Kontaktinformācija

Mob: +371 29606838

Tal: +371 67262636

E-mail: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

BMS Baltic darbojas 24 stundas diennaktī, septiņas dienas nedēļā. Pieredzējis darbinieks vienmēr ir pieejams, lai reaģētu uz ārkārtas zvanu no jebkuras vietas Baltijas valstīs.

IICRC CMYK_forBMS

Graffiti likvidēšana

Graffiti un vandālisma veidi izsauc cilvēkos pretīgumu ar savu nepievilcīgo izskatu un var pat izsaukt nevēlēšanos staigāt pa ielām, rajoniem un pat pa pilsētu. BMS TECHNOLOGIES ātri un izmantojot vispiemērotākos instrumentus pārsvarā var likvidēt aerosolu krāsu un graffiti no virsmām. Lai likvidētu sevišķi sarežģītus graffiti ir vajadzīga speciāla aparatūra, kas ne vienmēr ir pieejama mājas apstākļos. Tieši šādās situācijās mūsu Serviss graffiti likvidēšanai ir gatavs Jums palīdzēt! Ieskaitot augsta spiediena mazgājamās mašīnas un sukas, mēs izmantojam arī attīrīšanu ar sauso ledu, lai likvidētu visgrūtākos un sarežģītākos graffiti gadījumus. Vandalism cleanup services from Steamatic are not limited to the removal of spray paint graffiti on walls and the exterior of buildings either.

Šis pakalpojums no BMS TECHNOLOGIES neierobežojas graffiti un krāsas likvidēšanai no sienām. Ir iespējama arī ceļazīmju tīrīšana, graffiti likvidēšana no plastmasas virsmām un arī no stikla virsmām. Šie pakalpojumi palīdzēs uzlabot ne tikai konkrēta objekta izskatu un pievilcīgumu, bet arī apkārtnes kopskatu.

Metāls, koks, plastmasa, mūra virsmas – viss tas var tikt attīrīts ar BMS TECHNOLOGIES palīdzību. Pat vēsturiskas ēkas, kas ir ļoti trauslas, tiek notīrītas no graffiti saudzīgi ,lai tas atgūtu iepriekšējo izskatu un slavu.

Attīrīšana ar sauso ledu ir viens no BMS TECHNOLOGIES inovācijas veidiem no plašā pakalpojumu klāsta, ieskaitot graffiti likvidāciju. Strūklveida apstrāde ar sauso ledu piedāvā unikālu pieeju jebkuram darbam un piedāvā veselu virkni priekšrocību salīdzinājumā ar citām attīrīšanas metodēm.

BMS TECHNOLOGIES ir plašas zināšanas un pieredze graffiti likvidēšanā, dažādās attīrīšanās un citos atjaunošanas procesos. Jūs varat sazināties ar mums, lai apspriestu izcenojumus, apmaksu par tīrīšanu ar sauso ledu vai uzdot vispārīgus jautājumus, kas skar mūsu pakalpojumus.