Kontaktinformācija

Mob: +371 29606838

Tal: +371 67262636

E-mail: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

BMS Baltic darbojas 24 stundas diennaktī, septiņas dienas nedēļā. Pieredzējis darbinieks vienmēr ir pieejams, lai reaģētu uz ārkārtas zvanu no jebkuras vietas Baltijas valstīs.

IICRC CMYK_forBMS

Mēbeļu un tekstila virsmu attīrīšana

Mēbeles ir viens no visvairāk izmantojamiem elementiem mājās uzreiz pēc paklājiem. Mēs sēžam uz tiem, stāvam, un pat ļaujam saviem mājdzīvniekiem gulēt uz tiem, tāpēc uz tiem ļoti ātri savācas putekļi un netīrumi, kā arī alergēni, mājdzīvnieku blaugznas un citi piesārņojumi. Mēs regulāri tīram paklājus mūsu mājās ar putekļu sūcēju, bet daudz retāk tīram mēbeles un audumus, kas arī atrodas mūsu mājā.Un, ja arī to darām, tad putekļus izsitam ar viegliem piesitieniem, ignorējot daudzas zonas, kur slēpjas viskaitīgākie elementi. Soil and stains are removed from the fabric and materials of the furniture quickly and delicately without any damage to the items that are cleaned.

Netīrumi un traipi no audumiem un mēbeļu pārklājumiem tiek iztīrīti ātri un delikāti, nenodarot kaitējumu tām vietām, kuras tiek tīrītas.

BMS TECHNOLOGIES piedāvā pilnu mēbeļu attīrīšanu, izmantojot karstā ūdens metodi, bet delikātiem audumu veidiem mēs piedāvājam sauso attīrīšanas metodi, izmantojot Lambrite. Traipi un netīrumi tiek likvidēti loti akurāti un jau pēc pāris minūtēm mēbeles vai tekstila virsmas ir sausas.

Mēbeles kļūst sausas dažu minūšu laikā, un tas ir visizdevīgākais variants jebkurā gadījumā!

Izmantojot „Standarta” metodi mēbeļu attīrīšanai BMS TECHNOLOGIES izmanto karstā ūdens metodi. Ļoti karsts ūdens attīrīšanas laikā sadala un likvidē netīrumus un putekļus no virsmām. Šī sistēma var efektīvi un saudzīgi likvidēt netīrumus, kas sakrājušies vairāku mēnešu laikā, tāpēc BMS TECHNOLOGIES arī izmanto šādu karstā ūdens metodi – tā ir efektīvāka nekā citas profesionālas mēbeļu tīrīšanas metodes.

BMS TECHNOLOGIES piedāvā gan mēbeļu tīrīšanu dzīvojamās mājās, gan mēbeļu un tekstila virsmu tīrīšanu komercorganizācijās. Ņemot vērā Jūsu vēlmes, Jūs varat sazināties ar mums un uzdot jebkādus jautājumus!!! Uz doto mirkli mēs piedāvājam atlaides mēbeļu un audumu tīrīšai. Atlaides sākot no 18 ls par trīsvietīgu dīvānu.