KONTAKTAI:

Mob: +370 65688557

Tal: +371 67262636

E-mail: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

BMS Baltic darbojas 24 stundas diennaktī, septiņas dienas nedēļā. Pieredzējis darbinieks vienmēr ir pieejams, lai reaģētu uz ārkārtas zvanu no jebkuras vietas Baltijas valstīs.

IICRC CMYK_forBMS

Kietų paviršių valymas

Steamatic yra viena iš produktyviausiai, efektyviausiai veikiančių kietų paviršių valymo kompanijų indutrijoje dėka geros savo įrangos būklės bei gero darbuotojų pasiruošimo.

Steamatic naudoja turbo siurblius, kurie yra specialiai suprojektuoti drėgnam grindų valymui.

Šiandien vis daugiau ir daugiau medžiagų yra įtraukiama į grindų dangos kūrimą. Jos nebeapsiriboja tik kilimais ir linoleumine danga. Grindys klojamos akmenimis, keramika, porcelianu, vinilu. Tokios grindys, žinoma, gali būti valomos standartiškai, tačiau tai gali palikti muilo liekanų, kurios dar labiau trauks nešvarumus. Dėl šios priežasties rekomenduotina naudoti profesionalų plytelių valymą, kurį siūlo Steamatic. Tai padės visiškai pašalinti visas purvo ir suodžių žymes.

Grindys yra nešvariausia namų aplinkos dalis, nes vaikščiodami jomis, paliekame nešvarumus, kuriuos atsinešame iš išorės ant batų padų. Jūs galite gerai valytis kojas prieš eidami į patalpą, ar ypač kruopščiai plauti grindis, tačiau be profesionalios plytelių valymo įrangos mažai tikėtina, jog Jūs atsikratysite 100 procentų viso purvo.

Steamatic naudoja turbo siurblius, kurie yra specialiai suprojektuoti valyti plytelėms. Plytelės ir tarpai tarp jų yra tikras mikrobų magnetas. Tokią dangą gali būti sunku valyti. Su Steamatic grindų plovimo paslauga Jūs galite būti tikri, kad jos bus kiek įmanoma švarios.

Turbo siurbliai yra pritaikyti pasiekti pačias žemiausias grindų vietas bei vietas tarp baldų ir po jais, ir jas pilnai išvalyti, kad Jūs galėtumėtelengvai vaikščioti švariomis grindimis. Siurbti grindis yra geriau nei valyti jas naudojant šluostes, nes tokiu būdu nešvarumams nelieka jokios galimybės pasklisti po kambarį, jie pilnai surenkami ir pašalinami. Tai mūsų kompanijos siūlomą paslaugą daro efektyviausiu metodu valyti grindims.