Kontaktinformācija

Mob: +371 29606838

Tal: +371 67262636

E-mail: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

BMS Baltic darbojas 24 stundas diennaktī, septiņas dienas nedēļā. Pieredzējis darbinieks vienmēr ir pieejams, lai reaģētu uz ārkārtas zvanu no jebkuras vietas Baltijas valstīs.

IICRC CMYK_forBMS

Paklāju tīrīšana

Profesionāls un efektīvs paklāju tīrīšanas serviss no BMS Technologies

Paklāji Jūsu mājās ir vieni no materiāli dārgākajiem ieguldījumiem un regulāri tos lietojot, tie ātri paliek netīri. Tur rodas smaku perēkļi, jo Jums ir gadījies tos nosmērēt ar eļļu, kafiju, asinīm un citiem grūti iztīrāmiem traipiem. Diemžēl citas uzkopšanas kompānijas tīra paklājus uz ziepju vai šampūnu bāzes lietojamiem tīrīšanas šķidrumiem, kas nav efektīva tīrīšanas metode. Rather than using a soap based cleaning method, we employ a combination of extra hot water and an emulsifier

BMS TECHNOLOGIES izmanto karstā ūdens un emulgatora metodi.

Paklāju tīrīšana ar metodi, kuras pamatā ir mazgājamie līdzekļi, ne vienmēr ir efektīga, gadījumos, kad ir grūti iztīrami traipi kā kafijas, asins un eļļas. Ar mazgājamiem līdzekļiem ne vienmēr ir iegūts vēlamais rezultāts. Pašā pūciņu pamatnē netīrumi vienalga paliek un mitruma klātienē rodas sēnītes, pelējums, pie tam mazgājamie līdzekļi atstāj neredzamu, lipīgu kārtu, kas pievelk netīrumus. Paklāju un grīdas segumu tīrīšana no BMS TECHNOLOGIES ir efektīvāka nekā tīrīšana ar mazgājamo līdzekļu palīdzību.

Pārbaudīta un inovatīva paklāju tīrīšanas metode

Tīrīšanas ar mazgājamo līdzekļu vietā mēs izmantojam karsta ūdens un emulgatora metodi. Augsta ūdens temperatūra pilnībā iznīcina baktērijas un citus piesārņojumus pašu pūciņu pamatnē, pēc tam tiek izmantots ļoti spēcīgs putekļu sūcējs, lai pilnīgi iznīcinātu atlikušās piesārņojumu daļiņas. Vēl viena karsta ūdens izmantošanas priekšrocība ir tā, ka tiek izmantots mazs ūdens daudzums, šī iemesla dēļ nav iespējams Jūsu paklāja bojājums.

Vēl BMS TECHNOLOGIES piedāvā paklāju un grīdas segumu tīrīšanu komercuzņēmumiem.

Grīdas segumi ir pievilkušies ar putekļiem, alergēniem un citiem piesārņojumiem, kas atnesti no ielas ar mūsu apaviem. Rekomendējam regulāri tīrīt grīdas segumus ar putekļu sūcēju un vismaz divas reizes gadā veikt mitro apkopi. Ar grīdas segumu tīrīšanu no BMS TECHNOLOGIES Jūs pārliecināsieties, ka grīdas segumiem tiek samazināts nolietojums.

Tikai nedaudzi piedāvā savus grīdas segumu tīrīšanas pakalpojumus tik augstā kvalitātē kā BMS TECHNOLOGIES , jo mēs izmantojam inovatīvas un pārbaudītas metodes. Jūsu paklāji un grīdas segumi izskatīsies labāk un kalpos Jums ilgāk, ja izmantosiet BMS TECHNOLOGIES tīrīšanas pakalpojumus!!! Un par prieku klientiem piedāvājam atlaides paklāju tīrīšanai un grīdas virsmu tīrīšanai.