Kontaktinformācija

Mob: +371 29606838

Tal: +371 67262636

E-mail: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

BMS Baltic darbojas 24 stundas diennaktī, septiņas dienas nedēļā. Pieredzējis darbinieks vienmēr ir pieejams, lai reaģētu uz ārkārtas zvanu no jebkuras vietas Baltijas valstīs.

IICRC CMYK_forBMS

Gaismas atstarotāju un lampu attīrīšana

Gaismas atstarotāji un luminescējošais apgaismojums tiek dažādi izmantoti ofisos, ražošanas telpās, kā arī industriālos objektos. Gaismas atstarotāji vienmērīgi sadala gaismu, pie tam tiek mazāk patērēta enerģija. Diemžēl, ja neveic to regulāru attīrīšanu, gaismas atstarotājos un lampās sakrājas putekļi un tie kļūst netīri. BMS TECHNOLOGIES izmanto drošu un ļoti efektīvu sausās attīrīšanas metodi, ar kuras palīdzību tiek likvidēti putekļi, netīrumi un atkritumi, pie kam saglabājas augsta energoefektivitāte un pazeminās ēnu un gaišu vietu rašanās.

Jums jāizskata arī obligātu gaismas atstarotāju un lampu attīrīšanu ofisā vai ēkā pēc remonta, kad lampas un cits ofisa aprīkojums var būt sevišķi netīrs.

Regulāra gaismas atstarotāju un lampu attīrīšana ietaupa Jūsu naudu. Lampas tīrība ietekmē maksimālu gaismas padevi, bet tas nozīmē, ka mums nav vajadzīgs papildus apgaismojums. Tas ne tikai samazina izdevumus, saistītus ar papildus gaismas ierīču iegādi, bet samazina arī enerģijas patēriņu. Patreizējos apstākļos izdevumi par elektroenerģiju ir palielinājušies un tīri gaismas atstarotāji palīdzēs minimizēt šo problēmu Jūsu biznesā.

Tīras, sakoptas lampas un gaismas atstarotāji veido arī labākus darba apstākļus. Tas ir vienmērīgs un „tīrs” gaismas plūdums. Gaišas vietas un ēnas samazinās regulāras un efektīvas attīrīšanas rezultātā.

BMS TECHNOLOGIES uzskata, ka labākā pieeja ir regulāra gaismas komponentu apkalpošanas programma, lai nodrošinātu to augstu kvalitāti visā to izmantošanas laikā. Attīrīšana vienu reizi gadā ne tikai samazinās elektroenerģijas patēriņu, uzlabos apgaismojumu un darba apstākļus ofisā, bet arī pagarinās Jūsu lampu un citu svarīgu apgaismojuma komponentu kalpošanas laiku.