Kontaktinformācija

Mob: +371 29606838

Tal: +371 67262636

E-mail: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

BMS Baltic darbojas 24 stundas diennaktī, septiņas dienas nedēļā. Pieredzējis darbinieks vienmēr ir pieejams, lai reaģētu uz ārkārtas zvanu no jebkuras vietas Baltijas valstīs.

IICRC CMYK_forBMS

Cietu virsmu attīrīšana

BMS TECHNOLOGIES ir viena no efektīgākajām un patreiz darbojošām uzkopes kompānijām cietu virsmu attīrīšanas nozarē, pateicoties modernai tehnikai un darbinieku teicamām apmācībām.

BMS TECHNOLOGIES izmanto turbo putekļu sūcējus, kas tieši domāti grīdas un flīžu tīrīšanai.

Aizvien vairāk un vairāk jaunu materiālu mūsdienās tiek izmantoti grīdas pārklāšanai. Ierasto paklāju, lamināta vai linoleja vietā mājsaimniecības un uzņēmumi dod priekšroku grīdu pārklāšanai izmantot flīzes, akmeni, keramiku, porcelānu un vinilu. Dažus no šiem materiāliem var attīrīt ar standarta ikdienas tīrīšanas līdzekļiem, bet parasti tie atstāj nosēdumus, kas savukārt pievilks vēl vairāk netīrumu un paliks traipi. Šī iemesla dēļ neatlaidīgi rekomendējam izmantot profesionālu grīdas attīrīšanu no BMS TECHNOLOGIES , lai varētu likvidēt visas netīrumu un kvēpu pēdas.

Grīda, kā zināms ir viena no netīrākajām vietām mūsu dzīvoklī, jo ar apaviem mēs ienesam no ielas netīrumus un dažādus atkritumus. Neatkarīgi no tā, cik tīri, ka Jums liekas, ir notīrīti Jūsu apavi un izmazgāta grīda bez profesionālām attīrīšanas ierīcēm – maz ticams, ka Jūs esat likvidējuši visus netīrumus.

BMS TECHNOLOGIES izmanto turbo putekļu sūcējus , kas tieši domāti grīdas virsmu tīrīšanai. Ar BMS TECHNOLOGIES grīdas attīrīšanas metodes palīdzību varat būt pārliecināti – Jūsu grīda izskatīsies kā jauna!

Profesionāla grīdas flīžu attīrīšana no BMS TECHNOLOGIES likvidē netīrumus arī no mikroskrambām. Tās ir miniatūras skrambas, kas parādās dažādos veidos uz grīdas flīzēm, savācot netīrumus un pat baktērijas. Standarta grīdas tīrīšanas metode šos netīrumus pilnība nelikvidēs un tie turpinās krāties, kamēr Jūs nepiezvanīsiet uz BMS TECHNOLOGIES!