Kontaktinformācija

Mob: +371 29606838

Tal: +371 67262636

E-mail: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

BMS Baltic darbojas 24 stundas diennaktī, septiņas dienas nedēļā. Pieredzējis darbinieks vienmēr ir pieejams, lai reaģētu uz ārkārtas zvanu no jebkuras vietas Baltijas valstīs.

IICRC CMYK_forBMS

Atjaunošanas darbi pēc pelējuma nodarītā bojājuma

Lai augtu un vairotos pelējumam nepieciešams ūdens un organiskie barības avoti. Ņemot vēra šos divus elementus, pelējuma sporas attīstās un pēc tam var izplatīties dažādos veidos, tai skaitā ar klauvējiena palīdzību vai birsti, ar kuru mēs centāmies pelējumu likvidēt. Lai ko nerakstītu masu informācijas līdzekļi, vārds – pelējums mūsos rada šausmas. Vai tad tiešām tam ir tik liela nozīme? Galu galā pelējums ir pastāvējis vienmēr, bet to, ka tam ir kaitīga ietekme uz mūsu organismu, ir noskaidrots tikai tagad. Noteikta veida pelējums var izsaukt astmu, alerģiju un citas slimības!!! Liela ietekme pelējumam ir uz bērniem un veciem cilvēkiem, jo viņiem ir vājāka imunitāte.

Tikko esat pamanījuši pelējumu savā mājā, sazinieties ar BMS TECHNOLOGIES

Daudziem māju īpašniekiem sēnītes atklāšana ir apgrūtinoša. Tai ir savdabīga smaka, bet pirmo 10 sekunžu laikā, kad Jūs ienākat telpa, kurā ir sēnīte, Jūs kļūstat nejūtīgs pret smaku un to nejūtat.

Svarīgi ir zināt, ka pelējuma avots ir liekais ūdens, mitrums un paaugstināts miklums.

Tikko esat pamanījuši pelējumu savā mājā, sazinieties ar BMS TECHNOLOGIES. Pēc tam, kad esat to izdarījuši , ir svarīgi, lai Jūs neko nedarītu, lai likvidētu pelējumu. Mēģinājums likvidēt un notīrīt pelējumu var novest pie sporu izplatīšanos uz citām virsmām.

Viens no galvenajiem aspektiem pelējuma likvidācijai un viena no pašām galvenajām priekšrocībām pakalpojumu sniegšanā no BMS TECHNOLOGIES ir ūdens avota atrašana, no kura sākās pelējums.


BMS TECHNOLOGIES notīrīs jebkurus netīrumus, kas palikuši pēc pelējuma. Paklāju, vēddzesētāju, mēbeļu un drapējumu attīrīšana iekļaujas mūsu plašajos pakalpojumos, kas attiecas uz restaurāciju un atjaunošanu.