Kontaktinformācija

Mob: +371 29606838

Tal: +371 67262636

E-mail: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

BMS Baltic darbojas 24 stundas diennaktī, septiņas dienas nedēļā. Pieredzējis darbinieks vienmēr ir pieejams, lai reaģētu uz ārkārtas zvanu no jebkuras vietas Baltijas valstīs.

IICRC CMYK_forBMS

Ventilācijas sistēma

Apsildīšana, ventilācija un gaisa kondicionēšana (HVAC) no BMS TECHNOLOGIES Kopā ar gaisa novadītājiem Jūsu mājā, kondicionieris(SVGK) ir viena no vietām, kur var savākties alergēni, netīrumi, atkritumi un putekļi. Kondicionieru piesārņošana (SVGK) var negatīvi ietekmēt Jūs un Jūsu ģimenes veselību, kā arī var novest pie tā, ka bloks SVGK zaudēs produktivitāti un kļūs mazāk efektīgs. 

Kondicionieru attīrīšana no BMS TECHNOLOGIES var reāli palīdzēt, samazināt enerģijas patēriņu, kā arī piedāvā Jums daudz veselīgāku un drošāku vidi telpā.

Piesārņojumi var būt visā Jūsu mājā. Tie sakrājas gaisa novadītājos, spraugās un izplatās caur ventilācijas un kondicionēšanas sistēmu. Tai vietā, lai cirkulētu svaigs gaiss, ir pilnīga iespējamība, ka Jūsu gaisa kondicionēšanas un apsildes sistēma piepilda Jūsu istabas ar piesārņotu un netīru gaisu.

Sēnītes, pelējuma un citu baktēriju likvidācija līdz 82%

Kondicionēšanas sistēmas attīrīšana no BMS TECHNOLOGIES - tā ir intensīva un ļoti efektīga attīrīšana un apstrāde, kas var likvidēt līdz 82 % sēnītes, pelējuma un citas baktērijas. Mēs varam efektīvi likvidēt piesārņojumus, kas atrodas gaisa kondicionēšanas sistēmā un pat palīdzēt novērst to parādīšanos nākotnē.

Pirms sākt attīrīšanas procesu, mēs esam gatavi izbraukt un pārbaudīt Jūsu kondicionēšanas sistēmu, lai noteiktu, vai ir vajadzīgs mūsu pakalpojums SVGK attīrīšanai un apstrādei. Mūsu speciālisti izmanto tikai profesionālu aprīkojumu un līdzekļus, kuru pamatā ir ūdens, tāpēc šis process ir pilnīgi nekaitīgs pat bērniem, kuri atrodas telpā.