Kontaktinformācija

Mob: +371 29606838

Tal: +371 67262636

E-mail: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

BMS Baltic darbojas 24 stundas diennaktī, septiņas dienas nedēļā. Pieredzējis darbinieks vienmēr ir pieejams, lai reaģētu uz ārkārtas zvanu no jebkuras vietas Baltijas valstīs.

IICRC CMYK_forBMS

Franšīze

Steamatic franšīzes sistēma piedāvā iespēju sākt ienesīgu un veiksmīgu karjeru arvien augošā pakalpojumu nozarē. Steamatic zīmols pastāv kopš 1967. gada, kad uzņēmums ne tikai saņēma savu pirmo patentu, bet arī atvēra savas durvis franšīzes ņēmējiem. Franšīze piedāvā indivīdiem un grupām iespēju vadīt savu uzņēmumu, bet ar papildus priekšrocību ir nodrošināti ar pieredzi un esošo zīmolu izpratni. Gadījumā, ja Steamatic franšīzes, tas nozīmē, ka Jums ir iespēja piedāvāt komerciālo un dzīvojamo telpu tīrīšanas pakalpojumus, kā arī katastrofu reģenerāciju un tīrīšanu.

Franšīzes laikmeta sākums

1967 gadā sākās franšīzes laikmets Steamatic Inc. Pirms tam uzņēmums darbojas, kā viens no vadošajiem paklāju tīrīšanas uzņēmumiem ASV un vienlaikus tā ir veidota reputāciju uz kvalitāti, inovācijas un konkurētspējīgu cenu, īpašnieki uzskatīja, tas bija laiks, lai piedāvātu priekšrocības paplašinās tirgus vairāk un vairāk cilvēku. Šajā pašā gadā Steamatic bija arī savu pieteikumu par patenta uz karstā ūdens ieguves sistēma pieņēma Amerikas Savienotajās Valstīs.

Ieguvumi kļūt Franchisee

Steamatic Austrālija Franšīzes

Steamatic Austrālija Franšīzes

Jaunu franšīzes ņēmēji gūst labumu no vairāk nekā 40 gadu pieredzi un pieredzi rūpniecībā un kā vadošā franšīzes sistēmu. Kaut Steamatic var būt sākās kā paklāju tīrīšana biznesa jūs drīz redzēt, ka tas nebūt nav vienīgais pakalpojums, ko mēs tagad piedāvājam. Kļūstot par franšīzes ņēmēju, jūs arī varētu piedāvāt šo pašu plašu pakalpojumu klāstu, ko atbalsta zināšanas un uzņēmums, kas turpina inovācijas atbalstam, turpina pieaugt, un turpina uzsākt karjeru cilvēki tāpat kā jūs. Labumu no Steamatic Brand

Steamatic zīmols ir viens no spēcīgākajiem nozarē un ir labi pazīstama visā pasaulē (Eiropā un citās valstīs, franšīzes darbojas ar nosaukumu BMS Technologies). Mēs esam uz rokām tūkstošiem klientu laikā daži no visvairāk mēģina reizes viņi jebkad ir bijis jāsaskaras. Mūsu pastāvīgo apņemšanos kvalitāti un draudzīgi, izpalīdzīgi un atsaucīgi attieksme pret mūsu klientu vajadzībām nozīmē, ka mūsu reputācija turpina nostiprināt. Kā Steamatic franšīzes jūs pārāk var gūt labumu no šo zīmolu izpratni, ka mēs esam radušies.

Steamatic Pakalpojumi

Vairāki ieņēmumu plūsmas, ir sniegti visi mūsu franšīzes ņēmējiem, lielā mērā pateicoties plašo pakalpojumu, ka mēs tagad piedāvājam. Kā arī mūsu novatorisku paklāju tīrīšana pakalpojumu jūs arī varēs piedāvāt jūsu jaunajiem klientiem sekojošus pakalpojumus:

 • Gaisa kanālu skalošanai
 • Paklāju tīrīšana
 • Sausais ledus tīrīšana
 • Mēbeles un drapējums tīrīšana
 • Gamma radiācijas tīrīšana
 • Graffiti Pārcelšanās Līgumslēdzējs
 • Tauku Pit tīrīšana
 • Cietas virsmas tīrīšana
 • HVAC tīrīšana
 • Virtuves Hood Cleaning
 • Vieglo un difuzora tīrīšana
 • Pelējuma Pārcelšanās pakalpojumi
 • Bruģa Un Car Park tīrīšana
 • Sub Floor Cleaning
 • Trauma Scene tīrīšana

Pasaulē Franchise Opportunities

Paklāju tīrīšana franšīzes un katastrofu seku franšīzes iespējām, ar Steamatic ir pieejami visā pasaulē. Mums pašlaik ir vairāk nekā 600 biroji, kas atrodas 27 valstīs, padarot mūs par vienu no populārākajām un veiksmīgu franšīzes sistēmas pieejamas. Jūs arī varētu būt sava katastrofu tīrīšana franšīzes un paklāju tīrīšana franšīzes izmantojot Steamatic reputāciju, vienlaikus padziļinot savu karjeru un dzīvi. Kas Steamatic Piedāvājumi tās franšīzes ņēmēji

Steamatic tīrīšana franšīzes un katastrofu seku franšīzes sniedz jums atbalstu, apmācību un aprīkojumu, kas vajadzīgs, lai veiksmīgi uzsākt savu pašu franšīzes Jūsu izvēlētajā vietā. Atpakaļ uz augšu un atbalstu sniedz arī mūsu plašo tīkla darbinieku un franšīzes ņēmēju. Neviena cita paklāju tīrīšana franšīzes sistēma piedāvā to pašu pakalpojumu klāstu vai pašu atbalsta līmeni, kā mēs pie Steamatic tā sazinieties ar mums šodien un redzēt, kā jūs varat sākt.