KONTAKTAI:

Mob: +370 65688557

Tal: +371 67262636

E-mail: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

BMS Baltic darbojas 24 stundas diennaktī, septiņas dienas nedēļā. Pieredzējis darbinieks vienmēr ir pieejams, lai reaģētu uz ārkārtas zvanu no jebkuras vietas Baltijas valstīs.

IICRC CMYK_forBMS

Virtuvės išmetamųjų vamzdžių valymas

Restoranų virtuvių aplinkos valymo paslaugos ne tik padeda užtikrinti, kad Jūsų virtuvė lieka be dėmelės, bet ir neleidžia Jums nuolatos dirbti dūmų apsuptyje. Dar geriau yra tai, kad, nutikus kokiai nors nelaimei, savo draudimo bendrovei galėsite pateikti sertifikatą, jog Jūsų virtuvės gaubtų ir išmetamųjų vamzdžių sistema buvo profesionaliai prižiūrima.

Idealus virtuvinio gaubto valymo dažnis priklauso nuo to, kiek laiko Jūs skiriate maisto ruošimui bei kiek naudojamas virtuvinis dangtis.

Tepalai ir purvas lengvai kaupiasi virtuvės išmetamuosiuose vamzdžiuose. Tai gera terpė augti bakterijoms ir kitiems nenorimiems nešvarumams, pavyzdžiui pelėsiams. Šios problemos gali baigtis sveikatos inspekcijos apsilankymu Jūsų virtuvėje. Todėl geriau reguliariai išvalyti savo virtuvės išmetamuosius vamzdžius. Steamatic siūlo Jums aukštos kokybės valymą.

Išmetimo vamzdžių valymas yra ne tik teisinis reikalavimas – tai saugiausias ir patogiausias variantas Jūsų verslui.

Idealus vamzdyno valymo dažnis priklauso nuo to, kaip dažnai virtuvėje yra gaminama. Kuo dažniau stovima po dūmtraukiu, tuo dažniau turi būti valoma. Įstatymai tiksliai nustato, kiek kartų virtuvė turi būti valoma. Kartą per metus išvalyti dūmtraukius ir išmetamuosius vamzdžius yra privaloma. Kai kuriais atvejais valymas reikalingas netgi kiekvieną mėnesį ar savaitę. Prašome nedvejoti ir susisiekti su Steamatic , sertifikuotu išmetamųjų dujų valymo specialistu, aptarti tinkamiausią Jūsų virtuvės valymo dažnį.

Prieš valymą visa įranga turi būti išjungta ir leista jai atvėsti. Mūsų kompanija gali paskirti susitikimus ne Jūsų darbo valandų metu, nes suprantame, kad virtuvės įranga yra tuo metu Jums reikalinga.

Virtuvės vamzdyno ir įrangos valymas yra reikalaujamas teisiškai, nes tai saugiausias būdas išvengti nelaimingų atsitikimų ir efektyviai plėtoti verslą. Neplauti, purvini vamzdynai yra veiksnys, galintis sukelti gaisrą Jūsų restorane. Tai taip skatina bakterijų augimą, kurios gali išplisti Jūsų verslo virtuvėje. Susisiekite su Steamatic kompanija ir mes susitarsime dėl tinkamiausio Jūsų virtuvės valymo metodo, laiko bei aptarisme kainas.