Kontaktinformācija

Mob: +371 29606838

Tal: +371 67262636

E-mail: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

BMS Baltic darbojas 24 stundas diennaktī, septiņas dienas nedēļā. Pieredzējis darbinieks vienmēr ir pieejams, lai reaģētu uz ārkārtas zvanu no jebkuras vietas Baltijas valstīs.

IICRC CMYK_forBMS

Pelējuma un sēnītes likvidācija

Par pelējuma sēnītes problēmu un tās iedarbību uz mūsu veselību sāka spriest pavisam nesen, un ir pieņēmums, ka tā var novest pie saaukstēšanās un gripas simptomiem. Arī pelējums var paaugstināt sūdzību skaitu par veselības traucējumiem, ieskaitot respiratoriskās slimības un alerģijas simptomus. BMS TECHNOLOGIES palīdzēs atrast pelējuma avotu un palīdzēs tikt galā ar šo problēmu.

BMS TECHNOLOGIES var novērtēt zaudējumu apjomu, ko rada pelējums. Mēs lokalizējam pelējuma posmus, kā arī novērsīsim tālāku pelējuma sporu izplatīšanos.

Pelējums izplatās ļoti ātri! Ja Jūs redzat pelējuma parādīšanos Jūsu mājā , centieties izvairīties no kontakta, par cik tas var izsaukt pelējuma parādīšanos uz neskartiem posmiem. Nav nepieciešama evakuācija no ēkas vai steidzīgu mēru pieņemšana, bet Jums vajag izsaukt BMS TECHNOLOGIES , lai mēs varētu ātrāk palīdzēt ar pelējuma un tā avota likvidēšanu.

Plūdi un mitra vide ir viens no visvairāk izplatītākajiem pelējuma parādīšanās iemesliem.

Aizvien vairāk mūsdienās problēmas ar veselību ir saistītas ar pelējuma rašanos mājās. Bērni un veci cilvēki, kā arī cilvēki, kuriem ir veselības problēmas ar elpošanu, ir visvairāk pakļauti riskam. Parastie simptomi ir izsitumi un alerģiskas reakcijas, bet var būt arī iesnas, šķaudīšana, sāpes kaklā un pat problēmas ar elpošanu.Ja kaut vienam no Jūsu ģimenes locekļiem ir šādi simptomi, tad Jums jārīkojas nekavējoties.

Plūdi un mitra vide ir viens no visvairāk izplatītākajiem pelējuma parādīšanās iemesliem. Tas ir tāpēc, ka pelējuma sēnītēm ir vajadzīgs ūdens un organiskie barības avoti, lai augtu un izplatītos tālāk. BMS TECHNOLOGIES serviss pelējuma likvidācijai ietver sevī pilnu objekta apskati, bet pēc tam nodrošina vajadzīgā līmeņa servisu atkarībā no mūsu rezultātiem.

Pazvaniet jau šodien uz BMS TECHNOLOGIES, ja Jūs uzskatāt, ka Jūsu māja vai cits īpašums ir inficēts ar pelējumu!