KONTAKTAI:

Mob: +370 65688557

Tal: +371 67262636

E-mail: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

BMS Baltic darbojas 24 stundas diennaktī, septiņas dienas nedēļā. Pieredzējis darbinieks vienmēr ir pieejams, lai reaģētu uz ārkārtas zvanu no jebkuras vietas Baltijas valstīs.

IICRC CMYK_forBMS

Tepaluotų paviršių valymas

Daugeliu verslų virtuvė yra viena svarbiausių patalpų pastate. Restoranai, barai, kavinės ir kiti tokio pobūdžio komerciniai verslai daugiausiai remiasi virtuve, nes reikia paruošti maistą, užkandžius, gėrimus, todėl virtuvės patalpos turi būti ypatingai tvarkingos ir švarios. Tai užtikrina, kad verslas atitinka saugumo standartus ir, svarbiausia, sumažina nelaimnigų atsitikimų, tokių kaip gaisrai, riziką. Steamatic siūloma reguliariai prižiūrima virtuvės aplinkos paslauga gali padėti užtikrinti Jūsų verslo saugumą.

Steamatic siūlo plataus profilio viruvės valymo paslaugas. Restoranų virtuvėse valome jų aplinką, išmetamąsias sistemas, statvamzdžius, tepaluotas vietas.

Virtuvės aplinkos, tepaluotų vietų valymas gali sutaupyti Jūsų pinigus daugeliu atžvilgiu. Gaminimo metu atsiradę ir neatsakingai paliekami riebalai gali lemti virtuvės gaisrus. Po jų gali tekti uždaryti savo verslą, o visą virtuvę remontuoti, atnaujinti. Tokie atvejai taip pat reiškia apdraudimo nebegaliojimą, jei gaisras kilo dėl Jūsų pačių neatsakingai paliktos virtuvės aplinkos.

Purvas, riebalai, kiti nešvarumai yra puiki terpė kauptis bakterijoms ir kitiems nepageidaujamiems mikrobams. Švaros inspekcijos nuolatos tikrina dangčius, riebaluotus plotus bei išmetamuosius vamzdžius. Jei šie objektai neatitinka inspekcijų standartų, verslas gali būti laikinai uždarytas, kol problema bus sutvarkyta.

Steamatic siūlo plataus profilio restoranų virtuvių valymo paslaugas, į kurias įeina išmetamųjų vamzdžių, viryklių, riebaluotų plotų valymas. Šios profesionalios virtuvės valymo paslaugos ne tik padeda užtikrinti, kad Jūsų virtuvė atitinka saugumo reikalavimus, griežtas draudimo sutarties sąlygas. Jos taip pat suteikia garantiją, jog maistą savo klientams Jūs gaminate švarioje ir saugioje aplinkoje.

Reguliari virtuvės priežiūra, valymas yra būtinas kiekvieno verslo atveju ir Steamatic kompanija didžiuojasi tuo, kad galime aprūpinti Jūsų verslą aukštos kokybės, efektyviomis paslaugomis. Susisiekite su mumis jau šiandien, aptarsime virtuvės aplinkos valymo paslaugas plačiau.