Kontaktinformācija

Mob: +371 29606838

Tal: +371 67262636

E-mail: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

BMS Baltic darbojas 24 stundas diennaktī, septiņas dienas nedēļā. Pieredzējis darbinieks vienmēr ir pieejams, lai reaģētu uz ārkārtas zvanu no jebkuras vietas Baltijas valstīs.

IICRC CMYK_forBMS

Atjaunošana pēc ugunsgrēka rezultātā iegūta bojājuma

Pat vismazākā uguns liesma var nodarīt būtisku zaudējumu Jūsu mājai vai ofisam. Ļoti kaitīgi ir ne tikai dūmi un kvēpi, bet arī ūdens un citas vielas un materiāli, kas tiek izmantoti ugunsgrēka dzēšanai. Pēc tam, kad ugunsgrēks ir nodzēsts, bojājumi var turpināties hlorīda dēļ, kas ir dūmu sastāvā. Pat , kad degšanas process ir likvidēts visās telpās, kodīgie un kaitīgie komponenti var uzkrāties elektriskajos un elektroniskajos komponentos. BMS TECHNOLOGIES neatlaidīgi rekomendē veikt pēc ugunsgrēka visai Jūsu elektrotehnikai un elektrības precēm attīrīšanu. Rūpīga atlikumu likvidēšana, kas palikuši pēc dūmiem un kvēpiem, palīdzēs pagarināt elektrisko preču ekspluatāciju.

Dūmi un kvēpi ir ne tikai kaitīgi uguns blakus produkti. Ja Jūs nodzēsāt uguni patstāvīgi, vai arī to izdarīja glābšanas dienests, ūdens un citi materiāli, kas tika izmantoti ugunsgrēka dzēšanai, var nodarīt bojājumus Jūsu īpašumam. Ūdens savienojumā ar kvēpiem un citām ķīmiskām vielām pēc uguns nodzēšanas ir pilnībā jālikvidē, citādi var rasties pelējums, bet pats ūdens var sabojāt mēbeles un citus priekšmetus mājā.

BMS TECHNOLOGIES piedāvā atjaunošanu un restaurāciju pēc ugunsgrēka, sākotnēji palīdz novākt ūdeni, dūmus, kvēpus un citus kaitīgos toksīnus un materiālus.

Mūsu kompānija piedāvā pakalpojumus operatīvai un detalizētai restaurācijai cietušos rūpniecības, komerciālos un dzīvojamos objektos. Mūsu personāls, kas sastāv no augsti kvalificētiem speciālistiem, inženieriem un tehniķiem, visu diennakti ir gatavi sniegt Jums restaurācijas un atjaunošanas pakalpojumus, izpildīt visas Jūsu vēlmes, kas radušās pēc ugunsgrēka. Mēs izmantojam jaunākās tehnoloģiskās izstrādes, kuras izstrādātas mūsu grupas laboratorijās ASV, un piedāvājam mūsu klientiem visus risinājumus, kas atbilst laika vajadzībām. Mūsu komanda uzņemas atbildību arī par bojātā objekta ārējā izskata atjaunošanu – jebkuras grūtuma pakāpes apdare un krāsošana.

Pazvaniet uz BMS TECHNOLOGIES , lai apspriestu mūsu pakalpojumu asortimentu restaurācijai pēc ugunsgrēka. Laika ekonomija ļaus mums izglābt lielāku daļu Jūsu īpašuma sakarā ar ugunsgrēku!