Kontaktinformācija

Mob: +371 29606838

Tal: +371 67262636

E-mail: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

BMS Baltic darbojas 24 stundas diennaktī, septiņas dienas nedēļā. Pieredzējis darbinieks vienmēr ir pieejams, lai reaģētu uz ārkārtas zvanu no jebkuras vietas Baltijas valstīs.

IICRC CMYK_forBMS

Svarīgu dokumentu un papīru atjaunošana

Dokumentu atjaunošana un mēdiju informācijas līdzekļu glābšana no BMS TECHNOLOGIES

Grāmatas, medicīniskās izziņas, fotogrāfijas un citi svarīgi dokumenti ugunsgrēku un plūdu gadījumos parasti pilnībā netiek iznīcināti. Mēs piedāvājam iespēju to visu izsausināt, dezodorēt un atjaunot.

Mēs esam galvenā starptautiska kompānija svarīgu un nepieciešamu dokumentu, grāmatu un papīru glābšanā un restaurācijā. Profesionāla pieeja darbam šajā sfērā nodrošina klientam visdelikātākās informācijas drošību. Lai veiktu šādus pakalpojumus, mēs izmantojam ne tikai mūsu profesionālismu, kas balstās uz ilgu gadu pieredzi šajā sfērā, bet arī jaunāko tehnoloģiju sasniegumus dokumentu elektroniskā atainojuma sfērā. BMS TECHNOLOGIES ir 2 lielas dziļās sasalšanas kameras Kanādā. Vakuuma sasalšanas metode ir ekonomiski visefektīvākā liela apjoma slapju dokumentu apstrādei un sausināšanai.

Grāmatas, citi svarīgi papīri, kas cietuši uguns, ūdens vai pelējuma iedarbības rezultātā, tā ir tikai neliela daļa no visa, kam var palīdzēt BMS TECHNOLOGIES, tos glābjot un atjaunojot. Mēs izmantojam tikai inovatīvas un augsti efektīvas metodes to atjaunošanai.Un tā ir dziļas sasaldēšanas metode, par cik tā dod iespēju stabilizēt materiālu un apstādināt ūdens ietekmes procesu.

Tiklīdz grāmata vai cits dokuments tiek sasaldēts, uzreiz tiek pieņemts lēmums par to, kāda restaurācijas metode būs pati ideālākā dotajā situācijā

Ja ūdens ir šķidrā stāvoklī, tas spējīgs nodarīt vislielāko kaitīgumu, tāpēc dokumenti tiek dziļi sasaldēti, lai netiktu nodarīts kaitīgums. Vēl viena bloķējoša šī procesa priekšrocība ir tā, ka tas dod mums iespēju pieņemt svarīgus lēmumus attiecībā uz atjaunošanās procesu.

Pārsvarā, sevišķi papīra dokumentu un grāmatu atjaunošanā, sasaldētie produkti tiek sasildīti speciālā kamerā, kur ledus pārtop gāzveida tvaikos, kas savācas kopā un neļauj atgriezties šķidrā stāvoklī. Tāda metode ir tālāka zaudējuma vai erozijas novēršana.

BMS TECHNOLOGIES likvidē arī pelējumu un sēnīti no grāmatām un citiem dokumentiem. Pelējums ir kaitīgs ne tikai cilvēkiem, bet var arī „saēst” grāmatas un citus dokumentus, pārvēršot vērtīgas lietas driskās.

Ja Jums ir šāda problēma, droši zvaniet BMS TECHNOLOGIES, mēs pacentīsimies Jums palīdzēt!