KONTAKTAI:

Mob: +370 65688557

Tal: +371 67262636

E-mail: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

BMS Baltic darbojas 24 stundas diennaktī, septiņas dienas nedēļā. Pieredzējis darbinieks vienmēr ir pieejams, lai reaģētu uz ārkārtas zvanu no jebkuras vietas Baltijas valstīs.

IICRC CMYK_forBMS

Sanmazgo valymas

Steamatic siūloma sanmazgo priežiūros paslauga naudoja naujausią techniką ir ypač efektyvų sanmazgo inkapsuliacijos metodą žalos prevencijai. Prastai prižiūrimas sanmazgas gali tapti drėgnas ir jame rastis problemų, tačiau ir normaliomis sąlygomis tai tikras purvo ir graužikų magnetas. Jei Jums teko nelaimė patirti įvairius nedidelius potvynius savo kanalizacijoje, laiku nesutvarkius to pasėkmių situacija vis blogės. Sanmazgo inkapsuliacija naudoja 7 sluoksnių sanmazgo apsaugos techniką. Sanmazgas yra padengiamas specialia medžiaga, kuri užkerta kelią drėgmės tikimybei.

Steamatic sanmazgo priežiūros paslauga taip pat siūlo vamzdžių sandarinimą, sanmazgo izoliaciją, tvirtai plombuojame sanmazgo duris.

Sanmazgo inkapsuliacija veikia kaip ypač efektyvi sanmazgo garų barjero forma. Mes užtikriname, kad sanmazgo ventiliatoriai yra tinkamai uždaryti ir sanmazgo plotas yra gerai vėdinamas. Jei iš sanmazgo yra atsiradęs nemalonus kvapas dėl drėgmės, jis bus panaikintas.

Steamatic sanmazgo priežiūros servisas taip pat siūlo efektyvų purvo ir pelėsių iš jo šalinimą. Antibakterinė medžiaga užkerta kelią veistis bakterijoms sanmazgo linijiniuose plotuose. Bakterijos, purvas ir pelėsiai gali būti priežastis kartais iš pastato apačios sklindančio kvapo. Tai gali bloginti Jūsų ir Jūsų šeimos narių sveikatą.

Sanmazgo ventiliatoriai, ypač vasaros metu, praleidžia daug drėgno oro, kas skatina bakterijų ir pelėsių augimą. Todėl žiemą, ventiliatoriams pastatą šildant, sunaudojama daugiau energijos, nes jiems yra sunkiau veikti. Todėl sanmazgo ventiliatoriai turi būti gerai padengti izoliaciniu sluoksniu, kai tik inkapsuliacijos sistema buvo pritaikyta sanmazgui.

Steamatic naudojamas sanmazgo karterio sistemos nuskaitymas yra reikalingas norint užkirsti kelią vandentiekio nuotekiui, kuris gali būti didelė problema. Karterio siurblys išsiurbs nuo grindų bet kokį nutekėjimą ir užkirs kelią tolimesnio drėgmės augimo rizikai.

Į Steamatic sanmazgo priežiūros paslaugas įeina sandarinimo vamzdeliai, sanmazgo izoliacija, tvirtai plombuojamos sanmazgo durys. Būtent šis paslaugų komplektas suteikia Jums garantiją, jog Jūsų sanmazgas bus gerai prižiūrėtas ir liks geros būklės.