notiks ļaunākais, tad Jums būs iespēja uzrādīt atbilstības sertifikātu Jūsu apdrošināšanas kompānijai, lai pierādītu, ka Jūs uzturējāt vajadzīgajā kartībā vēddzesētāju apvalkus, pašus vēddzesētājus un caurules.

Apvalku, vēddzesētāju un cauruļu tīrība virtuvē galvenokārt ir atkarīga no tā, kādu daudzumu ēdiena Jūs gatavojat un cik intensīvi tiek izmantoti vēddzesētāji.

Tauki un netīrumi viegli pielīp vēddzesētāju un cauruļu iekšpusei. Tas savukārt var kļūt par barojošu vidi baktērijām un citiem nevēlamiem elementiem, kā piemēram pelējumam un sēnītei. To novērst ir ļoti viegli ar BMS TECHNOLOGIES palīdzību, mūs attālina tikai viens tālruņa zvans, lai veiktu profesionālu vēddzesētāju un virtuves cauruļu attīrīšanu.

Vēddzesētāju un virtuves cauruļu attīrīšana ir ne tikai juridiska prasība, bet arī pats drošākais un saprātīgākais risinājums

Virtuves sistēmu ideāla tīrība, kā mēs jau minējām, galvenokārt ir atkarīga no tā, cik daudz ēdiena Jūs gatavojat un cik intensīvi tiek izmantoti vēddzesētāji. Jo biežāk Jūs gatavojat, jo biežāk ir jāattīra caurules, apvalki un vēddzesētāji. Pēc vietējiem likumiem Jums būtu jāzin, ka virtuves ventilācijas sistēmu un vēddzesētāju attīrīšana jāveic ne retāk kā vienu reizi gadā. Lūdzu nekautrējaties griezties pie BMS TECHNOLOGIES , sertificēti speciālisti apspriedīs ar Jums, cik bieži ir jāattīra Jūsu ventilācijas sistēma un atradīs optimālo variantu Jūsu prasību realizācijai.

Vēddzesētāju un virtuves cauruļu attīrīšana ir ne tikai juridiska prasība, bet arī pats drošākais un saprātīgākais risinājums. Taukaini un netīri vēddzesētāji bieži ir ugunsgrēku iemesls, kā arī stimulē baktēriju augšanu. Pazvaniet uz BMS TECHNOLOGIES šodien, lai varam apspriest attīrīšanas nepieciešamību un tikšanās laiku, kāds Jums būtu pieņemams.