Kontaktinformācija

Mob: +371 29606838

Tal: +371 67262636

E-mail: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

BMS Baltic darbojas 24 stundas diennaktī, septiņas dienas nedēļā. Pieredzējis darbinieks vienmēr ir pieejams, lai reaģētu uz ārkārtas zvanu no jebkuras vietas Baltijas valstīs.

IICRC CMYK_forBMS

Gaisa vēddzēsētājs

Gaisa cauruļu, ventilāciju tīrīšanas Ventilācijas sistēma Jūsu mājā viegli var aizsērēt ar putekļiem, netīrumiem, dažāda veida sēnītēm un citām veselībai kaitīgām vielām. Pat ,ja liekas, ka telpa ir ideāli tīra, ir zinātniski pierādīts, ka gaisā vienalga atrodas vielas, kuras ir nosēdušās ventilācijas sistēmā, caurulē. Ja Jūsu mājā regulāri slimo ar plaušu, elpošanas ceļu slimībām vai iesnām, tad Jūsu mājai nepieciešama ventilācijas sistēmas attīrīšana.

Mūsu tīrīšanas iekārtas ir visplašāk pazīstamākās un efektīvākās pasaulē. Steamatic uses unique, patented air duct and vent cleaning equipment.

BMS TECHNOLOGIES izmanto unikālu un patentētu aprīkojumu gaisa vēddzēsētāju un ventilācijas sistēmu attīrīšanai.

Ir daudz priekšrocību gaisa vēddzēsētāju attīrīšanai. Tā ne tikai uzlabos lielā mērā gaisa kvalitāti Jūsu mājā, bet arī samazina smakas, kas izdalās no gaisa kanāliem. Pelējums un citas vielas var pielipt pie caurulēm un ar laiku sāk izdalīt nepatīkamu smaku. Tikai ar efektīvām gaisa vēddzēsētāju attīrīšanas metodēm, kuras piedāvā BMS TECHNOLOGIES, Jūs varat cerēt uz šo problēmu likvidāciju.

BMS TECHNOLOGIES izmanto unikālu un patentētu aprīkojumu gaisa vēddzēsētāju un ventilācijas sistēmu attīrīšanai.

Apmēram 90% no savas dzīves mēs atrodamies telpās. Tas nozīmē, ka, ja mēs elpojam piesārņotu gaisu mājās, darbā vai pat skolā vai koledžā, tad var rasties problēmas gan tagad, gan turpmākajā dzīvē. Ja Jums jau tagad ir alerģija vai citas saslimšanas, tad netīra ventilācija var tikai padziļināt problēmu, ņemot vērā, ka gaisā ir savākušies alergēni un piesārņojumi.

Viena no BMS TECHNOLOGIES gaisa vēddzēsētāju attīrīšanas priekšrocībām ir tā, ka pirms attīrīšanas darbu sākšanas, mēs dodam bezmaksas iespēju Jums iepazīties ar gaisa vēddzēsētāju un ventilācijas sistēmas stāvokli un nosakām kādā mērā ir jāveic attīrīšana. Kā arī Jums piešķirsim patīkamas atlaides, kas uzlabos netikai Jūsu ventilācijas sistēmu, bet arī Jūsu garastāvokli.

Mēs ne tikai garantējam tīru gaisu, bet arī likvidēsim visas nepatīkamās smakas. Nodrošināsim Jūsu mājā antibakteriālo apstrādi pret sēnītes, baktēriju un citu veselībai kaitīgu vielu parādīšanos!