Kontaktinformācija

Mob: +371 29606838

Tal: +371 67262636

E-mail: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

BMS Baltic darbojas 24 stundas diennaktī, septiņas dienas nedēļā. Pieredzējis darbinieks vienmēr ir pieejams, lai reaģētu uz ārkārtas zvanu no jebkuras vietas Baltijas valstīs.

IICRC CMYK_forBMS

Apdrošinātājiem

BMS Technologies nodrošina pilnu restaurācijas darbu servisu un labu reputāciju apdrošināšanas kompānijām. Mēs veiksmīgi strādājam ar lielākajām apdrošināšanas kompānijām Baltijas valstīs. Diemžēl nelaimes klientus piemeklē negaidīti un apdrošinātājam ir jārīkojas ātri un efektīvi, lai klienta īpašums neaizietu postā, tāpēc esam mēs, BMS Technologies, jo mums restaurācijas darbi nesagādā nekādas problēmas!

Mēs saprotam, cik svarīgs ir apdrošināšanas process, gan no klienta, gan no apdrošinātāja puses .Abas puses ir ieinteresētas, lai apdrošināšanas prasība tiktu izpildīta ātri un efektīvi. Apdrošināšanas gadījuma iestāšanās brīdis nozīmē, ka klients vēlas atgūt gan savu īpašumu labākā stāvoklī un tiktu apmierinātas viņa vajadzības. Izsaukt BMS Technologies nozīmē, ka apdrošinātājs vienmēr zinās pakalpojuma cenas laicīgi un darbs tiks padarīts ātri un efektīvi, jo pie mums strādā tikai sertificēti un profesionāli darbinieki.

Iestājoties apdrošināšanas gadījumam, mēs ļaujam arī pašam klientam piedalīties sava īpašuma atjaunošanas priocesā, mēs atbalstam klientu un atbildam uz visiem viņa jautājumiem. Mēs pievēršam uzmanību jeb kuram objektam, jo mums ir svarīga klientu un apdrošinātāju uzticība. Mēs nedrīkstam sagraut savu reputāciju, jo tā mums ir ārkārtīgi svarīga.

Mēs saprotam apdrošināšanas procesa svarīgumu gan no klienta puses, gan no apdrošināšanas kompānijas puses, lai visas līguma prasības tiktu izpildītas bez kavēšanos un efektīgi. Mēs nesam atbildību par katru paveikto darbu un pie mums strādā tikai pieredzējuši, kvalificēti un sertificēti speciālisti.

Pēc darbu izpildes mēs piedāvājam klientam aizpildīt anketu, kurā tiek novērtēts mūsu paveiktais darbs, lai turpmāk varētu piedāvāt vēl kvalitatīvāku servisu. Ja esat ar mums sazinājušies, tas nozīmē, ka darbs būs paveikts kvalitatīvi un laikā.