KONTAKTAI:

Mob: +370 65688557

Tal: +371 67262636

E-mail: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

BMS Baltic darbojas 24 stundas diennaktī, septiņas dienas nedēļā. Pieredzējis darbinieks vienmēr ir pieejams, lai reaģētu uz ārkārtas zvanu no jebkuras vietas Baltijas valstīs.

IICRC CMYK_forBMS

Pelėsių šalinimo paslauga

Pelėsiai neigiamai veikia mūsų sveikatą. Buvimas tarp pelėsiais užsikrėtusių sienų gali lemti peršalimo ir karščiavimo simptomus daugeliui žmonių. Tai tai pat gali gilinti jau esamas sveikatos problemas, tokias kaip alergijos ar kvėpavimo ligos. Pelėsiai gali paskatinti pradėti veistis ir kitas bakterijas. Be to, savaime suprantama, Jūsų sienos atrodo nemaloniai jiems esant. Steamatic pelėsių šalinimo paslauga identifikuoja jų buvimo vietas ir sėkmingai pašalina šią interjerui kenkiančią problemą, nukenksmina pelėsių buvimo židinius, pastatą paliekame švarų ir be drėgmės kvapo, kurį sukelia pelėsiai.

Steamatic pirmiausiai apžiūrės pelėsių pažeistas vietas ir įvertins žalos apimtį. Po užkrėstos teritorijos aptikimo mes, saugiai dirbdami, pašaliname pelėsius ir užkertame kelią tolesniam sporų plitimui.

Pelėsiai gali plisti greitai ir nesuvaldomai, jei su problema bus elgiamasi neatsakingai. Jei matote ant sienų atsirandančius pelėsius, turite vengti bet kokio kontakto su jais, nes tai gali lemti, jog sporos bus perneštos ir į kitas vietas. Nėra būtinybės palikti pastatą ar imtis kokių nors drastiškų veiksmų, bet Jūs turėtumėte nedelsiant skambinti Steamatic kompanijai , kad mes galėtume išvalyti Jūsų patalpas.

Potvyniai patalpose ar šiaip drėgnos sąlygos yra dažniausi veiksniai, kodėl atsiranda pelėsiai.

Vis daugiau ir daugiau sveikatos problemų yra sukeliamos pelėsių. Tiek jauniems, tiek vyresniems žmonėms jie yra pavojingi. Ypač rizikos grupėje yra žmonės su kvėpavimo takų sutrikimais. Bendri simptomai, tokie kaip išbėrimas ir alerginės reakcijos, tekanti nosis, čiaudėjimas, perštinti gerklė, kvėpavimo sutrikimai gali būti reakcija į pelėsius. Jei vienas ar daugiau Jūsų šeimos narių kenčia nuo šių simptomų, Jūs turėtumėte reaguoti greitai. Deja, pelėsį gali būti sunku nustatyti, nes nors pelėsis iš pradžių skleidžia nemalonų kvapą, nosis greitai tampa nejautri šiam nemaloniam aromatui.

Patalpų užtvindymas ar per didelė drėgmė yra dvi dažniausiai pasitaikančios palėsio atsiradimo priežastys. Taip yra, nes grybai reikalauja vandens ir organinių medžiagų, kad galėtų augti ir vėliau plisti. Kai kurios kompanijos tiesiog išvalo sienas nuo pelėsio, bet neužkerta kelio tolesniam jo plitimui. Tuo tarpu Steamatic siūlomos paslaugos yra kokybiškos, nes po grybelio pašalinimo pasirūpiname, jog nebeliktų jokių tolesnių šansų jam plisti.

Steamatic pirmiausiai įvertins sienų būklę, aptiks grybelio plitimo židinius. Tada mes saugiai dirbdami pašalinsime grybelį ir užkirsime kelią tolesniam jo plitimui. Jei pageidaujate, galime išvalyti net ir aplinkines teritorijas, kad visiškai garantuoti, jog pelėsis daugiau nebeplis. Susisiekite su Steamatic nedelsiant jei pastebėjote Jūsų aplinkoje užsiveisusį sienų grybelį.